W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Picie swojej spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skrzydlata
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 135

    #46
    Napisał stranger
    Witam.
    Ostatnio słyszałem gdzies, że niektórzy faceci piją swoją sperme przy masturbacji na przykład. I nie wiem co o tym myślec, z jednej strony moze warto spróbowac, kuszące , znowu z drugiej hm troche gejowskie moze sie wydawac. A ktoś z was próbował juz tego? Co o tym myślicie?
    musisz sie nas pytac czy zrobic to czy nie to tak jakbym ja pytala co myslicie o tym ze sobie popieszcze piersi nie wydaje wam sie to lezbijskie? nie chce Ci dokuczyc ani nic tylko poprostu zrob to zobacz czy Ci sie podoba i tyle nie bedziesz przeciez mial napisane na czole ze to robiles... kurde mam dzis zly dzien:/

    Skomentuj

    • jwxxx
      Banned
      • Apr 2006
      • 20

      #47
      Ja raz próbowałem bo byłem ciekawy jaki sperma własna ma smak.
      Też był pododny temat,
      Cytatost: Chciałem spróbować swoje nasienie

      ale mało ludzi wypowiedziało się na temat: czy jest to zdrowe dla własnego organizmu!

      OK jeśli tak,
      a jeśli ktoś pije ją dużo czy są jakieś skutki chorób
      0statnio edytowany przez sister_lu; 02-04-09, 21:45.

      Skomentuj

      • kriserr
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2007
        • 253

        #48
        @jwxxx na logiczne myslenie to chyba nie!

        No bo to jest jak z krwią twoja własna krew którą pijesz jak się skaleczysz w palec np. nozem czy cos bierzesz do ust i wysysasz ustami, to twoje dNA wraca z powrotem do ciebie, wiec nie logiczne, że będziesz chory...poza psychiką, ale to juz inna bajka

        Skomentuj

        • Irekdbz
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 10

          #49
          Nie rozumiem ludzi ktorzy oceniają cos czego nigdy nie robili anie nie widzeli..... Ja np. zlizywałem zperme z placow po masturbacji i co jestem gejem? Wątpie..

          Skomentuj

          • Ekstaza
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 34

            #50
            Napisał Asiulek
            swoja droga ciekawe co by powiedzial facet gdyby jego partnerka nie chciala sie całowac gdyby zrobil jej minetkę
            Ja nie mówie zebyscie pili swoja sperme litrami , ale denerwujace jest dązenie faceta do tego by spuscic sie w ustach partnerki a pozniej unikanie pocalunków z nią badz pisanie ze brzydzi sie swojej spermy no jasne, dziewczyna ma polykac, bo to podniecajace , fajne i jej ma smakowac , ale po samym oralu bron boże dawac buzi to to obrzydliwe
            jestscie niektórzy tragiczni Wspolczuje waszym laskom
            Asiulek RUUUUUULEZZZZ.... boz, jak ktos nie chce, "brzydzi sie" i co tam jeszcze, to niech nie robi, posuwa po bozemu, przez przescieradlo, itd. ja pamietam jak pierwszy raz moja ex masturbujac mnie skierowala penisa tak, ze strzelil nam na twarze i usta a ona zaczela sie ze mna lizac.... WOOOOOOOOOOOOOW - genialne, i chetnie wracam do takiego klimatu

            Skomentuj

            • anduk
              Koci administrator
              • Jan 2007
              • 3900

              #51
              Napisał Ekstaza
              ja pamietam jak pierwszy raz moja ex masturbujac mnie skierowala penisa tak, ze strzelil nam na twarze i usta a ona zaczela sie ze mna lizac....
              ekstaza podsunąłeś mi bardzo ciekawy pomysł
              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

              Skomentuj

              • FireExit
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 59

                #52
                mmm ja bardzo chetnie.. mimo ze nigdy nie pprobowalem mysle ze to fajny pomysl i dzisiaj sprubuje.. tak samo niemialbym nic przeciwko zeby zrobic loda mysle ze moze byc przyjemne
                dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

                Skomentuj

                • Syn Kamila
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 1

                  #53
                  sama sprerma mnie nie brzydzi, ale mam nadzije ze na jej smak poczekam;]

                  Skomentuj

                  • Ekstaza
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 34

                    #54
                    Napisał Enbrulio
                    mmm ja bardzo chetnie.. mimo ze nigdy nie pprobowalem mysle ze to fajny pomysl i dzisiaj sprubuje.. tak samo niemialbym nic przeciwko zeby zrobic loda mysle ze moze byc przyjemne
                    ciekaw jestem, czy sie udało, i czy pannie też ?

                    Skomentuj

                    • FireExit
                      Świntuszek
                      • Apr 2007
                      • 59

                      #55
                      LoL... nie udalo sie LoL... jakos sie nie przelamalem ciagle jestem 100 lat za dinozaurami LoL... moze kiedys jak dorosne LoL
                      dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

                      Skomentuj

                      • bombastiq
                        Świętoszek
                        • Mar 2007
                        • 2

                        #56
                        Sperma dobrze działa podobno na zęby. Więc można zaoszczędzić na dentyście Picie własnej spermy jest troche gejowskie. Przyznam się że też raz tak zrobiłem. Wypiłem odrobinę z ciekawości i nie poczułem specjalnych walorów smakowych

                        Skomentuj

                        • Ekstaza
                          Świętoszek
                          • Mar 2007
                          • 34

                          #57
                          ale nie o popijanie tu chodzi, z kieliszeczka, tylko o mocną serię strzałów na twarze calującej sie pary....

                          Skomentuj

                          • Perihelion
                            Świętoszek
                            • May 2007
                            • 21

                            #58
                            edit...
                            0statnio edytowany przez Perihelion; 17-06-07, 23:27.

                            Skomentuj

                            • bartKRK
                              Świętoszek
                              • May 2007
                              • 1

                              #59
                              Zawsz byłem ciekaw jak to jest gdy tryskam sperma na twarz kobiety co wtedy czuje. Kiedys postanowiłem sprawdzic... na sobie. masturbowałem się i kiedy czułem że wkrótce będemiał wytrysk - założyłem nogi za głowę - penis był wtedy przed moją twarzą (niestety nie sięgnąłem ustami). Nadal się masturbowałem aż do finału - miałem mega orgazm z każdym ruchem podrzucałem swe jądra które opadały. Miałem wyjątkowo obfity wytrysk - część spermy wylądowała w ustach częśc na oczach twarzy. Było super. Teraz od czasu do czasu robię to i powiem że nadal mnie podnieca....

                              Skomentuj

                              • rolandinho
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 14

                                #60
                                co cie straszy będę pic swoją spermę to zadanie należy do kobiet które lubią z połykiem

                                Skomentuj

                                Working...