To teraz czas na kazirodztwo?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    #16
    Napisał Abegan
    I znów przegiąłeś. Może jednak to zwolennicy są ograniczeni bo im brak wiedzy o niebezpieczeństwach idących za kazirodztwem?
    A ludzie w zwiazkach kazirodczych mają bana na srodki antykoncepcyjne?

    Jak juz ktos powiedzial jesli gejom wolno to czemu kazikom nie.
    Gay'em sie rodzisz, kazirodca sie robisz.
    ja sie z tą tezą nie zgodze.

    Jeśli obie osoby są pełnoletnie, robią to świadomie, to robta co chceta. Nic mi i innym do tego.

    Moim zdaniem nikt nikomu nie powinien wmawiac co robic albo czego nie robić w lozku.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem

    Skomentuj

    • Abegan
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 591

      #17
      Napisał YoungStallion
      A ludzie w zwiazkach kazirodczych mają bana na srodki antykoncepcyjne?
      Ależ nie. Ale obserwując masę "dzieciaków" wypowiadających się tutaj na forum... odczuwam pewny niepokój, że ktoś "wyrucha" siostrę i stanie się tragedia. Wszystko zależy od odpowiedzialności współżyjących minus margines na ryzyko "pęknięcia gumki".
      Abegan

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #18
        Gdybys dobrze sie wczytal w moj post to wyczytalbys, ze pisze o osobach pełnoletnich.

        Seksu "dzieciaków" o takich czy innych ciągotach nie pochwalam, do tego trzeba "dojrzeć".
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • Abegan
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 591

          #19
          Napisał YoungStallion
          Gdybys dobrze sie wczytal w moj post to wyczytalbys, ze pisze o osobach pełnoletnich.

          Seksu "dzieciaków" o takich czy innych ciągotach nie pochwalam, do tego trzeba "dojrzeć".
          Gdybyś uważnie przeczytał mojego posta [] to byś zauważył, że napisałem "dzieciaków" w cudzysłowie. A to oznacza, że nie o wiek mi chodzi tylko właśnie o dojrzałość. No ale nie ma co tu "czatować"... chyba obaj mamy to samo na myśli
          Abegan

          Skomentuj

          • B@RM@N
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 219

            #20
            Napisał Xena
            Gay'em sie rodzisz, kazirodca sie robisz.

            oj, z tym rodzeniem to tak do konca nie jest - radze zweryfikowac wiedze.

            Skomentuj

            • LazyWriter
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2006
              • 259

              #21
              Napisał B@RM@N
              oj, z tym rodzeniem to tak do konca nie jest - radze zweryfikowac wiedze.
              Hmm - uswiadom nas w takim razie pls
              Carpe dentum...
              Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #22
                Napisał LazyWriter
                Hmm - uswiadom nas w takim razie pls
                Zaznacze tylko, ze teza o rodzeniu sie gejem tez nie zostala wczesniej wytlumaczona.
                Moim zdaniem rzecz nie do udowonienia.
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • Ludek90
                  Świntuszek
                  • May 2007
                  • 81

                  #23
                  Bez żartów .Z puntku widzenia mojego nigdy bym nie przeleciał mojej siostry nawet gdyby chciała i była Afrodytą .Nie wiem dlaczego ale jeśli zaczeła by mnie do tego nakłaniać to trudno by mi to jej było przebaczyć. Ale dlaczego ktoś może chcieć uprawiać sex z siostrą/ siostra z bratem?? Brak mężczyzny/kobiety w ich życiu?? Nie rozkminiam takich ludzi. Moim zdaniem powinni to karać może nie surowo ,jakimś mandatem. Ktoś tam napisał że "że zwierzęta też tak robią" . Ale zwierzęta nie są tak rozumnymi osobnikami jak my, chociaż patrząc tu na niektórych naprawdę chcieli by wżiąść siostrę nawet na żywca....
                  Kraj może wolny ale bez rozumu

                  Skomentuj

                  • YoungStallion
                    Perwers
                    • Jul 2005
                    • 1184

                    #24
                    Ja nie rozumiem takich inteligentów jak Ty ludek. Oni nikomu krzywdy nie zrobią a Ty chcesz ich karać- za co, za to ze są inni?
                    Co Cie to chlopie obchodzi?

                    Normalnie drugi Giertych
                    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                    Stanisław Lem

                    Skomentuj

                    • memount

                      #25
                      Napisał Abegan
                      Cóż, dlatego ludzie są przeciwni bo rodzi to pewne niepokoje, że zaczną się rodzić dzieci, które będą delikatnie mówiąc chore.
                      W seksie między gejami jest większe ryzyko zarażenia się HIV (seks analny), ale jednak oni ten argument odpierają mówiąc o zabezpieczaniu się. Ja zastosuję ten sam argument - od tego są środki antykoncepcyjne.

