Old 02-03-11, 09:32   #26
kurczakwa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 256

Płeć: Mezczyzna
gang
Mnie podnieca myśl że będac razem z żoną na plaży nad jeziorem podchodzi do nas 3młodych facetów gapią się na wdzięki żony w końcu nie wytrzymują i zaczynają ją macać i rozbierać ja protestuje ale zostaję związany i mogę tylko patrzyć jak ją rżną. Żona krzyczy trochę ze złości a trochę z rozkoszy. Bzykają ja we wszystkie dziurki spuszczając się do środka.
__________________
gg 24183013 pisz śmiało
kurczakwa jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 11:02   #27
Zwiąż
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 239

Płeć: Mezczyzna
Orgie po same limity, seks w BUWie z widownią (i w tysiącu innych miejsc, gdzie jest publika), zimne, bezduszne BDSM, półreżyserowane gwałty, oral w jakimś mocno eksponowanym miejscu Warszawy. W sumie próba doggingu też byłaby w porządku

Wszystko, co tylko obłożone jest tabu i spotkałoby się ze skandalem i społeczną dezaprobatą. No, może poza bezdusznym, bezemocjonalnym i okrutnym BDSM, to już tak bardziej osobiście
Celem dojście do limitów wyuzdania. I przekroczenie ich, tym samym poszerzając je Dlatego też publika- bo na cholerę będę przekraczał limity, jeśli grono osób o tym wiedzących będzie mała (2-3-4-5 osobowa)? To nie przesunie limitów. Dopiero szersze grono odbiorców jest w stanie je pchnąć
Tak poza podoba mi się, jak ktoś podgląda. Bo przecież nie musi tego robić, może odwrócić wzrok, w zasadzie nie odwracając jest takim samym świntuszkiem, tylko biernym :>

O, i jeszcze oral w windzie w PKiNie, tam są kamery

Kurczakwa, powiedz tylko kiedy będziesz jechał nad jezioro i gdzie
__________________
Kaczko-królik

Ostatnio edytowany przez Zwiąż; 02-03-11 at 11:25.
Zwiąż jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 12:06   #28
kurczakwa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 256

Płeć: Mezczyzna
To musi być prawdziwe a nie pozorowane na koniec uwolniłbym się z więzów i zerżnął żonę w cipkę dolewając do spermy poprzedników swoje nasienie. Nadmiar wypływałby i spływał po udach na koc. A poza tym to fantazja i nie wiem jakie fantazje ma żona chciałbym by ona została zaspokojona a nie tylko moje wyuzdane pragnienia kosztem jej.
__________________
gg 24183013 pisz śmiało
kurczakwa jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 12:12   #29
Zwiąż
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 239

Płeć: Mezczyzna
Myślę, że gdyby to było prawdziwe, to wcale nie byłbyś tym zachwycony, u żony też raczej brakłoby jęków rozkoszy i złości, rozpacz raczej możliwa byłaby do zaobserwowania
__________________
Kaczko-królik
Zwiąż jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 14:15   #30
wskl
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wrocław
Postów: 19

Płeć: Mezczyzna
dla mnie jak na razie fantazją może być seks z inną kobietą... taka skromna fantazja
wskl jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 21:50   #31
lovebuster
Guest
 
Postów: n/a
kurczakwa: zawsze możesz przukuć nagą żonę kajdankami do kaloryfera i zaprosic kolegów..

niech Twoje marzenie pozostanie w świecie marzeń..
  Reply With Quote
Old 03-03-11, 11:17   #32
kurczakwa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 256

