Sny erotyczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Slave69
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 153

    #16
    Napisał kozak27
    a dlaczego akurat mnie wyrzucił z bloku? jak suka nie da to pies nie weźmie ją powienien
    Ale wy faceci tak macie, najpierw pokonać rywala, a potem z nagrodą zrobić to co wam przyjdzie do głowy... Zupełnie jak w stadzie szympansów...

    Zresztą taki, z Ciebie gentelmen, najpierw uwodzisz kobietę, a potem zwalasz na nią winę, oj nieładnie...
    " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3899

      #17
      Napisał Slave69
      Zupełnie jak w stadzie szympansów...
      Człowiek różni się od szympansa około 1,3% sekwencji genów
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Slave69
        Ocieracz
        • Dec 2006
        • 153

        #18
        Napisał anduk
        Człowiek różni się od szympansa około 1,3% sekwencji genów
        Ale i tak muszki owocówki, są do nas najbardziej zbliżone budową DNA
        " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

        Skomentuj

        • brzydki27

          #19
          Ale wy faceci tak macie, najpierw pokonać rywala, a potem z nagrodą zrobić to co wam przyjdzie do głowy...
          tu akurat nie będe sie rozwodził bo zaraz wjedzie Asiulek i poczęstuje banem

          Zresztą taki, z Ciebie gentelmen, najpierw uwodzisz kobietę, a potem zwalasz na nią winę, oj nieładnie...
          koło gentelmena to ja nawet nie stałem a poza tym robiliśmy to od tyłu a od tyłu to nie jest zdrada no nie? ehhh

          Skomentuj

          • Slave69
            Ocieracz
            • Dec 2006
            • 153

            #20
            Napisał kozak27
            koło gentelmena to ja nawet nie stałem
            To akurat można już było zauważyć po Twoich postach

            a poza tym robiliśmy to od tyłu a od tyłu to nie jest zdrada no nie? ehhh
            no tak nie widziałeś jej twarzy, więc skąd mogłeś wiedzieć, że to nie Twoje kochanie... Oral, to też nie zdrada, bo może myślałeś tylko, że fryzurkę zmieniła... Dobry wykręt to połowa sukcesu...
            " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

            Skomentuj

            • AlinaK
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2007
              • 229

              #21
              A co trzeba robić żeby mieć erotyczne sny??? Bo ja nie mam (((((

              Skomentuj

              • brzydki27

                #22
                no tak nie widziałeś jej twarzy, więc skąd mogłeś wiedzieć, że to nie Twoje kochanie... Oral, to też nie zdrada, bo może myślałeś tylko, że fryzurkę zmieniła... Dobry wykręt to połowa sukcesu...
                ale czyż dla kobiety nie wystarczy jak jej powiem że robiąc to z inną myślałem o niej?

                ech... cóż za pech... często zdradzałam...
                dobra dobra a może Ty teraz sie wyspowiadasz z kim tak podświadomie szalałaś?

                Skomentuj

                • Slave69
                  Ocieracz
                  • Dec 2006
                  • 153

                  #23
                  Napisał kozak27
                  ale czyż dla kobiety nie wystarczy jak jej powiem że robiąc to z inną myślałem o niej?
                  A czy facetowi wystarczy, że kobieta w łóżku wypowiada jego imię? Tak, w śnie kochałeś się z inną ale myślałeś o niej, tak jakby brak logiki w Twoim rozumowaniu?


                  dobra dobra a może Ty teraz sie wyspowiadasz z kim tak podświadomie szalałaś?
                  Wiesz słońce to nie mnie sumienie męczy...

                  Pozdrawiam
                  " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

                  Skomentuj

                  • brzydki27

                    #24
                    A czy facetowi wystarczy, że kobieta w łóżku wypowiada jego imię? Tak, w śnie kochałeś się z inną ale myślałeś o niej, tak jakby brak logiki w Twoim rozumowaniu?
                    zakręciłem sie w tym wszystkim jak cham na pasach

                    Wiesz słońce to nie mnie sumienie męczy...
                    ehhh te kobiety same takie wyrafinowane idź precz i nie grzesz wiecej

                    Skomentuj

                    • evika
                      Perwers
                      • Nov 2006
                      • 1083

                      #25
                      Miewam rózne erotyczne sny o przedziwnych scenariuszach. Uprawiam w nich seks z nieznajomymi, np w biurze, windzie, albo też z róznymi znajomymi, w podobnych sceneriach.
                      Co ciekawe: nigdy wtedy nie dochodzi do oragazmu. Miewam czasem orgazmy we śnie, ale wtedy budze sie, i nie pamiętam, co śniłam.

                      Skomentuj

                      • laleczka23
                        Ocieracz
                        • Jun 2007
                        • 130

                        #26
                        Kurcze a ja nigdy nie mam żadnych erotycznych snów,nigdy mi się nie śni żadne barabara:-(

                        Skomentuj

                        • M&M's
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 6

                          #27
                          Mi się śniło wiele razy ale niezbyt pamiętam co Cóż... Kiedyś mi się napewno śniło jak to z dwiema koleżankami z klasy robiłem

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3899

                            #28
                            Napisał laleczka23
                            Kurcze a ja nigdy nie mam żadnych erotycznych snów,nigdy mi się nie śni żadne barabara:-(
                            mi się rzadko coś śni wynika to z tego, że padam w nocy do łóżka zmęczony
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • LazyWriter
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Oct 2006
                              • 259

                              #29
                              Napisał AlinaK
                              A co trzeba robić żeby mieć erotyczne sny??? Bo ja nie mam (((((
                              Powinas robic wszystko, na co przyjdzie Ci ochota Efekt gwarantowany
                              Carpe dentum...
                              Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

                              Skomentuj

                              • toxicgirl
                                Banned
                                • May 2006
                                • 783

                                #30
                                ja mam rozne zboczone sny ale sa one zazwyczaj bardzo abstrakcyjne, prawdopodobnie z powodu leków które zarzywam.

                                ale wcześniej miewałam takie sny, tylko szkoda że tak żadko


                                Alinak - kurcze, też bym chciała wiedzieć

                                Skomentuj

                                Working...