W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co wsadzacie sobie w pupe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ekstaza
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 34

    #76
    palce partnerki, mały wibrator, jezyczek mojej miłej, kulkowe dildo z 4 kuleczkami

    Skomentuj

    • ddt30
      Świętoszek
      • Feb 2007
      • 38

      #77
      Napisał Asiulek
      W moim tyleczku był/y palce, penis, czopek , rowniez niejednokrotnie jezyk tez go piescił , wspominam bardzo mile i czekam na jeszcze
      uwielbiam robic dziewczynie gleboki rimming czyli wkladac jezyk gleboko jak tylko sie da w pupcie ale musi to byc wyjatkowa dziewczyna i musze byc pewien jej zdrowia i higieny

      Skomentuj

      • t10s
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 6

        #78
        dźwignię skrzyni biegów...

        Skomentuj

        • julianna
          Banned
          • Dec 2006
          • 1036

          #79
          ja mialam w sobie penisa i paluszek i wkładasłam tez swój paluszek facetowi, mówił, że to bardzo podniecajace

          Skomentuj

          • Vacuum
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 1

            #80
            No to ja w takim razie muszę być jakiś wyjątkowo zboczony. Jesli chodzi o sex z partnerką to czasami jest normalny anal, ale jesli chodzi o moje wlasne, prywatne zabawy sam na sam...
            Prawie zawsze kiedy, od czasu do czasu przychodzi mi ochota na onanizowanie się to wkładam sobie coś do pupy. Bardzo lubie coś większego co na początku powoduje delikatny ból.
            W sumie różnych rzeczy próbowałem, począwszy od palca, kilku palców, sztucznego penisa, ogórka, ciastka w czekoladzie. Najbardziej odpowiada mi kształt, który sprawia, że przedmiot nie wypada i można z nim troche pochodzić nago po mieszkaniu.*Bardzo fajnie sie do tego nadają dezodoranty w kulce. (Oczywiście porządnie zamknięte). Najczęściej zaczynam od wygolenia włosków wokół odbytu i nie ukrywam, że często całą zabawę lubie pofotografować co też sprawia mi niemałą przyjemność. Nie zawsze mam do tego warunki ale takie zabawy zawsze podnoszą mój poziom adrenaliny. Kiedys raz za czas robilem sobie lewatywe przed taką zabawą co również bardzo mnie podniecało. Ostatnio niestety nie mam do tego warunków. (żadko jestem sam w domu)
            Może ktoś równie też lubi takie rzeczy?

            pozdrawiam
            Vacuum
            0statnio edytowany przez Vacuum; 19-04-07, 13:00.

            Skomentuj

            • Łobuz
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2007
              • 218

              #81
              Dziwny to Ty nie jesteś tylko trochę wyjątkowy....

              Skomentuj

              • seen
                Świętoszek
                • Jan 2007
                • 7

                #82
                A ja dzisiaj poczulem po raz pierwszy meskiego czlonka tam i.... wole zabawki ale warto bylo sprobowac

                Skomentuj

                • Tomek21
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 3

                  #83
                  Czemu? Co było nieprzyjemne, albo co lepszego jest w zabawkach?

                  Skomentuj

                  • julianna
                    Banned
                    • Dec 2006
                    • 1036

                    #84
                    Napisał seen
                    A ja dzisiaj poczulem po raz pierwszy meskiego czlonka tam i.... wole zabawki ale warto bylo sprobowac
                    to bardzo interesujące, zwłaszcza, że warto spróbować.

                    Skomentuj

                    • rear
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 2

                      #85
                      ja za to próbowałem z ogórkiem , pisakami ,oczywiście te palce , raczkami od szczotek do włosów

                      Skomentuj

                      • laleczka23
                        Ocieracz
                        • Jun 2007
                        • 130

                        #86
                        Ja próbowałam z wibratorami, kulkami i oczywiście z penisem no a jak,ale bardzo boli mnie fakt,że mój facet nawet tam się dotknąć nie da!!!Uważam, że to niesprawiedliwe i mógłby się poświęcić dla mojej przyjemnośći.Nie mam pojęcia jak go przekonać:-(

                        Skomentuj

                        • Desdemona
                          Ocieracz
                          • Mar 2007
                          • 190

                          #87
                          Napisał laleczka23
                          to niesprawiedliwe i mógłby się poświęcić dla mojej przyjemnośći.

                          W łóżku nie uznaję poświęceń w imię czyjejś przyjemności i źle bym się czuła gdyby mój partner musiał się dla mnie "poświęcać". Nie lubi czegoś? W porządku, lubi inne rzeczy, może kiedyś sam zechce.

                          Sama nic sobie nie wsadzam, poza penisem i palcami M. ale to już działanie zbiorowe.
                          ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                          Skomentuj

                          • laleczka23
                            Ocieracz
                            • Jun 2007
                            • 130

                            #88
                            No ale jak mi mówi że on lubi i podnieca go wszystko co daje mi przyjemność to powinien być konsekwentny.W sumie nie rozmawiałam z nim o tym tylko zauważyłam że ogranicza moje pole działania jak tylko sie tam zbliżam.A ja myślałam że wszyscy faceci to lubią!:-(

                            Skomentuj

                            • Desdemona
                              Ocieracz
                              • Mar 2007
                              • 190

                              #89
                              Nie wszyscy. Mój ex nie pozwalał mi się zbliżyć do swojego tyłka nawet na moment, potrafiłam to jakoś uszanować. Nie warto kogoś zmuszać do poświęceń. Możesz spokojnie pogadać, zapytać dlaczego i wszystko
                              ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                              Skomentuj

                              • anal-lover
                                Świętoszek
                                • Jun 2007
                                • 20

                                #90
                                Podczas kąpieli palec, był też wibratorek i paluszki Kochanej... czekam jeszcze na jej języczek

                                Skomentuj

                                Working...