Płeć: Mezczyzna
Myślę jeszcze o innej fantazji wracamy z wykwintnej kolacji do naszego mieszkania w którym czeka już mój kolega. Żona nic o tym nie wie. Wchodząc do domu zakładam jej na oczy opaskę a w usta knebel by nie zachciało jej sie rozmawiać kajdankami spinam ręce by nie zdjeła opaski i do akcji wkracza kumpel... Ja siedzę naprzeciwko filmuje i oglądam . Po tym jak kumper spuszcza sie do cipki ja zaczynam bzykać nieświadomą żonę kumpel w tym czasie sie wymyka a ja powoli kończąc zdejmuje jej opaske knebel kajdanki tryskajac do cipki pytam jak było.
__________________
gg 24183013 pisz śmiało
kurczakwa jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 12:55   #33
onzopola
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Opole
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Ja ostatnio fantazjuje (zastanawiam się nad wprowadzeniem w życie) o znalezieniu młodej, niedoświadczonej dziewczyny lub młodego niedoświadczonego chłopaka, który/a dołączy do mnie i mojej niewolnicy. Chciałbym aby była to osoba bardzo uległa i niedoświadczona. Robię wtedy co tylko zechcę zarówno z moją niewolnicą (co oczywiste) i z tą dziewczyną lub chłopakiem. Moja niewolnica uczy dziewczynę jak obciągać, a potem rozkazuję jej wylizać dokładnie jej cipkę. Chłopakowi pozwalam dotykać mojej suczki, a jeśli będzie grzeczny to suczka zrobi mu loda o jakim nawet nie marzył. Jestem całkowicie hetero ale może w przypływie nagłego podniecenia kazałbym temu chłopakowi wylizać mojego penisa razem z moją suczką.
__________________
Szukam młodej, otwartej dziewczyny z fantazją do wspólnego napisania opowiadania Polega to na tym, że ja piszę fragment, potem ty dopisujesz następny, potem znowu ja i tak na zmianę. Pełna dowolność tematyki
onzopola jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 20:50   #34
Bezak
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
haha ,mi sie marzy coś takiego jednoczesnie prostego. Lodzik w przebieralni a później sex z dwiema laskami w jakuzzi czy jak sie to tam pisze.

Albo poprostu spontan na plaży przy zachodzie słonca.Oral na całego.

Ostatnio edytowany przez Kata; 14-03-11 at 23:35. Powód: Ort.
Bezak jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-11, 22:26   #35
dzolero26
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 265

Płeć: Mezczyzna
ja czasem mysle o sexie w taksowce oczywiscie w czasie jazdy po miescie. Mysle ze byloby to bardzo wyuzdane przezycie
dzolero26 jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 16:10   #36
lovebuster
Guest
 
Postów: n/a
Cytat:
Napisał dzolero26 Zobacz post
ja czasem mysle o sexie w taksowce oczywiscie w czasie jazdy po miescie. Mysle ze byloby to bardzo wyuzdane przezycie
z taksówkarzem?
  Reply With Quote
Old 16-03-11, 17:50   #37
dzolero26
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 265

Płeć: Mezczyzna
nie, ale taksowkarz moglby sie pozniej przylaczyc
dzolero26 jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 19:59   #38
Malgorzata
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 196

Płeć: Kobieta
szczerze mówiąc to coś takiego:

Malgorzata jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 20:04   #39
Brzoskwiniowa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Postów: 43

Płeć: Kobieta
Ale chodzi Ci o pozycję czy o fakt, że jest to osoba innej rasy ?
Brzoskwiniowa jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 20:07   #40
Malgorzata
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 196

Płeć: Kobieta
rasy oczywiście, w pozycji nie ma nic niezwykłego.
Malgorzata jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-11, 00:38   #41
alicja30
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska
Postów: 8

Płeć: Kobieta
moim marzeniem jest seks z murzynem, oraz seks z kobietą w miejscu publicznym. Bez zahamowań, bez zobowiązań
alicja30 jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-11, 00:42   #42
Zwiąż
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 239

Płeć: Mezczyzna
Seks z murzynem? Masz na myśli seks na plantacji bawełny z niewolnikiem?
__________________
Kaczko-królik
Zwiąż jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-11, 01:26   #43
Manipulator
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Gwałt. Może to i trochę dziwne ale nie raz wyobrażałem sobie będąc np. w jakimś pojeździe komunikacji miejskiej, że mogę pójść za jakąś dziewczyną czy kobietą i ją zgwałcić tak stanowczo ale nie brutalnie, a gdyby się mocno opierała to przywalić z raz. W sumie im bardziej się opiera w mojej wyobraźni tym bardziej mnie to podnieca. A szczytowym momentem tej fantazji byłby moment w którym zaczyna jej się to podobać.
Manipulator jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-11, 00:05   #44
zdzislaw2
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 15

