Najlepszy oral?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czerwonykruk
    Świntuszek
    • Dec 2009
    • 52

    Najlepszy oral?

    Jaki był wasz najlepszy oral w życiu? Ewentualnie jak go sobie wyobrażacie? Pytanie zarówno do facetów jak i dziewczyn...

    Mój najlepszy to taka długa sesja przed lustrem, kiedy ona schylona z wypiętym tyłeczkiem robiła mi loda. Nie dość że wtedy jakoś za****ście to robiła to mogłem do tego oglądać jej za******y tyłeczek wypinający się do lustra (czyli do mnie) oraz jej paluszki sięgające od czasu do czasu w kierunku jej cipci.
  • wanilia
    Świętoszek
    • Dec 2009
    • 19

    #2
    Najbardziej lubię fellatio, gdy on siedzi wygodnie w pozycji choryzontalnej, a ja działam między jego udami. Lubię na zmianę wkładać go parę razy w gardło jak najgłębiej (to naprężenie i jego jęki...) i chwilę lizać czubeczek, dla odpoczynku po takiej "głębokiej" sesji on jest przeważnie tak niesamowicie naprężony, że w ustach wyraźnie czuć kształt wychodzących żyłek, i niesamowitą wielkość i twardość... Heh ile to może sprawiać radości

    Marzy mi się też lodzik, gdy on leży wygodnie z rozłożonymi nogami i daje mi się pieścić również po jądrach. Będę próbować

    Jeśli chodzi o oral dla mnie,wspominam taki, który On kiedyś zrobił mi, gdy jeszcze się tego przed nim wstydziłam (chodziło o mój wygląd tam itd.) a on się spytał, czy mógłby, ja się zawachałam, ale on mnie położył delikatnie na plecach i się zabrał za sedno sprawy. Konkretnych technik z tamtego zdarzenia nie pamiętam, ale sam ten początek był bardzo seksowny.
    Booosko mi było, gdy ja czytałam sobie opowiadanie erotyczne a on działał językiem i ustami między moimi udami.... I kiedyś, gdy w trakcie seksu zaczęłam szczytować, a on ode mnie odskoczył i zaczął ssać moją łechtaczkę

    A ciekawa jestem bardzo, jak to byłoby mieć seks oralny, gdybym np. zwisała plecami i głową z łóżka, tak że na nim, w górze, zostałyby moje biodra, a on by sobie działał

    Skomentuj

    • Karookarolina
      Perwers
      • May 2009
      • 1050

      #3
      Mi najbardziej zapadło w pamiec, jak piesciłam mojego faceta jak On stał, złapał mnie za włosy i mocno posuwał w usta, co jakis czas wyciagajac go i uderzając nim o moje policzki.

      Najlepsza minetka jaka kiedykolwiek mnie spotkala to z poprzednim partnerem, ktory piescił mnie chyba we wszystkich mozliwych pozycjach, przewracajac mnie na wszystkie strony. Ssanie, lizanie cipeczki i tej drugiej dziurki, oczywiscie dolaczajac do tego paluszki, zakonczylo sie cudownym orgazmem z wytryskiem
      Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

      Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

      Skomentuj

      • lukaszzek
        Ocieracz
        • Apr 2010
        • 129

        #4
        Mój najlepszy w szkole w sali.. po lekcjach zostaliśmy, dreszczyk emocji + super przeżycia.. ehh to było coś ;D
        Reklamy w podpisie zabronione!

        Skomentuj

        • spacemonkey
          Świntuszek
          • Nov 2009
          • 88

          #5
          Z moim obecnym parterem mieliśmy wspólny najlepszy oral
          Najpierw ja bardzo intensywnie lizałam go jądrach i penisie, później przeszliśmy do głębokiego gardła. Trzymając mnie za włosy mocno dociskał moją głowę do brzucha, aż łzy ciekły mi po policzkach.
          Później położył mnie na łóżku i bzykał moje usta z góry. Wytrysnął na mój biust, szyję i twarz niesamowicie głośnym krzykiem, po czym przytulił się, zaczął pieścić mnie ręką i zlizywać spermę z mych piersi.
          Następnie przeszedł do minetki. Lizał najpierw delikatnie zamaczając raz po raz paluszki, później bardzo ostro, wręcz wulgarnie. Przewrócił mnie na brzuch, kazał się wypiąć. Liżąc, penetrował mój anus palcami. Zaczął się przy tym masturbować.
          Dochodziłam bardzo długo i intensywnie a gdy byłam u szczytu, on finiszował na moje plecy i pośladki. Gdy poczułam gorący strumień spermy na moim ulubionym miejscu - na plecach, a następnie znów jego język, miałam kilka krótkich intensywnych orgazmów pod rząd. Do dziś spieramy się ile

          Skomentuj

          • MyOfMy
            Świętoszek
            • May 2010
            • 30

            #6
            najlepsze 2 orale w życiu, bo tak inne nie były tak smaczne były z dziewczyną którą dosyć krótko znałem, a ona z kolei nie miała z oralem do czynienia, to był jej debiut i drugi raz, robiła to bosko
            a co gdyby tak odmienić swoje życie

            Skomentuj

            • (nie)przecietny
              Świntuszek
              • May 2009
              • 50

              #7
              Miałem 19 lat, moja partnerka 32 ... Niby zwykły "lodzik", a jednak do dzisiaj na samo wspomnienie robi mi się błogo. Niesamowita wprawa i wyczucie, doświadczenie robi swoje
              Myślałem, że wciągnę prześcieradło tyłkiem
              Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj że jesteś.

