W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy raz z prostytutką

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kropla Seksu

    mysle ze to zly pomysl i naprawde lepiej troche poczekac na swoja dziewczyne z ktora stracisz

    Skomentuj

    • Inkub
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 11

      Wg mnie pierwszy raz z prostytutką to nie jest dobry pomysł , wydaje mnie się że faktycznie lepiej nie tyle co poczekać na tą właściwą , zebrać się się w garść i poszukać tej odpowiedniej dla siebie.
      Owszem wycieczka do agencji to najłatwiejsza droga .. ale czy to co łatwo przychodzi jest takie fajne?
      Według mnie o wiele fajniejszy seks to właśnie ze swoją dziewczyną / czy dziewczyną , a nie prostytutką , dla której jest to praca. Zero namiętności , a raczej gra i udawanie.

      Ale Twoje życie Twoja decyzja , tylko potem jak już znajdziesz kobietę i dojdzie do tematu seksu i spyta się kiedy pierwszy raz byłeś z kobietą i kto to był , będziesz musiał kłamać , bo nie wydaje mnie się że jak jej powiesz że z panna z agencji to będzie chciała z Tobą coś.
      Kobiety są dość przeczulone na pewne sprawy ;p


      @Darek61 a Tobie szacunek za co że starszy jesteś ? Na szacunek trzeba bez względu na wiek zapracować , a Ty tymi tekstami w stylu "Za takie teksty jakimi rzucasz w stronę dorosłej osoby powinieneś dostać nieźle po pysku. " raczej na niego nie pracujesz . A wręcz odwrotnie.


      ps. witam po dużej przerwie
      stay acid!

      Skomentuj

      • Darek61
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 9

        Mike zachował sie jak cham. Za taką odzywke powinien dostać po pysku. Jednak tylko i wyłącznie świadczy o nim samym. A niezależnie od wieku czy czegokolwiek nikt nie zasłużył na takie traktowanie.

        Skomentuj

        • _mike
          Banned
          • Aug 2007
          • 820

          Napisał Darek61
          Matko boska jesteś taki pusty.
          Nie widzę związku ale OK. Jesteś pierwsza osobą w życiu, która mi to mówi.

          a jedyne co Ci powiem, to jesteś śmieszny. Nie chce mi się juz dalej z toba prowadzić dyskusji.

          A zachowałem się jak cham, bo jestem chamem. Ale na Twoją głupotę nie ma rady... Używałem takich samych argumentów jak Ty, różnica jedynie taka, że Ty masz kompleksy a ja nie.

          Napisał Darek61
          Najbardziej żałosnym i świadczącym o twojej głupocie jest fakt, że ze mnie sie śmiejesz.

          Mam Ci ****a współczuć, że nie potrafisz sobie poradzić z własnym życiem a potem masz pretensje do wszystkich w koło? Poza tym nie śmieję się, może tylko trochę ironizuję.
          0statnio edytowany przez _mike; 23-04-09, 19:34.

          Skomentuj

          • Darek61
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 9

            Dziecko. Ty jesteś tak ogrniczony, że tobie wszystko trzeba ładnie na talerzu podać bo nie zrozumiesz nic.
            Zacznijmy od tego, że ja nie narzekam. Wyszło jak wyszło, czasu nie cofne, nie ubolewam nad tym. Jako jedyny jednak wychdoze z założenia (a że jestem sam przykładem, to mam do tego takie prawo), że nie każdemu jest pisana miłość, nie każdy znajdzie tą właściwą. I nie ma w tym nic głupiego tylko szczera prawda.
            Pozatym można wyjsć z ząłozenia, że "czekałem na tą właścwią" jak szanowyn pan Mike radził ale się nie doczekałem niestety. Co w efekcie otrzymałem?? Śmiejesz sie ze mnie. Dlatego jesteś żałosnym smarkaczem który w ogóle nie powinien sie wypowiadać na forum bo takie puste rady dajesz z efektów, któych sam sie śmiejsz.
            Prócz tego, że zawsze byem sam nic mnie nie różni od was.
            Można nawet powiedzieć, że jestem szczęsliwy bo przyzwyczaiłęm sie do swojej samotności i nawet teraz jakby pojawiłą sie okazja na zwiazek to nie zwiaze się, bo już nie chce.
            Więc pokaż mi co tutaj ejst żałosnego a nie ograniczaj sie do samego stwierdzenia, to może do czegoś ta dyskusja z tobą będzie prowadziłą. Bo puki co udowodniłeś jak szczere są twoje rady dla innych.