Płeć: Mezczyzna
Ja to bym najchętniej uprawiał seks z kobietą którą przypadkowo bym poznał czekając na przystanku na autobus.
Podchodzi młoda dziewczyna i pyta o to czy autobus już odjechał a potem siada przez przypadek mi na kolanach a ja zaczynam ją dotykać itd.
zdzislaw2 jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-11, 00:52   #45
snb_girl
Banned
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Postów: 213

Płeć: Kobieta
Małgorzato,i ja też chcialabym bardzo bardzo z czarnoskórym, takim dobrze zbudowanym z pełnymi ustami i wcale nie dlatego, ze mają grube, pokaźnych rozmiarów penisy heheh
snb_girl jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-11, 14:49   #46
felix1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 12

Płeć: Mezczyzna
Mnie strasznie kręci siostra cioteczna...jest brzydka mała ale jest coś w niej co mnie kręci i nie mogę się przy niej opanować więc moja fantazja: Biorę ja do samochodu i jadę w las i tam ją ruch.... jak tylko mogę
felix1 jest offline   Reply With Quote
Old 07-04-11, 14:31   #47
kurczakwa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 256

Płeć: Mezczyzna
Ja mam ostatnio taką fantazje. Jestem ze swoją dziewczyną w zaawansowanej ciąży na wizycie kontrolnej u ginekologa. Lekarz spradza cipkę dziewczyna pojękuje dziwnie ale ja musze do wc bo sikać mi się chce. Gdy wracam okazuje się że dziewczyna ujeżdza już kutasa lekarza. Ginekolog przeprasza ale że mam piekną dziewczynę i nie dał rady. Gdy już spuścił sie do cipki ja zajmuje jego miejsce po wszystkim wylizuje cipke z naszej spermy i soczków ukochanej.
__________________
gg 24183013 pisz śmiało
kurczakwa jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-11, 02:25   #48
AllieM
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Postów: 92

Płeć: Kobieta
Kiedyś miałam wyuzdane fantazje, ale chyba związek stępił trochę u mnie te potrzeby ;D teraz to chciałabym po prostu, żeby mnie przywiązał do łóżka i zrobił ze mną cokolwiek by chciał, a tak ogólnie to baaardzo bym chciała żeby był ostrzejszy, ugryzł mnie w szyje, przycisnął mocno do ziemi etc.
AllieM jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-11, 09:56   #49
kurczakwa
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 256

Płeć: Mezczyzna
Miałem dziś sen ! Sniło mi się że moja dziewczyna postanowiła na moje urodziny zrobić mi prezent. Ustawiła kamerę na łóżko w sypialni i jak poszedłem do pracy zabrała swój ulubiony duży czarny wibrator butelkę czerwonego wina oraz seksi bieliznę i nakręciła dla mnie film. Jak to sama sobie radzi gdy mnie nie ma! Niestety tak się stało że włożyła potem nagraną płytę dvd do innego pudełka i film oddałem do wypożyczalni !nie udało sie go odzyskać. Ciekawe w ilu już domach ilu meżczyzn i chłopców waliło konia podziwiając wdzieki mojej ukochanej?
__________________
gg 24183013 pisz śmiało
kurczakwa jest offline   Reply With Quote
Old 03-05-11, 20:46   #50
soczysta
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Postów: 82

Płeć: Kobieta
Sex z czarnoskórym mężczyzną, z dwoma mężczyznami/kobietami, zobaczyć inne pary jak kochaja się na plaży i też to robić - tylko ze swoim partnerem(to tylko fantazje, nie chce ich realizować), zrobic loda mojemu facetowi ustami i poczuć jego spermę na twarzy i dekolcie, mały gwałcik (raz spróbowaliśmy, ale troche przestraszyłam sie siły mojego faceta), ostry sex analny (tu czeka nas jeszcze sporo pracy)...
soczysta jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.
   Archiwum