Drodzy Panowie - nie musicie mieć kompleksów!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • -Sukub-
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2010
    • 372

    Drodzy Panowie - nie musicie mieć kompleksów!

    Podczas przeglądania strony sadistic.pl natrafiłam na owy link:



    Jako, że Panowie mieli wczoraj swoje święto, chciałabym jeszcze raz Wam życzyć wszystkiego najlepszego.
    A i przy okazji mały prezent dla Waszego ego - nie musicie mieć kompleksów.

    Swoją drogą, przykre, że niektórzy mężczyźni muszą się zmagać z takimi problemami. Jestem ciekawa, czy w ich przypadku chociażby masturbacja jest możliwa, bo co do tego, że nie są w stanie uprawiać normalnego seksu, to jestem pewna. Najgorzej ma Pan numer 3, ale cóż.. taka ich natura. Jedyny plus jest taki, że mają przyjemne głosy.

    Drodzy Panowie, jak byście się czuli, nie mogąc zaspokoić żadnej kobiety i nigdy nie poczuć smaku seksu?
    'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3
  • Nolaan

    #2
    Szczerze, droga Sukub?
    Póki nie wiedziałem jak to jest to było mi wszystko jedno. Ale teraz... Mimo tego mojego forumowego jojczenia i psioczenia na baby i seks chyba jednak nie dałbym rady bez tego żyć.
    choć tak po prawdzie to nawet gdybym się nie seksił bobym nie miał czym to i tak by mnie krew zalewała, chocby z czystej zawiści że inni mogą a ja nie. Czyli tak czy siak przewalone.

    Skomentuj

    • -Sukub-
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2010
      • 372

      #3
      Jak już się raz czegoś spróbuje, co na dodatek wyśmienicie smakuje, to ciężko się bez tego obyć.
      'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

      Skomentuj

      • Nolaan

        #4
        Fakt, chociaż człowiek gada że nie i za żadne skarby. Serio, teraz ciężko mi sobie wyobrazić życie bez tego. A na samo wspomnienie tego jak się czułem, wcześniej aż mnie nosi.

        Skomentuj

        • Holy inquisitor
          Erotoman
          • Aug 2009
          • 756

          #5
          Napisał -Sukub-

          Drodzy Panowie, jak byście się czuli, nie mogąc zaspokoić żadnej kobiety i nigdy nie poczuć smaku seksu?
          Dobrze. Zająłbym się czyms pożytecznym np szydełkowaniem albo zarobkowym składaniem origamii, bo teraz przez to ruchanie to nie mam czasu na przyjemności.

          Skomentuj

          • -Sukub-
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2010
            • 372

            #6
            To wyobraź sobie, że ja już kawałek czasu nie uprawiałam seksu, masturbować się nie potrafię.. A najbliższa szansa na zbliżenie jest dopiero za.. 19 dni. ;p

            Przez rozpoczęciem współżycia, jakoś szczególnie nie ciągnęło mnie do zasmakowania mężczyzny. Wystarczały mi namiętne pocałunki. Ale teraz nie wyobrażam sobie bycia z kimś, bez uprawiania seksu. No i nie mogłabym być z facetem, który by miał penisa takich rozmiarów, jak Panowie na filmiku. Seks jakby nie patrzeć jest podstawą związku.

            Holy - zawsze możesz jechać na pieska i robić origami na plecach partnerki. ;D Albo skręcać długopisy. ;p
            Last edited by -Sukub-; 01-10-10, 21:53.
            'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

            Skomentuj

            • Nolaan

              #7
              Czy podstawą to bym się kłócił. Ale jednym ze spoiw na pewno.
              Ale Holy tez ma trochę racji. Wszystko to kwestia znalezienia zastępstwa, niemyslenia o tym. Znam faceta pod pięćdziesiątkę który nigdy z żadną panną nie był. I jest w miarę nomalny.

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                #8
                Napisał -Sukub-
                A najbliższa szansa na zbliżenie jest dopiero za.. 19 dni. ;p
                Jak się zestarzejesz to co 20 dni będzie za często.

                A na pieska za szybko kończę, ani jednego długopisu bym nie złożył

                Co do podstawy związku to seks z pewnością nią nie jest. W tym wypadku związek rozpada się po kilku latach lub wcześniej.

                Podstawą związku jest miłość bla bla bla

                Skomentuj

                • -Sukub-
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2010
                  • 372

                  #9
                  Osobiście uważam, że bez dobrego seksu ciężko podtrzymać miłość.

                  Ja się nigdy nie zestarzeję! O! ;D
                  'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                  Skomentuj

                  • Holy inquisitor
                    Erotoman
                    • Aug 2009
                    • 756

                    #10
                    Napisał -Sukub-
                    Osobiście uważam, że bez dobrego seksu ciężko podtrzymać miłość.
                    Ale to nie podstawa, to tylko warunek niezbędny do istnienia związku.

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      #11
                      No właśnie.

                      Skomentuj

                      • stefanos
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 51

                        #12
                        Napisał -Sukub-
                        Drodzy Panowie, jak byście się czuli, nie mogąc zaspokoić żadnej kobiety i nigdy nie poczuć smaku seksu?
                        Jak istota stworzona do wyższych celów, pozbawiona prymitywnych, zwierzęcych instynktów, przeznaczająca swój czas na sprawy dalece bardziej wartościowe.

                        P.S. Zadaj to pytanie swemu proboszczowi ;-)

                        Skomentuj

                        • -Sukub-
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jul 2010
                          • 372

                          #13
                          Napisał stefanos
                          Jak istota stworzona do wyższych celów, pozbawiona prymitywnych, zwierzęcych instynktów, przeznaczająca swój czas na sprawy dalece bardziej wartościowe.

                          P.S. Zadaj to pytanie swemu proboszczowi ;-)
                          Jestem ateistką. ;p

                          A jakie są to wyższe cele? ;p Prymitywne, seksualne instynkty są dobre. Ach to Wasze zwierzęce rzucanie się na samicę!
                          'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                          Skomentuj

                          • Greedo
                            Banned
                            • Dec 2006
                            • 1657

                            #14
                            To w dużej mierze od kobiet zależy czy my faceci mamy kompleksy.

                            Skomentuj

                            • Nolaan

                              #15
                              Buehehe, aleś pocisnął Greedo

                              Skomentuj

                              Working...