Problemy z orgazmem pochwowym + pytanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michal18187
    Świętoszek
    • Oct 2014
    • 2

    Problemy z orgazmem pochwowym + pytanie

    Witam, z dziewczyną mam następujący problem. Bez problemów raz szybciej raz później dochodzi podczas stumulacji ustami czy tylko ręką, ale nie może dojść podczas zwyczajnego stosunku. Udało się to tylko raz, na początku naszych wspolnych zabaw kiedy z ciekawosci próbowaliśmy dość dziwaczne prezerwatywy ( luxe maxima). Wtedy na początku skarżyła sie na ból ale po chwili jej sie spodobało i po chwili doszła.
    Wiem że były już posty z problemem z orgazmem ale tego konkretnego nie znalazłem. Czy ktoś miał podobne problemy ? może da sie temu zaradzić
    (P.S wiem tylko ze jedna osoba z bardzo bliskiej rodziny z którą ma ona bardzo dobry kontakt ma ten sam kłopot. )

    A co do pytania z tematu, wie ktoś może gdzie można dostac owe prezerwatywy ? lub gdzie można kupić coś podobnego?
  • rozza
    Banned
    • May 2015
    • 5

    #2
    Powiem tak, w sieci jest wszystko. Wystarczy dobrze się rozejrzeć.

    Skomentuj

    • michal18187
      Świętoszek
      • Oct 2014
      • 2

      #3
      Napisał rozza
      Powiem tak, w sieci jest wszystko. Wystarczy dobrze się rozejrzeć.
      Skoro jest wszystko to po to forum wciąż ma istnieć?
      "forum do zamkniecia" ?

      Skomentuj

      • Cayen
        Świętoszek
        • Jul 2014
        • 13

        #4
        U mnie wyglądało to w ten sposób, że trafiłam na faceta typu "szukam laski do ruchania". Przede mną każdą po prostu chciał przelecieć i nie ważne było czy ona dojdzie czy nie (ze mną jak się później przyznał też tak miało być ). Na początku naszych przygód nie potrafił mnie doprowadzić do orgazmu w żaden sposób, czy to ręką, językiem, penisem, nie potrafił i koniec, zawsze było blisko ale to "blisko" mogło trwać nawet dwie godziny... Z czasem zaczynaliśmy się lepiej poznawać, mówić otwarcie o niektórych rzeczach i udało mu się opanować niektóre rzeczy, niestety nie orgazm pochwowy. Bardzo się tym martwił i obarczał się winą, że to z nim jest coś nie tak. Z czasem jednak - nie mam pojęcia jakim cudem - trafił się jeden jedyny wieczór kiedy w końcu mu się udało! A mówię jeden jedyny, bo już nigdy tego nie powtórzył Pozostaje tylko próbować na różne możliwe sposoby
        126129

        Skomentuj

        • Lex31
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 395

          #5
          Raz w życiu poznałem kobietę, która w żaden sposób dojść nie mogła. W żaden. Nigdy nie miała orgazmu - i to jest problem. Jeśli Twoja dochodzi na różne sposoby, to naprawdę nie bardzo jest się czym przejmować.
          friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

          Skomentuj

          • anal88oral
            Świętoszek
            • Jun 2016
            • 2

            #6
            A ja takiej nigdy nie poznałem. Kobiety zawsze jakoś dochodziły.

            Skomentuj

            • BirdyRhodes
              Świętoszek
              • Jul 2016
              • 13

              #7
              To jest problem ogromnej ilości kobiet.

              Pierwszy raz w życiu orgazm pochwowy miałam w tym roku. Wcześniej byłam przekonana, że jestem zimna, że coś jest ze mną nie tak, nawet swego czasu brałam lek o nazwie Vamea, który miał pomóc. I nic. Znienawidziłam seks.

              Nie będę rozwijała tematu, ale z pewnego źródła dowiedziałam się co mnie kręci, co doprowadza że mogę mieć orgazm w kilkanaście sekund.

              Spróbowaliśmy i udało się. Dużo i bardzo szczerze rozmawiać.

              Skomentuj

              Working...