Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ortalmen
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 148

    Bardzo fajnie że się odezwałeś. Jeśli możesz to pochwal się śliskimi efektami z ostatnich zakupów

    Skomentuj

    • marqm88
      Banned
      • Jan 2011
      • 20

      właśnie wgrywam nowe fotki wraz z krótkim opisem danej rzeczy. Zapraszam do swojej galerii i czytania
      Najwięcej zmian jest w albumie "kurtki puchowe". Jedna nowa pozycja w "dresiki".


      Powoli zabieram się za porządkowanie swojej licznej kolekcji. Ale o więcej szczegółach napiszę wkrótce
      Last edited by marqm88; 25-02-13, 18:16.

      Skomentuj

      • teranowa
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jan 2011
        • 249

        oooo marqm88 widzę że chyba się spotkaliśmy Darsyl?
        Last edited by teranowa; 26-02-13, 01:45.

        Skomentuj

        • marqm88
          Banned
          • Jan 2011
          • 20

          Nie raczej się nie spotkaliśmy teranova chociaż szkoda bo planowałem kiedyś z kimś się spotkać ale wszyscy za daleko mieszkają.........eh

          Skomentuj

          • krzysiek1538

            czesc dzisiaj dostalem moje cudenka nie moglem sie doczekac i mam nowe zabawki jak wam sie podobaja
            Attached Files

            Skomentuj

            • Ortalmen
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 148

              Co do spotkań to ja też chętnie bym się z kimś spotkał tyle że mieszkam w centralnej Polsce niedaleko Łodzi i nikt w miarę blisko mnie nie mieszka. No chyba że się mylę?

              Krzysiu fajne nabytki.

              Specialboy: dotarł do Ciebie w końcu ten Bigstarr?
              Pozdrawiam

              Skomentuj

              • teranowa
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 249

                marqm88 bardziej mi chodziło czy nie na aledrogo bo ostatnio sprzedawałem taką niebieską kurtkę z inextenso jak masz w albumie ale mogę się mylić bo one w auchanie były do kupienia. Ja ze śląska mieszkam blisko Żywca znanego z browaru głównie

                Krzychu dość fajny płaszczyk pociąłeś... A bierzesz się też za tego czerwonego trolla?

                Skomentuj

                • marqm88
                  Banned
                  • Jan 2011
                  • 20

                  Teranova; tak ta niebieska została kupiona w auchanie za 10pln na wyprzedażach na poprzednim sezonie.

                  Lukas1506: Dzięki za propozycję, ale pisząc rewelacyjna kurtka to miałem na myśli rewelka jak na lumpeks. Bo generalnie na alledrogo chodzą takie rzeczy ze czasami w głowie się nie miesci

                  Teraz do mnie przyszła praktycznie nowa kurtka niebieska reserved w kratkę i jestem wniebowzięty
                  Po prostu rewelacja Polecam każdemu takie wrażenia;]

                  Skomentuj

                  • krzysiek1538

                    czesc wszystkim tez tak sie zastanawim mam 3 takie trolle czerwony zielony i czarny nie dlugo przyjdzie moze przeobie go na miesko a tak bedzie wygladala kolekcja trolla
                    Attached Files
                    Last edited by Gość; 01-03-13, 11:35.

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Krzysiu nie niszcz tego trolla ja bym go chętnie kupił!!!

                      Skomentuj

                      • krzysiek1538

                        wczoraj prszyszkla nastepna perelka jak wam sie podoba
                        Attached Files

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          ślicznie się błyszczy i jest bardzo długa ja takie bardzo lubię jeśli jeszcze jest taka śliska jak wygląda to jest na pewno extra.

                          Skomentuj

                          • marqm88
                            Banned
                            • Jan 2011
                            • 20

                            Zgadzam się w zupełności z Ortalmenem. Ten płaszczyk to coś w moim stylu. Może nie do końca jeszcze mój, ale bardzo fajnie się prezentuje.

                            Chciałem Wam tylko powiedzieć, że będę chciał się pozbyć białej Denim oraz brązowej z satynową podszewką.
                            Zainteresowani???

                            Od razu odpiszę, że nie zamierzam ich przerabiać na mięso. Może ktoś inny się nimi pobawi

                            Nie mieści mi się już po prostu w szafie. Kiedyś kurtki zajmowały mi max 1 półkę. Teraz zaczyna tego miejsca brakować na czwartej a kolejna kurtka w drodze

                            Skomentuj

                            • krzysiek1538

                              ale dzisiaj przywalilem z 50 zl na 10 zl za kurtke a kurtka warta grzechu lece jeszcze robic przelew za kurtke dla babki zeby kase dostala kurtka z i dostala remeske zielpna za 5 zl z lumpa w stanie idalnym od zony
                              Attached Files
                              Last edited by Gość; 02-03-13, 21:26.

                              Skomentuj

                              • Ortalmen
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 148

                                Krzysiek! Ja Cie podziwiam gdzie ty to mieścisz???

                                Skomentuj

                                Working...