Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 11-08-18, 15:08   #1
młody.26
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Fetysz butów, pończoch, rajstop itp
Witam, czy jest tutaj ktoś kto ma taki fetysz związany z lizaniem butów (szpilki, koturny, klapki itp) które są noszone na jakiś ładnych i zadbanych stópkach? W tym też zabawianie się używanymi pończochami, rajstopami?

Ja uwielbiam bawić się bucikami i nylonkami swojej ciotki ale też kuzynki czy fajnych koleżanek i każdej kobiety której mam możliwość i która ma ładne seksowne i zadbane stópki mam wiele zdjęć z takich zabaw, może rozkręcimy taki wątek tutaj że będziemy wrzucać fotki z takich zabaw?
młody.26 jest offline   Reply With Quote
Old 13-08-18, 16:52   #2
olek1982
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Fetysz fajny, ale interesuje mnie jak Ty to robisz, że Cię nikt nie przyłapał, bo o ile w domu potrafię sobie to wyobrazić podczas nieobecności, ale koleżanki, to albo za ich zgodą, albo nie wiem

Ja też uwielbiam kobiece stopy, nylon, szpilki, ale zawsze bardziej mnie kręciło , gdy kobieta po prostu się na to zgadzała. Każda kobieta, chce się czuć seksowna dla faceta. Ja kiedyś jak byłem młodym kogucikiem, to wstydziłem się swoich fantazji, aż mnie jedna koleżanka ośmieliła i nauczyła, że trzeba być bezpośrednim w seksie, ale nie chamskim. Od tamtej pory jak poznaje kogoś to mówię wprost, że kręcą mnie np. jej stopy i chciałbym się nimi bawić. Nie spotkałem jeszcze kobiety, która by nie spróbowała, chociaż niektóre mają łaskotki
olek1982 jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-18, 11:45   #3
martin_eden
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Postów: 11

Płeć: Mezczyzna
Ja, wiele, wiele lat temu, opiekowałem się kotem koleżanki gdy wyjechała. Teraz wydaje mi się to głupie, ale spenetrowałem jej kosz na bieliznę dotykałem rzeczy które nosiła..., ale podnieciłem się strasznie gdy zobaczyłem jej czerwone szpilki, na bardzo wysokim słupku, w przedpokoju. Były takie sexi że przytulałem je do twarzy i wąchałem w środku, a potem pocierając nimi o wacka zrobiłem sobie dobrze. Bardzo długo potem wyrzucałem sobie że jestem jakiś nienormalny, albo coś... A może wielu ma taki dziwaczny epizod tylko nie chce się do tego przyznać?
martin_eden jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-18, 12:20   #4
Don Kam
Guest
 
Postów: n/a
Pisałem o tym już w podobnym temacie ale co tam, powtórzę

W swojej byłej już pracy, często potajemnie wąchałem i lizałem "buciki robocze" (najczęściej szpilki) koleżanek, gdy te wychodziły do domu. Bardzo mnie to kręciło
  Reply With Quote
Old 15-08-18, 09:34   #5
młody.26
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
No powiem wam że od kiedy to mnie kręci to żadna kobieta jeszcze mnie nie przyłapała choć bywały momenty w których adrenalina skoczyła. Często jeśli nie mam okazji bawienia się butami, to jak jestem u jakiejś znajomej czy koleżanki to staram się zakradać do wc i grzebię w koszu na bieliznę, zawsze znajdą się jakieś rajstopy, pończochy czy seksowna bielizna, wtedy się bawie a dużo nie trzeba żeby dojść. Nigdy raczej śladów na bieliźnie nie zostawiam, jedynie znikome ilości jak się ocieram tak samo w butach, owszem jak jest okazja to dojdę w środku ale potem sprzątam i zostawiam jakieś malutkie ilości. Mega mnie to podnieca i cieszę się że nie jestem w tym sam ;D Ogólnie jeśli chodzi o buty to wącham, liże je a jak jest czas i okazja to dochodzę w nich no i co najważniejsze to właścicielka musi mieć ładne i zadbane stópki ;D

Ostatnio edytowany przez młody.26; 15-08-18 at 09:38.
młody.26 jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-18, 11:18   #6
Don Kam
Guest
 
Postów: n/a
Ładne, zadbane stópki to podstawa
Uwielbiam ten intensywny zapach i słony smak potu
  Reply With Quote
Old 15-08-18, 23:21   #7
młody.26
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
A lubicie wąchanie czy też pocieranie i masturbacje przy używaną bieliźnią ładnych kobiet jeśli macie taką okazję? Np. jesteście u koleżanki, znajomej i w toalecie jest kosz na bieliznę to buszujecie tam w poszukiwaniu jakiejś zdobyczy? ;D

Ostatnio edytowany przez młody.26; 15-08-18 at 23:24.
młody.26 jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-18, 00:21   #8
Don Kam
Guest
 
Postów: n/a
Nigdy nie "buszowałem" u znajomych w łazience i nie mam zamiaru tego robić.

Gdyby bielizna znajomej leżała np. na kanapie, czy gdzieś "na widoku", pewnie potajemnie powąchałbym, może nawet polizał, ale nic poza tym.