            Zresztą miałeś się już niewypowiadać.
            Pozdrawiam.

            I jeszcze jedno. Nie wyrywaj zdań z kontekstu bo całkowicie zmieniasz ich znaczenie cwaniaku.
            0statnio edytowany przez Darek61; 23-04-09, 19:51.

            Skomentuj

            • _mike
              Banned
              • Aug 2007
              • 820

              Napisał Darek61
              Pozatym można wyjsć z ząłozenia, że "czekałem na tą właścwią" jak szanowyn pan Mike radził ale się nie doczekałem niestety..
              BUAHAHAHAHA bo Ty myślisz, że kobieta będzie Ciebie podrywać? No fakt, najlepiej założyc ręce, za****ć focha bo tak mi radzili i czekać na manne z nieba. Z takim podejściem to nic dziwnego. Jakbyś ruszył cztery litery, zadbał o swój rozwój intelektualny, swój wygląd, charakter to uwierz, że byłbyś chodliwą partią. Ale na czole tego napisanego nie masz, wiec skąd kobiety miały wiedziec?


              Napisał Darek61
              Więc pokaż mi co tutaj ejst żałosnego a nie ograniczaj sie do samego stwierdzenia
              Żałosny jesteś Ty, po prostu.
              Ograniczony również, bo tylu błędów ortograficznych w jednej wypowiedzi nie widziałem dawno. Tylko nie wyjeżdżaj mi teraz z tekstem, ze masz dysleksje albo inne dysmózgowie, bo nawet dysleksja jest jakimś ubytkiem pod kopułką.


              Napisał Darek61
              I jeszcze jedno. Nie wyrywaj zdań z kontekstu bo całkowicie zmieniasz ich znaczenie cwaniaku.
              Ej no, Proszę Szanownego Pana, bez przesady, bo zaraz nazwiesz mnie faszystą, antysemitą itp.

              Skomentuj

              • Darek61
                Świętoszek
                • Apr 2009
                • 9

                Czy ty myślisz, że dosłownie "czekałem" aż mnie jakaś poderwie, nie odzywając sie do żandej, siedząc w domu etc?? Jeżeli tak to cie rozczaruję.
                Pozatym wychodzi na to, że śmiejesz sie z własnych rad

                Żałosny to ty, jesteś.

                btw. Nie mam dysleksji. Po prostu szybko piszę i nie zwracam uwagi na błędy. Nie-prawiczku.

                Skomentuj

                • _mike
                  Banned
                  • Aug 2007
                  • 820

                  Napisał Darek61
                  Czy ty myślisz, że dosłownie "czekałem" aż mnie jakaś poderwie, nie odzywając sie do żandej, siedząc w domu etc?? Jeżeli tak to cie rozczaruję.

                  Żałosny to ty, jesteś.
                  To widocznie z Twoim ryjem, charakterem i intelektem nie pisana Ci jest kobieta. Innego wytłumaczenia nie znam

                  Dobra, jestem żałosny. I wiesz co?

                  ****E MNIE TO

                  I ja też szybko pisze, ale mimo to myślę jak to robię i nigdy bym nie napisał puki przez U, bo są rzeczy, które po prostu się wie. To tak samo jakbyś pisał swoje imię przez P, bo Ci się spieszy i nie trafiasz w odpowiedni klawisz...

                  Napisał Darek61
                  Pozatym wychodzi na to, że śmiejesz sie z własnych rad
                  w którym miejscu?

                  btw. Poza tym pisze się oddzielnie.
                  0statnio edytowany przez _mike; 23-04-09, 20:27.

