W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wstęp do fistingu.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • milymarcin
    Świntuszek
    • Jun 2020
    • 56

    Wstęp do fistingu.

    Czytałem wszystkie tematy i trochę w innym aspekcie chciałbym partnerka jest na tak.
    Czy używaliście dla podniesienia "poziomu" jakichś akcesoriów zanim partnerka wpuści całą rękę.
    Moje doświadczenia: używanie taniego masturbatora (tańszy bo cieńszy i bez obudowy) jako nakładki na penisa ( po obcięciu końcówki dla wydobycia główki). Efekt plus 1,5cm średnicy, partnerka zachwycona.
    -dodanie do w/w zestawu pod "nakładkę" dwóch ringów (grubość 1cm), jeden za żołędziem,drugi bardziej ku biodrach.
    W tych miejscach dodatkowo 1 cm więcej w średnicy. Żona b. zadowolona.
    Nie lubi dildosów, w tym problem.
    Lubi za to 69 z lizaniem dupki, palcowaniem i pieszczotami językiem łechtaczki.
    Trochę to marnie idzie. Nie chcę jej zrazić i wolałbym zaprzestać prob.
    Kiedyś po pijaku sama przyciskała moją rękę do siebie. 5 palców weszło na wysokość pierwszych paliczków. Moja ręka jest duża.
    Myślałem jeszcze o:
    - jednak jakimś cienkim dildo wspólnie z penisem i razem pod prezerwatywą. Potem dokładanie tej nakładki.
    - trochę głupie ale po prostu zamiast ringów pod nakładką, np kawałek materiału na nakładkę ( np nowe skarpety) potem prezerwatywa).
    W sklepach nie ma jakichś tam konkretnych zabawek, nie licząc grubych dild. Nakładek też za bardzo nie ma. Są na problem mniejszego penisa albo dla większej przyjemności dla mężczyzny.
  • mattvondutch
    Świętoszek
    • Oct 2023
    • 1

    #2
    Ja bym na Twoim miejscu, kupił słoik lubrykantu i po prosu zaczą ją pieścić wkładajac coraz głębiej dłoń. Powoli, tylko musi byc cała nasmarowana, żeby nie było otarć. Co się popieści, to się zmieści.

    Skomentuj

    Working...