W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak to jest ze zdradzaniem. (motyw)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thomas83
    Ocieracz
    • May 2005
    • 178

    #16
    A mi się wydaje, że słowo "kocham" to baaaaaaaaardzo trudne pojęcie. Nie ma wiele wspólnego ze zdradą. I nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie można zdradzić z ciekawości. Można być z kimś, a jednocześnie np. zalizać się z koleżanką, bo ciekawiło mnie, jak to by było . A potem wrócić do normalnego życia bez głosu sumienia.

    A tak na marginesie: jeśli facet poliże się trochę z innym facetem, to też to jest zdrada?
    a licznik postów bije...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Napisał thomas83
      A tak na marginesie: jeśli facet poliże się trochę z innym facetem, to też to jest zdrada?
      To zależy na jakiej umowie jest oparty związek. Dla mnie by nie była.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • tabula rasa
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #18
        Od seksu wszystko się zaczyna i na seksie się kończy.Kobiety które zdradzają,w porażającym odsetku są niezadowolone z dotychczasowego pożycia z mężem,Zazwyczaj chodzi o rutynę,czego konsekwencją jest dochodzenie gościa po minucie.A skala procederu jest porażająca,przykładami mogę sypać jak wróżka z rękawa.
        Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

        Skomentuj

        • outcast
          Świętoszek
          • May 2006
          • 6

          #19
          moim zdaniem to niechodzi tylko o sex.Moim zdaniem dużą role odgrywają pieniądze w dzisiejszych czasach.Moja żona {była} puściła się z innym facetem dla kasy poprostu facet miał lepszy samochód więcej kasy,a ona poprostu spakowała sie i powiedziała że mie nie kocha .Bzdurajej poprostu udeżyła kasa do tej durnej głowy

          Skomentuj

          • PSJ
            Ocieracz
            • Dec 2016
            • 198

            #20
            Facet zdradza bo jest samcem alfa!!!

            Skomentuj

            Working...