Lodzik-pytanie (czy dziewczyna "szmaci się", nie będąc w związku?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lonely knight
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 9

    #16
    Sprawa jest prosta: w moim mniemaniu seks to kwestia wolnego wyboru. Kiedy, jak i gdzie.
    Jeśli pobudką jest przyjemność z jego uprawiania - żadne zachowania nie są "szmatławe".

    Problem jednak w tym, ze nasze kochanie społeczeństwo - zwłaszcza płeć brzydsza- zwykle dziewczynom/kobietom o luźnym podejściu do seksu przypisuje łatkę "łatwych", żeby wulgarniej nie napisać.
    I jakich byśmy tu pięknych komunałów nie wypisywali, każda z Was musi się z tym liczyć.
    Pytanie tylko, czy opinia innych o Was w tej materii Was obchodzi

    Skomentuj

    • itakpowiem
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 215

      #17
      tylko jeśli nie połknie

      Skomentuj

      • Gibson69
        Ocieracz
        • Jun 2010
        • 145

        #18
        Ciężka kwestia Raczej to impuls erotyczny, a co z nim zrobisz Twoja sprawa. Po to Bóg stworzył Fiuta i Usta, żeby idealnie się zgrywały

        Skomentuj

        • Sexy_man
          Perwers
          • Feb 2007
          • 1163

          #19
          Napisał weronika17915
          A moje pytanie jest takie czy jeśli dziewczyna zrobi loda kolesiowi z nim nie będąc ale to nie jest też przypadkowy facet to można ja podsumować że zwyczajnie sie "zeszmaciła".Chciałabym się dowiedzieć co wy o tym myślicie i jaki macie stosunek do tego.
          No jeśli to byłby pierwszy numerek, to byłbym mile zaskoczony, że dziewczyna zdecydowała się na takie pieszczoty. Ale czy uważałbym, że się zeszmaciła? Ojeju, nie bądźmy tacy drobiazgowi.
          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

          Skomentuj

          • -Sukub-
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2010
            • 372

            #20
            Hmm, ja ogólnie nie uważam tego za szmacenie się. Sprawia mi to ogromną przyjemność gdy czuję, że mężczyzna drży na całym ciele za sprawą mojego języka. ;p
            'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

            Skomentuj

            Working...