Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    oglądałem Real, Ronaldo bóg dzisiajeszej piłki, di Maria geniusz, elegancko Higuain

    ten zespół namiesza w LM, czoła przed Mourinho najlepszy taktyk dziesięciolecia, zdecydowanie

    Skomentuj

    • ktos69
      Erotoman
      • May 2007
      • 757

      W końcu doceniasz ten Klub. I wiem, że to za sprawą trenera, ale mimo wszystko

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        juz go doceniłem, znaczy sie taktyke, wcześniej Real to była kupa gnoju. teraz to zupełnie inna drużyna, Benzema nieźle wczoraj paprał, chyba na dlużej posiedzi na ławie

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5246

          Milicyjne pały brameczkę dostały!


          Ktoś widział jaka fajna jatka się zrobiła w Trójmieście pod koniec spotkania Lechii z Arką?
          Liczyłem na jakiś boks, ale niestety skończyło się na przepychance.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał Raine
            Milicyjne pały brameczkę dostały!

            .
            czerstwy dowcip,pewnie sam wymysliłeś,przedstaw się chociaż z jakiego jesteś miasta lub wsi bo widzę,ukrywasz się juz 5 lat.

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              Generalnie moje sympatie leżą na Śląsku (KSG/Gieksa). Za wielkopolskimi drużynami nie przepadam (powodów wymieniał nie będę, nie pora i nie miejsce na to), chociaż akurat tu jest mój dom.

              Długo opowiadać.

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3899

                Panowie wystarczy na dzisiaj tego pierdzenia o dupie Maryny w tym temacie
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  Ewidentnie irytuje mnie słowo ze strony "znafffców" oceniających Historie TS Wisły przez pryzmat swoich kompleksów...

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    klub milicyjny jak w morde strzelił, nawet w obecnym zarządzie Zdzisiek Kapka eks zomowiec dalej pociąga za sznurki, hehe

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Kapka więcej zrobił dla piłki niż cały Lublin którego nikt nie zna ,gra na zapleczu jak zawsze dla garstki marnych kiboli.
                      Last edited by sister_lu; 17-10-10, 21:55. Powód: Wycięcie wycieczek osobistych.

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        Kapka zrobił wiecej wałków niż Fryzjer z Dziurowiczem i Listkiewiczem razem wzięci, no ale byl w UB jak cała druzyna wisły przez ten hlubny okres w swojej pięknej piłkarskiej historii

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          A co zrobił Motor dla rodzimej piłki ? n i c ,powód marna dryżyna ,brak kibiców i dziura zabita dechami waląca komuną od 45 roku

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            no niestety nie mielismy takiego farta należeć do UB

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              byliście jedna klitą ub,poczytaj książki bo się mylisz jak zawsze
                              poczytaj dlaczego ultra prawicowy Śląsk i Lechia związała się z Wisłą zgodą bo i tego pewnie nie wiesz amatorze.
                              Last edited by paffcio; 17-10-10, 22:11.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                to takim knajpowym fanatykom jak ty co zawsze na wyjazd brakuje odwagi to tylko ksiązki zostają hahahahha

                                ale Real chodzi,

                                kiedy ten idiot Berlusconi zrozumie że ma kadre samych starych dziadów, nawet juz Ancelotti nic by z nich nie wycisnął

                                Skomentuj

                                Working...