                  Skomentuj

                  • Yoshua
                    Perwers
                    • Mar 2007
                    • 1374

                    Panie Darku jest pan w wieku mojego ojca, ale naprawde nie widac w pana postach tej dojrzalosci, wieku, doswaidczenia zyciowego.
                    troche wiecej oglady i dystansu do tego wszystkiego.
                    " - Fajny masz korek od wanny.
                    - Taki tam...
                    - ...Ale gra empetrójki"

                    Skomentuj

                    • bio
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 2

                      Darek, dlaczego przewidujesz, że autora tematu czeka taki sam los jak ciebie? To, że nie potrafi znaleźć dziewczyny w wieku 18 lat oznacza, że już nigdy jej nie znajdzie?

                      Też mam 18 lat, też jestem prawiczkiem, też jestem nieśmiały, ale się tym nie przejmuję. Co z tego, że większość moich znajomych zaczyna w wieku 17-18 lat? Ja swój pierwszy raz będę pewnie miał po dwudziestce (bo wątpię żebym czekał do 48 lat) i dobrze mi z tym.


                      Możecie mówić że jestem młody i niedoświadczony, ale dla mnie sprawa wygląda tak:
                      DawidKRK, jeżeli naprawdę musisz to idź, przynajmniej będziesz mógł napisać na forum czy było warto. Według mnie korzystanie z usług prostytutki nie jest czymś odrażającym czy poniżającym. Ktoś napisał, że za seks płaciło 70% mężczyzn. Można więc powiedzieć, że to normalne. Denerwuje mnie też to całe *******enie, że pierwszy raz jest taki szczególny. Ludzie przcież facet nie ma żadnej błony dziewiczej, której pozbycie się było by jakimś wielkim wydażeniem! A to, że niektórzy faceci lubią sobie taką błonę wytworzyć w swoim umyśle to ich sprawa.
                      Gdzieś kiedyś czytałem, że w Hiszpani jest taki zwyczaj, że gdy syn osiągnie pełnoletnośc ojciec zabiera go do burdelu, żeby się rozprawiczył.

                      Ja osobiście wolę jeszcze trochę poczekać, znaleźc jaką dziewuchę i już pochodzić te pół roku za rączkę.

                      No dawno już sie nie odzywałeś DawidKRK, napisz co postanowiłeś. Poszedłeś w końcu do tego burdelu?

                      Skomentuj

                      • Gurgun
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 707

                        bio, Ty myślisz, że dla kobiety pierwszy raz jest taki ważny bo tracą błonę??????????????????????????????????????????

                        większej głupoty w życiu nie słyszałem (nie czytałem)!!!
                        Gurgun - jaki jest każdy widzi

                        Skomentuj

                        • Kopatch
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 6

                          Panie Darku. Z postów, które Pan napisał naprawde widać głównie ubolewanie nad własnym życiem i losem. Robienie z siebie ofiary losu, jakie to Ciebie okropne życie spotkało. Nie ma co...Trochę więcej pokory i dystansu do siebie, bo niestety kolega Mike ma dużo racji. A to wyzywanie sie, które Pan zaczął jest żałosne i doprowadziło do takich napięć...

                          Skomentuj

                          • kokain666
                            Banned
                            • Aug 2006
                            • 179

                            a ja wypowiem się przerywając ten offtop.
                            kiedyś myślałem, że z pierwszym razem poczekam, żeby zrobić to z kimś kogo na prawdę kocham, ale wszystko poszło nie tak. nauczyłem się trochę życia i nauczyłem się żyć samotnie. mój pierwszy raz był z przypadkową dziewczyną, w przypadkowym miejscu. nie była to prostytutka, ale w związku z tematem, uważam, że czekanie na pierwszy raz będąc z kochaną osobą może przedłużyć się w nieskończoność, a potem sprawić jakieś dziwne rozczarowanie i uczucie straconych lat.
                            tak więc prostytutka to może za dużo powiedziane, ale jak ktoś już bardzo chce, to ok. a tym, którzy mają normalne życie, są w związku, kochają i są kochani, mogę tylko życzyć szczęścia i pozazdrościć czegoś tak pięknego.

