Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • My.Wave
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2006
    • 194

    filmik mnie nie przekonał, wręcz upewnił mnie w moim podejściu, to poniekąd paskudne..
    "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

    Skomentuj

    • djdragon1010
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 2

      Nie jesteś sama.Też bym spróbował

      Skomentuj

      • porto_para
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 10

        Myślę, że kiedyś spróbujemy...

        Skomentuj

        • bi.girl
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 380

          mnie jakoś nie ciągnie, ale nie uważam tego za jakieś obrzydlistwo, czy meeega zboczenie. normalny fetysz, jak każdy
          but if you gimme your love, you won't regret it.
          now gimme your touch, you won't forget it.

          Skomentuj

          • djdragon1010
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 2

            Ciężko jest znależć kobiete ktora chcialaby facetowi nasiusiac.Wiekszosc pisze ze to zrobi a co do czego przychodzi to ucieka

            Skomentuj

            • hihi
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 14

              a czy moze któraś z was próbowała celowo zsiusiać sie w majtki? ja czasem wpadne na taki pomysł zanim robię pranie i nie powiem całkiem ciekawe doswiadczenie

              Skomentuj

              • hihi
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 14

                serdeczne dzieki dla osoby która monitoruje wątek - usciśle ze pytanie kieruje do zeńskiej czesci forumowiczów

                Skomentuj

                • Szarotka
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 236

                  Ja próbowałam... Nie tylko w majtki, ale w kompletnym ubraniu.

                  Kręci mnie piss... Ale mój facet ma na ten temat zupełnie odmienne zdanie..

                  Skomentuj

                  • hihi
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 14

                    Pytanie znów do żeńskiej cześci forumowiczów /wiem że to dyskryminacja ale cóż/ Czy byłyście, bądź tez lubicie być podglądane podczas siusiania? Ja gdy widze ze ktoś mnie podgląda gdy na przykład zajdzie potrzeba zrobienia siusiu na spacerku gdzieś w parku to nie podciagam nerwowo majtek a czasem to nawet zanim je podciągne to lubie się wypiąć no bo jesli ktoś juz się tyle natrudził żeby mnie podgladac to niech już sobie popatrzy

                    Skomentuj

                    • bi.girl
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 380

                      mój chłopak często jest w łazience podczas, gdy ja siusiam i na odwrót i jakoś nam to nie przeszkadza, choć nie jest to coś co mnie podnieca
                      but if you gimme your love, you won't regret it.
                      now gimme your touch, you won't forget it.

                      Skomentuj

                      • Marcin35ck
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 4

                        Sisusanie przy partnerze nam nie przeszkadza, zresztą jesteśmy ze sobą tak długo, że nas to nawet nie podnieca, co innego piss. Wcześniej lubiliśmy różnego rodzaju gry, kto przegrywał to wykonywał jakieś zadanie. Od czasu do czasu było to nasikanie na partnera. Żonkę to mniej to podniecało, ale mnie bardzo. Lubie jak stoi na de mną i spda na mnie złoty deszczyk.

                        Skomentuj

                        • hihi
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 14

                          A jakie są wasze ulubione, bądź też najdziwniejsze miejsca w których robiliście piss?

                          Skomentuj

                          • kohout
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 34

                            To jest obrzydliwe i poniżające. Nie wiem, co w tym fajnego. Jak chcę mi się sikać, to idę do toalety, a nie szczam na partnerkę

                            Skomentuj

                            • PatrycjaM
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 3

                              bardzo mnie to podnieca, ostatnio sikalam bez sciagania majteczek, podobalo mi sie.

                              Skomentuj

                              • Czarek
                                Świętoszek
                                • Feb 2006
                                • 23

                                kiedyś próbowaliśmy z moją Panią. zrobiliśmy to w ogromnym podnieceniu. chyba wtedy nie była moja Pani za bardzo sama na to gotowa. teraz sama sie domaga. co mnie bardzo cieszy. ostatnio ssikała mi się na twarz podczas minetki, a później sie całowaliśmy. teraz chce abym to jaj nasikał do ust. dla nas pierwsza klasa
                                Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

                                Skomentuj

                                Working...