W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zniszczyć chuć?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #31
    Miałem na myśli zmianę jako rezygnację z całości lub części swoich poglądów, priorytetów, zainteresowań czy dotychczasowego stylu życia.

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #32
      Z naturą jeszcze nikt nie wygral.
      Zobacz co robia muzulmanie co nie piją i nie bzykają.
      Wysadzaja siebie i innych w powietrze, bez żalu bo i czego mieliby zalowac.
      Czesto tak sie konczy abstynencja seksualna, nie tylko u nich.

      Skomentuj

      • Skinheads_Front
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 530

        #33
        Napisał barmetr
        Miałem na myśli zmianę jako rezygnację z całości lub części swoich poglądów, priorytetów, zainteresowań czy dotychczasowego stylu życia.
        Rezygnować to można z rzeczy, które szkodą i są złe. Ale porzucać swoje prawdziwe namiętności dla kobiety? Ja rozumiem, że można dla bliskich zrezygnować z rajdów samochodowych - no cóż, kwestia wyższych priorytetów. No, ale np. zmieniać swoje poglądy na "tolerancyjnego europejczyka", by się przypodobać "nowoczesnym" paniom? Ja np. jestem dumnym reprezentantem "ciemnogrodu" i "średniowiecza" - dla nikogo nie zamierzam się zmieniać pod publiczkę.

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #34
          Jak dodasz jeszcze "patriarchatu" to i ja sie zglaszam do tego klubu.
          Od dawna jestem za powrotem do dawnych dobrych czasow gdy obowiazywaly jakies zasady bo wolnosc demokracja i rownouprawnienie przyniosly tylko jeden wielki pieprznik, wiekszy niz ten na plaży po sezonie.

          Napisał barmetr
          Miałem na myśli zmianę jako rezygnację z całości lub części swoich poglądów, priorytetów, zainteresowań czy dotychczasowego stylu życia.
          Chyba nic do ciebie nie dociera tak jestes skupiony na swojej jedynej mysli.
          Nie wojuje sie z natura bo sie nie wygra.
          Dla mnie sprawa jest prosta.
          Chcesz pozostac normalnym?
          Idz na dziwki.
          Zdziwisz sie jaki bedzie skutek dla twojej psychiki.
          Zrozumiesz ze cipka to nie ósmy cud swiata tylko cos co mozna miec za 100-200-300 pln, zalezy od twoich wymagan i zawartosci portfela.
          Ja sam uwazam ze 150 to wystarczajaca cena za godzine łask kobiety, wyzsze kwoty skreslam.

          Tu skoncze swoje dobre rady bo albo pojmiesz albo trace czas a tego nie lubie.

          Napisał barmetr
          Dokonali niedobrego wyboru żony, to ich wina. Ja oświadczyłem się tylko raz i jestem teraz szczęśliwy.
          Ciesz sie. Nikt nie wie co przyniesie jutro.
          0statnio edytowany przez joedoe; 15-05-16, 18:54.

          Skomentuj

          • Konieczko
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 14

            #35
            Ja pitole, ale masz problem. To norma, że po zimie dziewczyny wychodzą jak larwy spod ziemi i odkrywają swe wdzięki. Jeśli sobie z tym nie radzisz polecam brandzel, a nie dziwki czy ożenek. Wyjdzie taniej. Najlepsze to idź na imprezę i zapoznaj studentki bez zobowiązań. Jeśli te tematy ci nie pasują, znam jeszcze jeden sprawdzony sposób oddaj się jakiejś pasji np. sport na pewno zdaje egzamin, wycisza, uspokaja. Ma dodatkowe skutki, możesz dorobić się rzeźby przed sezonem na nagie klaty .

            Skomentuj

            Working...