                            Skomentuj

                            • slawek__21
                              Świętoszek
                              • Jan 2007
                              • 26

                              A ja tam zmieniam zdanie , już mi to obojętne z kim to zrobię, byle mieć to z głowy . To mnie przeraża ,zaczynam się bać ludzi jak rozmawiają o seksie , a jak dziewczyny zaczynają o tym mówić to robię się czerwony a po kilku pytaniach wiedzą o mnie wszystko i chyba się tego boją ?? . hmmm

                              Pozatym zaczynam się tego wstydzić , chodź większość osób na forum mówi że to nie ma znaczenia, ja jednak uważam inaczej.
                              Znajomi mi mówią że brakuje mi seksu !! Ciągle tylko nie gap się tak na moją dziewczynę , nie patrz się tak chamsko na inne laski bo je straszysz . na baaaaaaaa ,pewnie że brakuje mi seksu szczególnie że tego nigdy nie robiłem . Nic na to nie poradzę że dziołchy mnie tak kręcą , ciągle się gapię bo mi się podobają .

                              Jak będę miał okazję pójść na panny to ,to zrobię . Za pierwszym razem mnie dotknie i będzie koniec ale co tam pójde drugi raz, a potem 3 ,aż mi się uda bzyknąć jaką laskę . To będą moje najlepsze sekundy jakie przeżyje .
                              Albo pójdę na początek tylko po to by mi laskę dziewczyna zrobiła . Byle mnie podotykała i ja ją , byle się oswoić z jej ciałem , z ciałem kobiety . Nie mogę czekać na dziewczynę życia bo inne uciekają .

                              Skąd mam wiedzieć która to jest ta jedyna skoro boje się , boję się sytuacji sam na sam , boję się że wyjdę na mięczaka , na nie faceta .Wstyd ,hańba ! Jak miałem 17,18 lat to bez ogródek wkładałem ręce pod bluzkę dziewczyny a tez . Zastaniawiam się gdzie znikną ten chłopak sprzed lat ?? Dlatego po skończeniu 21 lat ,lepiej iść na panny . póki jeszcze ma się odwagę oraz ma się wszystko gdzieś . Później jest ciężej podjąć decyzję .
                              (to takie uczucie jak w podstawówce na WF-ie wybierało się drużyny ,a ty jesteś tą osobą która stoi sama bo nikt Cię nie chce w drużynie . Dlatego zawsze każdy krzyczy, skacze ,zachęca : Monika wybierz mnie , - mnie , Monia parz tu ! Ci co się nie odzywają , którzy się nie wyróżniają są wybierani ostatni ).

                              Szczęściu trzeba pomagać , miłości fizycznej też !!

                              Rozpisałem się trochę ,ale trzeba nieraz wyrzucić to co w nas siedzi , obojętnie czy ktoś to przeczyta czy też nie to zawsze się robi lżej na duszy .

                              Moja odpowiedz na pierwszy raz z prostytutką : TAK ! Jestem za ! . Pozdrowiam )

                              Skomentuj

                              • Wesoly Jas
                                Banned
                                • May 2009
                                • 239

                                Napisał DawidKRK
                                Jako, że nie znalazłem takiego tematu na forum, to pomyślałem, że go założę. Mam 18 lat i prawie codziennie się masturbuję ponieważ mam straaaaszną ochotę na seks. Z racji, że jestem baaardzo nieśmiały postanowiłem, że skorzystam z agencji. Już dziś dzwoniłem i mi powiedziała, że nie mam co się wstydzić, że jak dojdę to znów zaczniemy ... no ale ja i tak się wstydzę ...

                                Pomyślałem też, że jeśli już będę po swoim pierwszym razie, to ta nieśmiałość ZNIKNIE, że będę bardziej śmiały i w końcu będę miał lepsze kontakty z dziewczynami ... bo podobno jestem przystojny.

                                Czy pierwszy raz z prostytutką to dobry pomysł?
                                Powtarzam, że mam od kilku miesięcy straszną ochotę to w końcu zrobić!
                                Na samą myśl o tym mi staje

                                Czekam na Wasze opinie na ten temat.

                                Wedlug mnie to dobry pomysl gdyz w agencjach masz do wyboru jaka ci sie zamarzy a ze pierwszy raz musi byc zapamietany do konca zycia wiec Agencja towarzyska jest twoim najlepszym rozwiazaniem.Bierzesz sobie kobieta taka na jaka masz ochote oczywiscie w zaleznosci od ceny, a panienki z podworka zostaw sobie na pozniej.

                                Skomentuj

                                Working...