Kochałeś/kochałaś się kiedykolwiek, w jakikolwiek sposób z kimś z rodziny?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janlis
    Świntuszek
    • Aug 2012
    • 88

    Mam kuzynkę, która kiedyś była uważana za starą pannę (lat 34) i skreślona przez rodzinę jako osoba do "normalnego" małżeństwa. Ja w tym czasie byłem już żonaty, miałem dwoje dzieci. Żona pojechała z nimi na wakacje, ja miałem problem w pracy z urlopem, więc zostałem w domu. Pewnego dnia zadzwoniła kuzynka i poprosiła o spotkanie. Nie byliśmy specjalnie zaprzyjaźnieni, więc trochę mnie to zaskoczyło, ale oczywiście zgodziłem się. Przyszła do mnie i szczerze mówiąc wlazła mi do łóżka. Byłem zszokowany, jednak nie miałem siły jej odmówić. Po wspaniałej nocy kuzynka oznajmiła mi, że za kilka dni wychodzi za mąż i zależy jej, aby w rodzinie nie pokutowała opinia, że do 34 roku życia była dziewicą (potwierdzam, NIE BYŁA).
    Po tygodniu od naszego spotkania kuzynka wzięła ślub, a po 9 miesiącach urodziła się prześliczna dziewczynka (dziś ma 17 lat). Jest zdumiewająco podobna do mojej córki, ale przecież to może się zdarzyć, nasi ojcowie byli przecież braćmi, więc kuzynka ma podobne geny ...

    Ostatni raz widzieliśmy się w hipermarkecie jakieś 2 lata temu, była bez męża, pogadaliśmy chwilę, wyznała, że jej mąż nie może mieć dzieci. Na moje pytanie odkąd o tym wie, przyznała, że od zawsze, bo powiedział jej to już przed ślubem...

    janek

    Skomentuj

    • Asia22perw
      Świntuszek
      • Jun 2012
      • 67

      fantastycznie.

      Skomentuj

      • marq
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 5

        Nie nigdy, nie odważył bym się, to jest nie nie.. Ale sny były, i wyobrażenia...

        Skomentuj

        • nalex
          Banned
          • Nov 2015
          • 18

          Pieszczoty z siostrą. I to siostra inicjowała - bo starsza, nasze zabawy, wołała do swojego pokoju w nocy i tam się pieściliśmy, ocieraliśmy genitaliami, ona mi obciągała(wtedy nie znałem tego słowa) i kierowała moją ręką by pieścić jej muszelkę, pozwalała mi zasypiać za sobą na łyżeczki i ocierać się o jej dupcię w nocy, czasem lizałem jej odbyt i muszelkę. Stąd mój afekt do scatu, od tego lizania jej czasem brudnego i śmierdzącego kakaowego oczka i tego że zostawiała mi czasem "w prezencie" swój stolec w toalecie którym się zabawiałem i kosztowałem.

          Wyrośliśmy z tego, ja miałem max 9-10 ona 13-14 lat i teraz mamy normalne związki, ona rodzinę.

          Skomentuj

          • WeirdOne
            Świętoszek
            • Apr 2016
            • 2

            Mnie niestety pozostają tylko fantazje na ten temat, nie miałem ani siostry ani żadnej kuzynki, a reszta rodziny to nieatrakcyjne osoby

            Skomentuj

            • nick_nikt
              Świętoszek
              • Apr 2016
              • 4

              Ja jako nastolatek z moją ciotką ale starsza o jakies 10 lat...pokazywala mi co i jak��

              Skomentuj

              • Agnieszka6902
                Banned
                • Sep 2017
                • 1

                Mam fantazje w tym temacie ale nie wiem czy chcialabym je zrealizowac.

                Skomentuj

                • Monika123
                  Świętoszek
                  • Apr 2013
                  • 7

                  piescilam ciotke

                  Byłam jeszcze bardzo mała. Moze 12 lat a moze nie. I ciotka poprosila zeby jej plecy umyc. No to umylam, ale reka schodzilam coraz nizej. Nic nie mowila wiec dotyklalam jej pupy. Podobalo mi sie. Jej chyba tez

                  Skomentuj

                  • breathed
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2005
                    • 269

                    O, jakie odświeżenie tematu
                    Tak, zdarzyło mi się
                    I to nie za dzieciaka bo oboje już byliśmy po ślubie i z dzieciakami.
                    Ot, zbierało się i zbierało aż w końcu kiedy byliśmy sami naszło nas i się skończyło w łóżku. Niestety tylko ten jeden raz byliśmy sami na tyle długo aby bez ryzyka się oddać namiętności...

                    Skomentuj

                    • MamaRodzinna020
                      Banned
                      • Jun 2018
                      • 2

                      A więc, mam 49 lat, po rozwodzie, od jakiegoś czasu mieszam samotnie z 24 letnim synem, relacje mamy jak sądze conajmniej przyzwoite. Kilka dni temu poprosił mnie bym przesłała mu na mejla z jego komputera pewien dokument, podczas poszukiwać w jego folderze z dokumentami znalazłam, pomiędzy innymi plikami znalazłam folder z hmmm, delikatnie mówiąć nie do końca ubranymi i nie do końca grzecznymi zdięciami przedstawiającymi jego, i jak sądze kilka zdięć jego oraz jego dziewczyny. Przejrzałam je, ale czułam się bardzo dziwnie/winna,ale też w pewien sposób mi sie to podobało... nie wiem czy zignorować temat, czy jakoś delikatnie z nim to poruszyć...
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      • mily_fajny29
                        Świntuszek
                        • Sep 2014
                        • 62

                        Pytanie co bardziej Ci się spodobało... nagi syn? czy jego dziewczyna? a może po prostu sam fakt podglądania kogoś? jesteś po rozwodzie ale partnera masz czy sama sobie radzisz?

                        Skomentuj

                        • MamaRodzinna020
                          Banned
                          • Jun 2018
                          • 2

                          Napisał mily_fajny29
                          Pytanie co bardziej Ci się spodobało... nagi syn? czy jego dziewczyna? a może po prostu sam fakt podglądania kogoś? jesteś po rozwodzie ale partnera masz czy sama sobie radzisz?
                          Jeśli chodzi o kobiety to średnio mnie kręcą.Także raczej fakt oglądania kogoś/czegoś zakazanego. Partnera poki co nie mam
                          Last edited by MamaRodzinna020; 11-06-18, 13:10.

                          Skomentuj

                          • Lex31
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2009
                            • 395

                            O ile kuzynostwo i inną tego typu dalszą rodzinę, można jakoś przełknąć - o tyle rodzice i dzieci w kontekście erotycznym to już hardcore. Chociaż tu spostrzeżenie - matka zerkająca na syna, może budzić zainteresowanie. Gdyby to jednak ojciec patrzył na córkę - każdy za jaja by go chciał powiesić.
                            friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                            Skomentuj

                            • donald47
                              Świętoszek
                              • Oct 2019
                              • 4

                              Ja z kuzynką przez 5 lat...

                              Skomentuj

                              • Bencu
                                Świętoszek
                                • Dec 2019
                                • 1

                                Jeśli szwagierka to rodzina,to tak😀

                                Skomentuj

                                Working...