Zapach i smak kobiety... asslick, pussylick, piss...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malajski666
    Świętoszek
    • Sep 2014
    • 1

    Zapach i smak kobiety... asslick, pussylick, piss...

    Strasznie kreci mnie robienie kobiecie minetki i dlugie lizanie tyleczka...
    Wiem, ze to zabrzmialo creepy, ale od czegos trzeba zaczac - wiec czemu nie z grubej rury ?
    Od kilku lat praktukuje ten fetysz ze swoja partnerka, ale Ona jest dosyc monotematyczna i nie kreci jej to jakos szczegolnie...
    Namowienie jej do tego typu zabaw jest karkolomne i bazuje na "odwaleniu swojego"
    Ja natomiast moglbym zrezygnowac z klasycznego "bzykania" na rzecz tych zabaw
    Moge godzinami bawic sie w taki sposob w roznych opcjach i pozycjach.
    I tak sie mecze... ;]
    Ma ktos podobnie ?
  • Cantarella
    Świntuszek
    • Jun 2010
    • 56

    #2
    Na to wszystko są już tematy zbiorcze.
    Nie odpowiadam na PW

    Skomentuj

    • pinek81
      Banned
      • Jun 2009
      • 144

      #3
      Chyba Cię rozumiem, miałem niemalże tak samo z moją partnerką, rozstaliśmy się bo to była po prostu porażka, traktowała zbliżenia jak zło konieczne :/ teraz z moją aktualną partnerką jest całkiem inaczej, pomimo że nigdy nie uprawialiśmy seksu analnego z obawy że będzie bolało.. ja też zdaję sobie sprawę że tak na pierwszy strzał nie ma co wariować w wkładaniem penisa. Bardzo lubi kiedy masuje jej rowek i pusie językiem, sama się chętnie wypina się do tego. Narazie jesteśmy na etapie dosyć mocnego masażu językiem jej rowka a w szczególności dziurki.. (wcześniej oczywiście spora higiena)

      Skomentuj

      • Robcio73
        Świętoszek
        • Sep 2012
        • 26

        #4
        też uwielbiam lizać kobiecą szparke i czekoladową dziurkę tylko że aktualnie nie mam komu lizać.. a brakuje mi tego jak miodku puchatkowi

        Skomentuj

        • Kathy
          Ocieracz
          • Nov 2011
          • 125

          #5
          Zapach i smak. To nigdy nie jest męczące.
          1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
          "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
          * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
          "Nie z kim ,a jak"

          Skomentuj

          • Majki666
            Świętoszek
            • Mar 2015
            • 7

            #6
            Nie jesteś osamotniony. Od jakiegoś czasu praktykujemy podobne zabawy - świetna gra wstępna.

            Skomentuj

            • paraSzczecin
              Ocieracz
              • Feb 2015
              • 145

              #7
              najfajniejsza jest pozycja 69, oraz 69 leżąc na boku.. mój nos w jej pachnącej drugiej dziurce a język głęboko w cipie...

              Skomentuj

              • puchacz85
                Świętoszek
                • Oct 2013
                • 26

                #8
                Ja zrobiłem tak: najpierw przyzwyczaiłem ja do częstej minetki, lubię to bardzo BARDZO więc nie miałem z tym problemów a i jej się to spodobało. Na początku każdej minetki robiłem jej masaż pleców i pośladków, z czasem przy masażu pośladków coraz śmielej "zahaczałem" o jej " oczko" kiedy widziałem że jej się podoba zacząłem ją delikatnie całować a póżniej lizać językiem. Póżniej sama zaczęła się wypinać do lizanka a z czasem podczas sexu na pieska błaga mnie abym wsadził jej palca w tyłeczek... Kiedy zapewni się kobiecie odpowiednie warunki wszystko jest możliwe

                Skomentuj

                • doors2
                  Świntuszek
                  • Aug 2005
                  • 62

                  #9
                  a ja uwielbiam budzić ją rimmingiem lub zrobić minetkę zaraz po jej siusianiu

                  Skomentuj

                  • Analingus
                    Świętoszek
                    • Dec 2015
                    • 13

                    #10
                    Mrau.... od pępka po kość ogonową, uwielbiam wylizywać zakamarki, pieścić, ssać, wsuwać języczek. mój nick zresztą na to wskazuje.

                    No i podstawowa rzecz to , naturalny zapach, żadnej chemii.
                    Kiedy ukochana mnie odwiedza, to wie, że ma wolne od podmywania się, że tym sprawia mi radość

                    Korzystając z odwiedzin świątecznych, podprowadziłem używane majtki żonie brata ciotecznego. Wow, co zapach, ummmm....
                    Last edited by sister_lu; 05-03-22, 21:58.
                    [Śra kuppha-sikami-podliva]

                    Skomentuj

                    • Haster
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 244

                      #11
                      Dobrze zacząć lizanie jej krocza przez założone majtki

                      Skomentuj

                      • ares112
                        Świętoszek
                        • Jun 2010
                        • 9

                        #12
                        Uwielbiam soczki kobiety. Oczywiście najlepsze są po całym dniu wtedy zlizuję wszystkie jakie ma. Z pupcią robie to samo tylko że czasem wciskam tam języczek
                        Najlepiej jak podczas minetki popuści jej się troszkę moczu wtedy odpływam

                        Skomentuj

                        • Big_dick
                          Świntuszek
                          • May 2017
                          • 52

                          #13
                          Też uwielbiam soczki kobiety i kocham robić minetkę, ale mała ciekawostka- nie odpowiada mi zapach każdej kobiety i wcale nie chodzi tu o kwestie higieny. Lizanie rowka a i owszem . A mój fetysz- chciałbym obudzić się rano i zobaczyć jak kobieta trzyma już mojego ptaka w ustach.... Jest tylko jeden problem - ja budzę się i wstaję wcześniej
                          "Bo życie jest za krótkie na kiepski seks i nieszczęśliwe związki. Więc znajdź kogoś kto Cię szczerze pokocha i dobrze przeleci..."

                          Skomentuj

                          • Eroticking
                            Świętoszek
                            • Feb 2017
                            • 22

                            #14
                            Niema co ukrywać, że jest to bardzo podniecające, a szczególnie polecam takie zabawy jako grę wstępną, aby dobrze rozgrzać kobietę. Pieszczoty analne jak najbardziej, można poza językiem użyć do tego także specjalnych gadżetów.

                            Skomentuj

                            • jrzyboy
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 227

                              #15
                              uwielbiam lizać kobiece pupę i odbyt i ssać jej łechtaczka i wargi sromowe !!
                              sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                              Skomentuj

                              Working...