Gadżety erotyczne

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seeker
    Świntuszek
    • Oct 2009
    • 54

    #16
    bez recepty jest dostępna maść Clotrimazolum, ostrożnie z używaniem smarowideł nie przeznaczonych do wew. cipki można sobie zaszkodzić.
    Na zewnątrz pomoże ciepła kąpiel i płyn do higieny imtymnej.
    Last edited by Seeker; 12-12-14, 21:18.

    Skomentuj

    • 1995ola1995
      Świętoszek
      • Dec 2014
      • 34

      #17
      No nic kupie i tą maść. Dzieki za pomoc

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #18
        nic dziwnego jak na sucho z dildo robiłaś penetrację to boli
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • 1995ola1995
          Świętoszek
          • Dec 2014
          • 34

          #19
          Nie było na sucho, byłam wilgotna jeszcze na dodatek zabawiałam się przedtym wibratorkiem i nic mnie wtedy nie bolało(no może troche na początku)

          Skomentuj

          • przyjaciel40
            Perwers
            • Jul 2010
            • 1116

            #20
            może wilgotna to za mało powinnaś być mokra
            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Skomentuj

            • Seeker
              Świntuszek
              • Oct 2009
              • 54

              #21
              Napisał 1995ola1995
              No nic kupie i tą maść. Dzieki za pomoc
              bez maści też przestanie boleć, ale chciałaś szybko
              Ogólnie na początku łatwo o otarcia i trochę bólu, nie można się zrażać
              dobrej zabawy życzę!

              Skomentuj

              • Gandalf71
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2014
                • 208

                #22
                Powoli do wszystkiego dojdziesz nie od razu Rzym zbudowano... Na razie poznajesz własne ciało. Grunt to je zaakceptować bez większych stresów. Może powinnaś na razie używać samego wibratorka?
                Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                Skomentuj

                • JKL
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2014
                  • 375

                  #23
                  Ja dotąd sadziłem że wibrator to domena kobiet , a tu proszę radzą sami faceci .

                  Skomentuj

                  • 1995ola1995
                    Świętoszek
                    • Dec 2014
                    • 34

                    #24
                    Witam was ponownie. Mam za sobą kolejną próbę. Kupiłam ten żel, maść też kupiłam chociaż następnego dnia już mnie nie bolało. Najpierw zabawiałam się wibratorkiem, było fajnie nic nie bolało. Pożniej znowu chciałam spróbować dildem. Posmarowałam je dokładnie tym żelem i włożyłam. Weszło jak w masło, już myślałam że wszystko będzie w porządku, niestety po kilku ruchach znów pojawił się ból, może nie taki mocny jak wczoraj, ale uniemożliwiał dalszą zabawe. Więc tak jak pisał Gandalf chyba musze narazie zrezygnować z dilda. Widocznie nie jestem jeszcze na nie gotowa. Poczekam troche aż pochwa się rozciągnie i spróbuje ponownie. Pozdrawiam Ola.

                    Skomentuj

                    • Seeker
                      Świntuszek
                      • Oct 2009
                      • 54

                      #25
                      Jeśli było lepiej to już jakiś postęp, ścianki pochwy na początku są bardzo wrażliwe, z czasem "przyzwyczają się" do stymulacji i pozostaje przyjemność.
                      Piszę o tym bo miałem partnerkę po przejściach, miała bardzo bolesne początki i doszła do wniosku że do niczego się nie nadaje.
                      Trochę czasu minęło zanim się odblokowała, musieliśmy nad tym jakiś czas "popracować"
                      Nagroda była idealnie ciasna cipka i dużo wspólnej przyjemności.

                      Skomentuj

                      • 1995ola1995
                        Świętoszek
                        • Dec 2014
                        • 34

                        #26
                        Mam za sobą już 5 prób która kończy się tym samym płaczem i obolałą cipką. Moja przyjaciółka mówi, że muszę ją "przeruchać" zacisnąć zęby i robić co trzeba, bo to normalne że napoczątku boli. Jest to ostatnia rzecz o jakiej myśle, kiedy płaczę z bólu. Próbowałam z lubrykanem, próbowałam bez zawsze to samo. Dodam, że jestem gotowa w sensie psychicznym. Jak mam ochote na zabawę a jestem poza domem to jak pomyśle co będe robić w domu robie się wilgotna. Może jestem aż tak ciasna? W takim razie mogę zapomnieć o stosunku z chłopakiem bo z tego co wiem przeciętny penis jest większy od tego dilda. Licze, że mi pomożecie. Co myślicie o tym "przeruchaniu" próbować czy nie?

                        Skomentuj

                        • Niuniek16v
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2013
                          • 176

                          #27
                          Nic na siłę. Posmaruj dobrze żelem dildo i cipkę i włóż. Nie rób nic, nie ruszaj nim i zobacz co się dzieje. Niemniej proponuję odczekac kilka dni i ewentualnie pobawić się wibratorem.

                          Skomentuj

                          • 1995ola1995
                            Świętoszek
                            • Dec 2014
                            • 34

                            #28
                            Oo spróbuje tak jak mówisz. Ból nie jest długotrwały utrzymuje się max 2 godziny. Czyli takie "przeruchanie" to zły problem? Wole nie próbować dlatego pytam was o to.

                            Zrobiłam jak mówiłeś i nie bolało. Zaczęło boleć jak zaczęłam ruszać aczkolwiek troche mniej. Co to oznacza?
                            Last edited by sister_lu; 22-10-16, 15:30.

                            Skomentuj

                            • Seeker
                              Świntuszek
                              • Oct 2009
                              • 54

                              #29
                              W ktorym miejscu odczuwasz ból, zaraz przy wejściu czy w środku ?
                              jaki to jest ból szczypanie, kłucie czy od rozciagania ? Jak szybko poruszasz dildem ?
                              Nie wchodz od razu do konca tylko z każdym ruchem trochę głebiej. 14 cm na początek to dość dużo.
                              Słuchaj nie ma czegoś takiego jak przecietny penis przecietnie ja ze swoimi zwierzakami mamy po 5 nóg, jeśli właściciel będzie wiedział co z nim zrobić to na pewno się zmieści

                              Skomentuj

                              • 1995ola1995
                                Świętoszek
                                • Dec 2014
                                • 34

                                #30
                                Wkładam je na głebokość max 10 cm, a ból jaki czuje to takie rozciąganie połączone z kłuciem i czuje go w środku. Choć rozciąganie czuje także przy wejściu do pochwy, ale nie aż tak bolesne.

                                Skomentuj

                                Working...