                      A swoją drogą, nie raz widziałem swoją kuzynkę nago i jakoś mnie to nie podniecało w ogóle. Chyba natura jednak dba o to żeby nie mieszać rodzinnych genów.
                      Ty nie chcesz, to OK... ktoś inny mógłby chcieć. nie rozmawiamy tutaj o tym czy ktoś chce przelecieć siostrę (choć wielu odpowiada tak, jakby właśnie tego tyczył wątek - czyli jak zwykle brak rozumienia tekstu), ale raczej o tym jakie jest podejście ludzi do innych ludzi, którzy to może uprawiają. I jak zwykle wychodzi hipokryzja (ktoś tam nawet mandatem chciał karać....)

                      I znów przegiąłeś. Może jednak to zwolennicy są ograniczeni bo im brak wiedzy o niebezpieczeństwach idących za kazirodztwem?
                      To było trochę celowe "przegięcie" (tak się mówi o ludziach, którzy nie poklepują po plecach homoseksualistów), ale skoro tyle się krzyczy o tolerancji dla homo to dlaczego nie dla "kazi". A te niebezpieczeństwa - od tego są środku antykoncepcyjne.

                      Napisał Ludek90
                      Bez żartów .Z puntku widzenia mojego nigdy bym nie przeleciał mojej siostry nawet gdyby chciała i była Afrodytą
                      no to Ty nie musisz, ale dlaczego Twój kolega nie może ze swoją siostrą? Skoro ten sam kolega może z innym kolegą i to jest OK, to dlaczego miałby nie móc z siostrą (albo nawet z bratem)?

                      Ja tam uważam, że do łóżek nie powinniśmy sobie zaglądać...
                      Last edited by Hagath; 03-02-09, 05:29.

                      Skomentuj

                      • Enea
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1010

                        #26
                        Nie moze mi przejsc przez glowe, jak moglabym popierac zwiazek pomiedzy ojcem i corka czy seks matki z synem

                        Pol biedy jesli to miedzy rodzenstwem lub kuzynostwem...zezwolenie na kazirodztwo to zezwolenie na seks ojca z corka czy syna z matka a to juz chore.....

                        Skomentuj

                        • evika
                          Perwers
                          • Nov 2006
                          • 1083

                          #27
                          To jest chore ze wzgledów emocjonalnych. Po prostu mamy to gdzies tam "wpisane",ze matke i ojca, to kochamy "tak', a brata i siostrę "tak", a chłopaka, kochanka, meża,- "inaczej". To sa jak gdyby inne kategorie rozpatrywania tematu, jak dla mnie , nie do porównania z homoseksualizmem.

                          Skomentuj

                          • YoungStallion
                            Perwers
                            • Jul 2005
                            • 1184

                            #28
                            Gdybysmy mieli gdzies tam wpisane ze rodzine kochamy tak a innych ludzi inaczej to ten temat by w ogole nie powstał.

                            jeszcze raz sie spytam bo nie otrzymalem odpowiedzi- co was obchodzi, co inni robią w lozku pzeciez to nie jest wasza sprawa?

                            Ja nie potrafie pojąć jak można tępić inne orientacje seksualne.
                            Jeżeli człowiek nie wpływa swoim zachowaniem na innych np gej przez adopcję to co nam wszystkim do tego?

                            Wolnoć Tomku w swoim domku
                            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                            Stanisław Lem

                            Skomentuj

                            • Mięśniak
                              Świntuszek
                              • Apr 2007
                              • 61

                              #29
                              niestety coraz więcej tak się bedzie dziać. Seks jest teraz wszędzie, stał się modny, każdy chce go robic. Nie wazne z kim i gdzie .

                              Kaźirodzctwo nie ma nic w tym złego. Jeżeli oboje chcą. To jest rodzeństwo. Ok są spokrewnieni ale czy to wazne ??. Są z tej samej osoby, no i w religi jest to grzechem. No ale jak popatrzeć na to z innego punktu widzenia. Są to 2 rózne osoby. SIOSTRA czy BRAT to tylko przydomki w rodzinie jak BABCIA , CIOCIA bo jakos trzeba ich nazywac. No ale jezeli oboje chca nie ma nic w tym złego. Seks to spotkanie cielesne, rodzenstwo sie całuje, przytula a przeciez sa spokrewnieni a zachowuja sie jak para

                              Skomentuj

                              • LazyWriter
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2006
                                • 259

                                #30
                                @ Miesniak
                                Ok, nie w tym rzecz. Zasade o niewspolzyciu pomiedzy spokrewnionymi osobami wprowadzilbym dla dobra dzieci, ktore moga z takich zwiazkow sie narodzic. Nie znam procentowych szans na poczecie uposledzonego dziecka w takich parach, jedno jednak jest pewne: Sa one duzo wyzsze, niz w przypadku par o roznym genotypie (nie spokrewnionych).
                                Jezeli rodzenstwo chce ze soba spac - nie ma dla mnie problemu. Nie powinni jednak stawiac na szali czyjegos zycia ("Mamo, a dlaczego mam powykrzywiane raczki?"). Ciut pomyslunku - i wsio.
                                Carpe dentum...
                                Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

                                Skomentuj

                                Working...