W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wiele fetyszów :P

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dawid95
    Świętoszek
    • Apr 2016
    • 3

    Wiele fetyszów :P

    Witam, tak jak w temacie mam wiele Fetyszków, ale teraz chodzi Mi o jeden konkretny, mało rozwinięty Zacznę od wymiany:
    Uwielbiam rajstopki,pończoszki,legginsy, legginsy i stópki w rajteczce, satynę( bluzeczki,szlafroczki,spodnie spodenki) śliskie kurteczki tzw downjacket, weet look. To chyba wszystko z normalnych

    Crush... mówi wam to coś ? W skrócie, dziewczyny, w rajstopkach czy pończoszkach, miażdżące pod swoimi stupkami małe rybki i wszelkiego rodzaju robactwo ( ktoś zainteresowany, pisać na PW )

    A teraz ten konkretny, pedalpumping ....
    W skrócie, Panie w rajstopkach czy pończoszkach, gazują samochodami, strzelają ze sprzęgła, palą gumę, zakopują i tak dalej, ( jest bardzo wiele stronek z filmikami o takiej tematyce )
    Jeśli ktoś się interesuje tym tematem to piszcie, chętnie mogę się powymieniać filmikami, i podyskutować

    Pozdro
  • Haster
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 245

    #2
    Fetysz stóp i ich ubioru ( ) rozumiem, ale żeby czerpać przyjemność seksualną z rozgniatania robaków?

    Skomentuj

    • Dawid95
      Świętoszek
      • Apr 2016
      • 3

      #3
      Haster.... spokojnie zaraz Ci podeślę linka na PW bo oficjalnie jest chyba zabronione, może i Ty też się tym zarazisz

      Diva, zaraz Ci coś podeślę
      0statnio edytowany przez iceberg; 30-04-16, 06:16.

      Skomentuj

      • delta2
        Świntuszek
        • Apr 2010
        • 71

        #4
        A ja tak. Rozumiem. Ale raczej jako fetysz nizeli ze mnie to podnieca.

        Slyszalem o takich osobach. I nic w tym raczej zlego choc osobiscie szanuje nawet robaczki. Jednak to tez zywe stworzenie i ma swoja role w
        środowisku.

        Za to pedalpumping to faktycznie ciekawa nowosc. Nieslyszalem o tym ale przyznam ze wzbudzilo to moja ciekawosc. I to mocno.

        Pozdro.

        Skomentuj

        • Haster
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 245

          #5
          Napisał Dawid95
          Haster.... spokojnie zaraz Ci podeślę linka na PW bo oficjalnie jest chyba zabronione, może i Ty też się tym zarazisz
          Nie zamierzam nawet w to klikać.

          Skomentuj

          • Dawid95
            Świętoszek
            • Apr 2016
            • 3

            #6
            Napisał Haster
            Nie zamierzam nawet w to klikać.
            To jest jedna z najlepszych stronek z crushem, jak nie chcesz klikać to weź samemu, wygugluj to i tyle.

            Napisał delta2
            A ja tak. Rozumiem. Ale raczej jako fetysz nizeli ze mnie to podnieca.

            Slyszalem o takich osobach. I nic w tym raczej zlego choc osobiscie szanuje nawet robaczki. Jednak to tez zywe stworzenie i ma swoja role w
            środowisku.

            Za to pedalpumping to faktycznie ciekawa nowosc. Nieslyszalem o tym ale przyznam ze wzbudzilo to moja ciekawosc. I to mocno.

            Pozdro.
            Dokładnie ten fetysz mam od niedawna, po prostu rajsopki,ponczoszki to najmocniejsze fetysze, i ta dominacja nad tymi małymi rybkami, robakami itd.
            To jest jeszcze nic, 5 lat temu w ten sposób zabijali okaleczali małe psy,koty,króliki..
            To już była przesada.......
            0statnio edytowany przez iceberg; 30-04-16, 10:28. Powód: brak edycji

            Skomentuj

            • wlosomaniacz
              Świntuszek
              • Nov 2016
              • 63

              #7
              Fetysz stóp i ich ubioru ( ) rozumiem, ale żeby czerpać przyjemność seksualną z rozgniatania robaków?
              To jest jeszcze nic, 5 lat temu w ten sposób zabijali okaleczali małe psy,koty,króliki..
              To już była przesada.......
              widziałem kiedyś takiego gifa w którym ktoś tak rozgniatał, ale odciętego *****... IMO niezbyt przyjemny widok ;]

              Skomentuj

              Working...