Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Request - poszukuję, potrzebuję...
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 11-10-12, 18:59   #1
Aisshaa
Świntuszek

Problem z oglądaniem filmów online
Mam problem z włączeniem filmów na stronach typu :zalukaj.tv i innych gdzie można oglądać filmy za darmo.Java i wtyczki są włączone,flashplayer również,korzystam z Firefoxa ,który nie podpowiada ,co należy zainstalować .
Co mi radzicie ?
ps.w Explorer też nie można włączyć.
Aisshaa jest offline  
Old 12-10-12, 08:19   #2
breathed
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Toruń

Potrzebowałbym nieco więcej informacji, na przykład czy wyświetla się jakiś komunikat itp.
Spróbuj jeszcze ściągnąć najnowszą wersję FF albo Google Chrome.
I daj znać tu lub na PM jaki efekt to dało i czy masz jakiś komunikat czy tylko film się nie uruchamia...

Edit. Na zalukaj.tv filmy są uruchamiana w tzw. iframe - czyli jest to łącze do innej strony. Może być tak, że twoja aktualna wersja przeglądarki tego nie uciągnie z różnych względów. Najnowsza wersja FF (14+), IE (8+) lub Chrome (22+) rozwiąże problem.
breathed jest offline  
Old 12-10-12, 08:52   #3
Aisshaa
Świntuszek

Nie wyskakuje żaden komunikat ,nie ma przekierowania,podpowiedzi i nie pokazuje filmu.Zainstaluję później nowszą wersję FF i dam znać.Dzięki
Aisshaa jest offline  
Old 12-10-12, 09:35   #4
breathed
Seksualnie Niewyżyty

Spróbuj np. ten link:

http://st.dwn.so/player/embed.php?v=...490&height=344

To jest filmik "wyjęty" z zalukaj.tv ale pod jego bezpośrednim adresem. Jeśli on pójdzie to nowa wersja FF naprawi ten problem. Zresztą nową wersję przeglądarki zawsze warto mieć choćby ze względu na wtyczki.
A jeśli już przy wtyczkach jesteśmy to spróbuj powyłączać wszystkie dodatkowe wtyczki - jak choćby adblockery...
breathed jest offline  
Old 12-10-12, 09:46   #5
Aisshaa
Świntuszek

wyswietla się taki komunikat:You need Flash Player 9 to watch movies at dwnshare.com .Zainstalowałam go i nadal się pojawia :/ wyłączam też wszystko to co może blokować i nadal jest kicha

ps.jednak poszło
Teraz mi powiedz jak kopiować linki filmów jak Ty to zrobiłeś ,żeby oglądać ?

Ostatnio edytowany przez Aisshaa; 12-10-12 at 10:09.
Aisshaa jest offline  
Old 12-10-12, 11:55   #6
breathed
Seksualnie Niewyżyty

Jeśli choć odrobinkę wiesz jak wygląda kod HTML to ci to narzędzie pomoże. Jeśli to nie to trzeb będzie się troszkę zaprzeć i poszperać

Ja obecnie korzystam z Google Chrome ale z tego co wiem to w najnowszym FF też jest taka opcja.
Po najechaniu na dany element (w przypadku elementu flash musi to być pod lub nad nim) i kliknięciu prawym przyciskiem wybierasz opcję "Zbadaj element".
Ekran podzieli się na dwa okna - u góry pozostanie strona a pod spodem zostanie wyświetlony jej kod HTML. Kilka kroków najlepiej zobaczyć na screenach:
1. Klikamy prawym przyciskiem (np. tam gdzie jest lewy górny rów okienka z opcjami) i widzimy cuś takiego:

http://www.imgshare.pl/view.php?id=88BN

2. Następnie wybieramy opcję "Zbadaj element" i pojawia się coś takiego:

http://www.imgshare.pl/view.php?id=D5QV

Podświetlona linijka oznacza linijkę w której znajdował się kursor w momencie kliknięcia.
Kliknięcie na ten szary trójkącik rozwija lub zwija kod HTML - my musimy porozwijać go troszkę żeby dotrzeć do bezpośredniego linku i widać, że ten akurat film jest oryginalnie w serwisie st.dwn.so

Element <iframe> oznacza, że jest to łączenie się do innego serwisu.

Zauważ też, że najeżdżając myszką na odpowiednią linijkę kodu HTML odpowiedni element ci się podświetla na niebiesko - dzięki temu wiesz od razu gdzie jesteś

Teraz na linku znajdującym się w <iframe src=...> klikasz prawym przyciskiem i wybierasz opcję "otwórz w nowym oknie aby uzyskać coś takiego:

http://www.imgshare.pl/view.php?id=R6X2

I voila

Jak używasz FF to może być konieczne zainstalowanie dodatku FireBug ale w najnowszym FF już chyba to jest opcja ogólna.

P.S. Sorki za linki ale coś nie zagrało przy wrzucaniu fotek na BT..
breathed jest offline  
Old 12-10-12, 13:48   #7
Aisshaa
Świntuszek

Wow,to się nazywa fachowa pomoc dzięki wielkie.
Cholera,to wyższa szkoła jazdy i jeszcze tego nie ogarniam .Ale może da radę
Aisshaa jest offline  
Old 12-10-12, 14:46   #8
breathed
Seksualnie Niewyżyty

Większość przyjemności po mojej stronie
breathed jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Request - poszukuję, potrzebuję...

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania