Furry

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SexErotica
    Świętoszek
    • Sep 2016
    • 2

    Furry

    Wiecie co to Furry ? I kogoś z was kręcą takie zabawy i przebieranki ?
  • przyjaciel40
    Perwers
    • Jul 2010
    • 1116

    #2
    doprecyzuj , o co Ci chodzi
    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Skomentuj

    • koffel
      Świętoszek
      • May 2016
      • 39

      #3
      Furry w sensie stricte (tj.przebieranie się za "pluszaka"), to chyba nie. Ale kręcą mnie analne korki imitujące zwierzęce ogony ... A gdyby do kompletu dorzucić imitacje odpowiednich uszu -hmmm czemu nie ...
      Kręcą mnie też komiksy hentai, gdzie bohaterki wyglądają tak: http://www.hentairules.net/galleries.../category/1398
      czy tak:

      P.s. na takie krówki też chętnie zerkam ;P : http://storage.canalblog.com/86/99/1...19971651_m.jpg

      Skomentuj

      • SexErotica
        Świętoszek
        • Sep 2016
        • 2

        #4
        Furry wywodzi się ogólnie z Japonii. A wiadomo to dziwny kraj ale otwarty na różne rzeczy . Tam każdy jest inny . Generalnie Furry to nie koniecznie pluszaki Chodzi po prostu o przebieranki w zwierzęta. Czy to w stroju z lateksu czy puchu ha ha Są różne formy. Furry nie ogranicza się własnie tylko do przebieranek ale również tyczy się to zabawek erotycznych . Są zabawki przypominające zwierzęce członki na przykład :

        Członek smoka, delfina, psa, tygrysa itp Są różni ludzie i różne preferencje, fetysze i perwersje . Moim zdaniem takie zabawki są jak najbardziej w porządku gdyż to iż przypominają zwierzęce genitalia jest dodatkowym atutem ponieważ mają różne ciekawe kształty i można je traktować po prostu jako coś innego, ciekawego, nietuzinkowego, dającego nowe doznania

        Skomentuj

        • wlosomaniacz
          Świntuszek
          • Nov 2016
          • 63

          #5
          Ale kręcą mnie analne korki imitujące zwierzęce ogony ... A gdyby do kompletu dorzucić imitacje odpowiednich uszu -hmmm czemu nie
          Też lubię takie gadżety, japończycy jednak poszli o krok dalej...

          wiem, biedaźródło, art tendencyjny ale nie mogłem niczego innego znaleźć

          Skomentuj

          • sophie27
            Świętoszek
            • May 2017
            • 1

            #6
            W sensie przebierania się za pluszaka to nie, ale wizja sexu w futrze (krótkim by nie przeszkadzało), zatyczka analna z lisią kitą bardzo mnie kręci. A najlepiej jeszcze do tego obroża na szyję i granie uległej suki

            Skomentuj

            Working...