Jakie to uczucie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hipaj
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 1

    Jakie to uczucie?

    Cześć, jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym się dowiedzieć jakie to uczucie robić komuś loda, i zaznaczam od razu że nie chodzi mi o odczucia emocjonalne.
    Pytanie nie jest oczywiście skierowane tylko do mężczyzn Wiem że
    ten wątek pojawiał się czasem w innych tematach, ale takiego tematu nie znalazłem. Oczywiście jeżeli kiedyś tutaj się już pojawił z góry przepraszam.
  • hardkor
    Ocieracz
    • May 2007
    • 112

    #2
    myśle że najlepszą odpowiedź będziesz miał jak komuś najzwyczajniej w świecie zrobisz loda

    Skomentuj

    • Tsaheylou
      Świętoszek
      • Aug 2013
      • 14

      #3
      Chetnie ja bym komuś zrobił loda ale widocznie nikt nie jest zainteresowany.

      Skomentuj

      • dereks
        Świętoszek
        • Apr 2013
        • 32

        #4
        a jak to sobie wyobrażasz. na przystanku podchodzi do Ciebie facet i mówi "słuchaj stary, masz ochotę mi obciągnąć?"

        akurat w Warszawie jest mnóstwo miejsc, gdzie przychodzą faceci, którzy chcą doświadczyć tego samego. sauny, kina erotyczne, kluby... już nie wspominając jakie możliwości oferuje internet.

        Skomentuj

        • Ygreko
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 557

          #5
          Nie bee opisywał jak to jest żeby zaspokoić twoją fantazje. Zrób to. Jak masz niska wartość siebie idź do dowolnego kibla w centrum handlowym, tam zawsze kręci się kilku ******w (celowo określone) którzy dadzą.
          Jełśi sie cenisz bardziej, poszukaj w swoim otoczeniu kogoś kogo znasz jako geja i będzie akurat chciał ci się "udostępnić" ale z tym różnie bywa.

          Skomentuj

          • w00jas
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 68

            #6
            ciężko opisać to uczucie, to też zależy od wielkości penisa potencjalnego partnera, ale generalnie masz w ustach pulsującego, ciepłego członka, z aksamitną i gładką skórą
            "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

            Skomentuj

            Working...