Co innego, gdyby sama wręczyła mi ją i pozwoliła się nią "zabawić"
  Reply With Quote
Old 18-08-18, 19:35   #9
grzesiu19335
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 121

Płeć: Mezczyzna
kiedyś jak zacząłem wąchać buty pewnej ślicznej dziewczyny myślałem że coś ze mną nie tak ale widzę że to normalne.w tym roku wylizałem sandałki dwuch pięknych dziewczyn o cudownych stópkach nie myślałem że to może być takie podniecające
grzesiu19335 jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-18, 23:21   #10
młody.26
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Jeśli chodzi o buciki to tylko liżecie je czy spuszczacie się do nich jak jest okazja? Bo ja ja tylko jest okazja to dochodzę, potem wycieram z grubsza a co zostanie to zostanie. Mega mnie to podnieca gdy wiem jak później kobieta chodzi w tych butach i gdzie niegdzie jest moja sperma ;D
młody.26 jest offline   Reply With Quote
Old 19-08-18, 09:24   #11
grzesiu19335
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 121

Płeć: Mezczyzna
kiedyś za czasów studenckich jak mieszkałem ze współlokatorką ktora miala boskie stópki kilkakrotnie się spuściłem w jej sandałki i botki.później jak szliśmy na plażę to wyobrażałem sobie że jej stopki mojej spermy dotykają.jesli chodzi o lizanie to dopiero w tym roku mnie cos posunęło ku temu
grzesiu19335 jest offline   Reply With Quote
Old 19-08-18, 10:28   #12
młody.26
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Dobrze wiedzieć że nie jest się sam Kiedyś też myślałem że to nie normalne, lizać czy masturbować się przy fajnych butach czy bieliźnie, ale to normalne, każdy ma jakiś fetysz Jedyne co to nie tykam butów nie wiadomego pochodzenia, choćbym nie wiem jakie fajne były. Muszę albo widzieć stopy na których są noszone albo przynajmniej ich właścicielkę, wtedy mnie to cholernie podnieca
młody.26 jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-18, 16:35   #13
grzesiu19335
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 121

Płeć: Mezczyzna
do mnie buty niewiadomego pochodzenia nawet nie były by podniecające.co innego jak widzę właścicielkę albo jej stópki wtedy wyobrażam sobie że jej stopami się zajmuje
grzesiu19335 jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-18, 00:35   #14
shiny1986
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
ja zakosiłem kiedyś rajstopy szwagierce
shiny1986 jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-18, 07:04   #15
szach3
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 43

Płeć: Mezczyzna
Nie, Cenię tylko wizualizację a nie jakieś lizanie.
szach3 jest offline   Reply With Quote
Old 18-03-19, 19:23   #16
Ania21
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Postów: 3

Płeć: Kobieta
Fajny i dosyć popularny fetysz. Zupełnie nie mam problemu z tym, gdy facet bawi się moją bielizną. Swoją drogą podnieca to, że kogoś ciągnie do moich zapaszków
__________________
Obiecuję przestrzegac regulaminu.
Ania21 jest offline   Reply With Quote
Old 19-05-19, 08:47   #17
oxygene1976
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 10
Od rajstop jestem uzależniony już od 2003r byłem wtedy na stażu w urzędzie. Wysłali mnie służbowo na miasto i poszedłem przy okazji po rajstopy nie wiem coś mnie tknęło, były to gatta microfibra 40den. Potem odkryłem 15-20den z lycra cieliste i w nich uwielbiam chodzić. Od pewnego czasu kolejnym fetyszem sa spodnie woskowane.
__________________
mietek
oxygene1976 jest offline   Reply With Quote
Old 24-09-19, 01:07   #18
Ciasna Felishia
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Warszawa
Postów: 48

Płeć: Kobieta
Uwielbiam szpileczki u kobiet, szczegolnie czerwone, rozowe, czarne, biale i zlote
__________________
Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*
Ciasna Felishia jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-19, 18:35   #19
shody
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: 3miasto
Postów: 9

Płeć: Mezczyzna
Uwielbiam kobiety w rajstopach, kolor nie jest ważny, ważne żeby były dość cienkie. Lubię też się masturbować rajstopami. Sam nie noszę, to mnie nie kręci.
shody jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-20, 18:35   #20
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Po ostatnim spotkaniu dostalem od niej magiczny woreczek a w srodku dwie pary ponczoch, jedne kabaretkowe rajty i rozne gadzety bdsm. Raz ze to mega podnieca a dwa bedziemy tego uzywac na najblizszym spotkaniu.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-20, 11:52   #21
Venlo
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
Ja mam wielki fetysz na szpilki. Uwielbiam jak kobieta ma małe zgrabne stopki i pięknie porusza się w szpilkach. Jeszcze jak buja szpilka na palcach u stóp to odlatuje. Co do zabawy szpilkami to tak lubię się zabawić szpilka i skończyć w niej. Akurat z żoną mam dobry uklad. Ona wie o tym co się dzieje z jej bucikami i sama lubi chodzić w szpilkach w których chwilę temu zostawiłem mily dodatek od siebie.
Venlo jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-22, 11:25   #22
onWponczochach
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2022
Miasto: Legnica
Postów: 143

Płeć: Mezczyzna
Heh a kto tego nie lubi???głównie fetysz meskiej części świata, jednakże w mojej opinii, jak za pewne i wiekszości z nas bardziej podniecają pończochy a mają jedną zalete więcej, łatwiejszy dostęp do dziurek podczas seksu na chybcikazawsze mnie kręciły odkąd odkrylem zalety masturbacji, czyli już dawno temu
onWponczochach jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.
   Archiwum