W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Panowie jak rozgrzewacie swoje Panie do czerwoności?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kubuś_998
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 35

    Panowie jak rozgrzewacie swoje Panie do czerwoności?

    witam!

    pytania jak w temacie: jak rozgrzewacie swoje partnerki do czerwoności? mam na myśli doprowadzanie ich do stanu w którym są napalone na max'a

    pozdro
  • Hermanus
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 43

    #2
    Moja kobieta najbardziej reaguje na pieszczoty piersi... kiedy miedzy jej udami zrobi sie nieco wilgotno wsuwam miedzy jej nogi swoje udo (zakładajac że leżymy) i uciskam jej myszke. Nie spotkałem sie z tym u innych ale moją dziewczyne strasznie to kręci. A wracając do piersi, to z czasem im mocniejsze ssanie ustami, tym goręcej się robi - do tego dochodza również coraz bardziej niecierpliwe dłonie na biuscie (dodam że sporym biuscie )
    Taki tam zwyczajny o! ;]

    Skomentuj

    • wujcio_wodnik
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2006
      • 261

      #3
      ja swoją wsuwam na dwie zdrowaśki do pieca chlebowego,rozgrzewa ją to do czerwoności....
      Gdy umierał leżąc tutaj sam,
      za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
      widział przyszłość, która zła była i podła,
      chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Trudno powiedzieć. Jak napisał Hermanus to niestety moją dziewczynę nie podniecają pieszczoty piersi. Dotykanie w tamtych miejscach niżej też nie zawsze owocuje. Nawet chyba gorące pocałunki po całym ciele nie sprawią tego że jest rozgrzana do czerwoności i co za tym idzie "napalona" na wszystko ;>
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • Frodo Baggins
          Perwers

          Wspomógł BT
          • Feb 2009
          • 1174

          #5
          podłączam kablem do prądu. biorąc pod uwagę duży opór - szybko się nagrzewa.
          tylko korki trzeba gwoździami watować.

          Skomentuj

          • Tizio
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 555

            #6
            Palnik acetylenowo-tlenowy sprawdza sie doskonale, nalezy jednak uwazac gdyz zbyt dlugie wystawianie na dzialanie tego ustrojstwa moze spowodowac zmiane barwy na czarna i doprowadzenie do stanu przepalenia a nie zamierzonego napalenia

            A serio to intensywne pieszczoty.
            Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
            Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

            Skomentuj

            • Gogol
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 241

              #7
              Na dość długo przed tym jak zdejmie majtki (robi to potem sama i w pośpiechu) - opowiadam jej jaka jest atrakcyjna, jaką piękną ma cipkę, jak lubię ją lizać, jak ją zaraz pięknie przelecę (w ostrzejszej wersji - zerżnę) i co jeszcze za chwilę jej zrobię, pokazuję namacalnie jej jak mnie podnieca (erekcja) itp, itd. Wszystko to na ogół bez wzajemnego dotykania się. To jest nasza gra wstępna bo potem moja Pani jest już tak napalona, że domaga się by jej natychmiast włożyć: albo wypina tyłek by ją wziąć na pieska, albo kładzie się na plecach, rozkłada szeroko nogi i prosi (żąda?) - no wkładaj już wreszcie! Gra wstępna rozumiana jako szereg czynności manualnych wykonywanych kolejno celem doprowadzenia jej do stanu podniecenia - u nas w zasadzie nie istnieje. Wczoraj gdy chciałem trochę pobawić się cipka przed penetracją - zostałem przywołany do porządku tym sakramentalnym - no wkładaj już, gra wstępna już była! I była tak napalona, że odleciała w pól minuty Natomiast na pieszczoty i różne takie zabawy jest czas po drugim albo 3-cim jej odlocie, gdy już jej pierwsze chucie są zaspokojone. A może ona jest nimfomanką?
              Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

              Skomentuj

              • Drezner
                Świętoszek
                • Aug 2009
                • 2

                #8
                Zastanawiał się może ktoś czy to, że twoja kobieta nie rozgrzewa się nie jest przypadkiem twoją winą? Może to przewrotne, ale słyszałem, że niektórzy korzystają z usług dziewczyn na telefon w celu osiągnięcia know how w metodach rozgrzania swoich kobiet.

                Każda dziewczyna jest inna, ale poznając multum metod, możliwie pewne jest, że któraś zadziała.

                Czy ktoś próbował takiej metody dania szczęścia swojej kobiecie? Jakieś opinie? Może jakiś kontakt?
                0statnio edytowany przez Drezner; 17-08-09, 14:30.

                Skomentuj

                • Czekoladoowa

                  #9
                  ja z reguły rozgrzewam sie do czerwonosci gdy moj partner w szczególnosci piesci moje piersi nastepnie, uda pośladki i myszke.

                  ale bez pieszczot piersi bylo by o wiele trudniej.

                  Skomentuj

                  • Karookarolina
                    Perwers
                    • May 2009
                    • 1050

                    #10
                    Ja lubie pieszczoty+ostre słówka przed seksem. Jakas minetka rimming czy palcóweczka jak najbardziej wskazana. Ostatnio moj luby pokazał mi jak bardzo przyjemne jest ostrw uciskanie punktu G, pozniej ostry seks i az mnie nosiło ;]
                    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                    Skomentuj

                    • Zahirek
                      Świętoszek
                      • Jul 2009
                      • 32

                      #11
                      rimmingator .....aż do czerwoności?;D

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3900

                        #12
                        Napisał wujcio_wodnik
                        ja swoją wsuwam na dwie zdrowaśki do pieca chlebowego,rozgrzewa ją to do czerwoności....
                        wujcio wtedy będzie niedogrzana i nastąpi szybsze zużycie gładzi cylindrów - mnie w szkole uczyli, że trzeba na trzy zdrowaśki. Tak zresztą w jednej książce pisało

                        Najlepsza metoda aby rozgrzać kobietę do czerwoności po stosunku to ponoć wytrzeć ptaka w firankę

                        A jak ktoś woli tradycyjnie to niech robi tak jak ja czyli zakrada się od tyłu i zaczyna obcałowywać - efekt murowany.
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • e-rotmantic
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 1556

                          #13
                          Jeśli w domu, to na ogół gazowym palnikiem spawalniczym - efekt błyskawiczny, ale UWAGA NA WŁOSY! Chwila nieuwagi i smród niemiłosierny a dziewczę łyse jak noworodek.

                          Gorzej poza domem. Trudno wszędzie ze sobą tachać te butle.

                          Skomentuj

                          • Ironista
                            Świntuszek
                            • Aug 2009
                            • 87

                            #14
                            przypalam papierosami
                            Łóżko czeka , czas ucieka

                            Skomentuj

                            • majlo
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 44

                              #15
                              mam taką poduszkę ogrzewającą do kontaktu

                              Skomentuj

                              Working...