              Skomentuj

              • iksior_x
                Świntuszek
                • Jul 2009
                • 54

                #8
                mój najlepiej wspominany zdarzył się dość niedawno. Stałem sobie po prysznicu z nią obydwoje nadzy i takie tam mycie zębów itp. ja stałem za nią a ona się nim zaczeła bawić po czym się odwróciła i wzięła go takiego miękkiego w usta i zaczeła go zasysać ustami jednocześnie rozciągając W łazience mamy duże lustro i mogłem na nia patrzeć jak to robi Ale najlepsze było to ze złapała go u nasady i naciągnęla napletek na główkę po czym wsunęła język pod napletek i czułem jak tam przesuwa językiem mmmm Finał nastapił na piersiach (liczyłem na usta ale nie możę się do tego przekonać - ale i tak jest boska w tym co robi)

                Skomentuj

                • mmalgosia
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 9

                  #9
                  To co napisał ixior_x jest ciekawe Spróbuję tego przesuwania językiem pod naciągniętym napletkiem...

                  Mnie się najbardziej podobało pierwszy raz z obecnym partnerem. Używał gorącej herbaty którą postawił niedaleko nas Całował, ssał a co jakiś czas wypijał łyka gorącej herbaty którą trzymał przez chwilę w ustach a potem lizał mnie taki ciepłym językiem... Coś wspaniałego!!!!!!!!!

                  Skomentuj

                  • Kropla Seksu

                    #10
                    Napisał matip125
                    Z moim Skarbem za kazdym razem jest najlepszy oral
                    to samo od razu pomyslalam gdy przeczytalam temat watku
                    ale mysle ze najlepszy byl w zeszle wakacje - minetka+palcowka ... ;]

                    Skomentuj

                    • julianna
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1036

                      #11
                      Napisał czerwonykruk
                      Jaki był wasz najlepszy oral w życiu? Ewentualnie jak go sobie wyobrażacie?
                      nie było najlepszego, bo wszystkie są super odlotowe

                      Skomentuj

                      • mmalgosia
                        Świętoszek
                        • May 2010
                        • 9

                        #12
                        Właśnie, że nie wszystkie:/ Miałam chłopaka, który robił to chyba z automatu... Nie było się czym podniecać buhahaha

                        Skomentuj

                        • julianna
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1036

                          #13
                          ja piszę o sobie i swoich doświadczeniach, u mnie wszystkie były rewelacyjne...

                          Skomentuj

                          • redgis
                            Świętoszek
                            • Jun 2010
                            • 2

                            #14
                            witam jestem nowy moj pierwszy raz byl najleprzy gdy piescilem dziewczyne palcem po cipce potem jezykiem a na koniec i tu sie pewnie zdziwicie nosem robilem tego w zyciu nie zapomne. A najgorszy oral to jak dziewczyna robila mi loda po jakis 30 razach robienia reka loda robila 30 minut i zeby dosc musialem pomuc sobie reka
                            Last edited by redgis; 02-06-10, 21:27.

                            Skomentuj

                            • shy_girl

                              #15
                              Mmmm ... Na samą myśl robi mi się przyjemnie ...

                              Wszystkie oralki są boskie...

                              Ale uwielbiam gdy zaczyna się niebanalnie...

                              Np... Gdy latem sprzątam sobie w spódniczce, On obserwuje jak się ruszam, przypadkowo odsłaniając to i owo.. Gdy już się naogląda chwyta mnie od tyłu i całuje... Wszędzie.... Opiera mnie o zlew czy stół ... Jego zwinna rączka rozchyla majtki i działa... Potem Ukochany klęka i liże moją kobiecośc... Delikatnie zdejmuje mi bieliznę i działa trochę energiczniej ... Gdy już nie wiem jak się nazywam obraca mnie do siebie i już wiem, że muszę zadziałac. Szybko go rozbieram, podczas gdy on dalej mnie nakręca ręką. Następnie klękam i robie mu lodzika... Uwielbiam patrzec jak zmienia się jego twarz i jak kołyszą mu się biodra... Dlatego lubię robic to przed duużym lustrem... Po wszystkim gdy wstaję, on znów staje z tyłu i delikatnie się nim bawię. Potem Znowu podczas gdy moje ciało przywiera do ściany, liże moja pulsującą kobiecośc nie omijając innych strategicznych miejsc... Mmmmm. Na końcu aż eksploduję... Po paru minutach podobna zabawa i tak dłuuugi czas Ahhh... Szkoda, że nie ma go obok

                              Skomentuj

                              Working...