Sztuczna pochwa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kykut24
    Świętoszek
    • Feb 2014
    • 2

    Sztuczna pochwa

    Witam, mam mały problem dzisiaj użyłem pierwszy raz sztucznej pochwy a dokładniej :http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3853752779
    Gdy przez kilka minut już się masturbowałem, miałem chęć się spuścić w pochwie ale miałem uczucie jakby mnie coś uciskało, kilka razy próbowałem się spuścić ale nic z tego, czy możliwe że jest on za ciasny ??? Proszę o pomoc, Z Góry Dzięki
  • KoneserSmaków
    Erotoman
    • Jan 2012
    • 560

    #2
    Ale co jest za ciasny? Penis ciasny? Na takich pochwach się nie znam, ale się wypowiem. Nie na takie penisy pewno to robiono, wiec może spróbuj kilka razy.

    Skomentuj

    • kykut24
      Świętoszek
      • Feb 2014
      • 2

      #3
      hmmm, jak mam uczucie ze już wytrysnę to tak jakby coś blokowało, inaczej tego nie umiem napisać.

      Skomentuj

      • onanista biseks
        Świntuszek
        • Jan 2014
        • 58

        #4
        Sztuczna pochwa

        Dziś dostałem z Allegro sztuczną pochwę Fajny żelowy gadżecik z wąskim wejsciem i super wnętrzem z wypustkami. Od razu ją wypróbowałem; z poczatku lekkie rozczarowanie - penis nie chce wejść ! fakt, mam dośc pokaznych rozmiarów...nic to, użyłem więcej lubrykantu i wsunął się bez problemu. Masturbuje sie od dawna, ale to, co odczułem w srodku, to prawdziwy odlot . Pochwa ciasna, delikatna, masuje penisa w niesamowity sposób, fakt, że byłem napalony i po kilkunastu ruchach miałem mega wytrysk, a co najlepsze - penis nie zwiotczał ani na moment i już za chwilę byłem gotowy do nastepnego ... Polecam wszystkim te zabawkę, jest SUPER !!!

        Skomentuj

        • Christophero
          Banned
          • Feb 2009
          • 1039

          #5
          reklama reklama pranie mózgu już od rana

          teraz nam zareklamuj permen king i "pyta płonie"

          Skomentuj

          Working...