Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Luk
    Erotoman
    • Feb 2006
    • 427

    tak, ale zazwyczaj rodzinny daje je bez badania jak mu sie powie o co chodzi

    Skomentuj

    • blizz
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 19

      Napisał Luk
      blizz - wszystko ok, dopoki mozesz sciagnac napletek, a to jak i stosunek nie sprawiaja Ci bolu
      dzięi Luk...amien z serca

      Skomentuj

      • max34
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 2

        Ja mam 35 lat,też miałem stulejkę a rok temu poddałem się zabiegowi poszerzenia napletka i korekty przerośniętego wędzidełka na prawidłowe i jest ok. A co do samego zabiegu - boli tylko sam zastrzyk,a dalej już nie,także chłopaki nie bać się,bo będziecie odkładać z roku na rok zabieg,to z seksu będziecie mieli tylko połowiczną przyjemność,szkoda czasu i tej przyjemności. Acha, i jeszcze jedno przed zabiegiem przy konsultacji z urologiem warto zwrócić uwagę na rodzaj stulejki,moja była tzw.funkcjonalną,czyli,że napletek ssuwał się do końca przy klapniętym penisie,a a przy wzwodzie tylko trochę.Ważny jest też rodzaj samego zabiegu - czy urolog zadecyduje o usunięciu cześci napletka,czy też tylko poszerzeniu napletka.U mnie wystarczyło poszerzyć. Byłem u dwóch lekarzy i za drugim razem trafiłem do doświadczonego urologa,to też jest ważne,szkoda usuwać jeśli naprawdę nie potrzeba.

        Skomentuj

        • ice-q
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 1



          tojest strona poswiecona tylko temu tematowi - polecam forum - tam znajdziecie odpowiedzi ludzi z podobnymi do waszych doswiadczeniami - o zabiegach, polecanych lekarzach, przebiegu rekonwalescencji itd itp

          Skomentuj

          • easyrider
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 1

            Napisał STUPID ANIMAL
            STULEJKA
            4.) stulejka niepełna "3" - napletek pozwala na odsłonięcie żołędzi ale podczas erekcji zaciska się w rowku zażołędnym

            w jaki sposob usuwa sie taka dolegliwość i czy to mocno boli??

            do jakiego lekarza sie z tym wzrocić ??

            Skomentuj

            • kokain666
              Banned
              • Aug 2006
              • 179

              Napisał Micho
              jest wszytsko OK tylko czy mozna uprwwiac sex i zyc z tym...
              hmm, wiesz że jeśli nie zsuwa ci się napletek to zbiera się pod nim brud (tzw. mastka bodajże) co za tym idzie bakterie, choroba, nieprzyjemny zapach, brak higieny.. ja takie coś miałem jak byłem bardzo mały ale samo przeszło. jak masz powyżej kilku lat, to idź do lekarza jak najprędzej.

              Skomentuj

              • CzarnY_2000
                Erotoman
                • Nov 2006
                • 342

                Ja naszczęście nie mam ani nie miałem stulejki, ale nie żyzce tego nikomu. Kiedys czytałem o tym w jakiejs gazecie. I nie byo mi do smiechu. Wspułczuje Wszystkim któży mają stulejkę.

                Skomentuj

                • Ronaldo
                  Świntuszek
                  • Jul 2006
                  • 70

                  Dobra ja sie odwazylem..i poszedlem po skierowanie do rodzinnego..teraz tylko musze dzwonic do urologa i sie umawiac. Planuje to zrobic w ciagu tych 2 tygdoni. Nie ma co...ja juz podjolem decyzje. Wam tez radze hehe Damy rade

                  Skomentuj

                  • kuglarz
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2006
                    • 307

                    Napisał Ronaldo
                    teraz tylko musze dzwonic do urologa i sie umawiac..
                    A ja dostałem skierowanie do chirurga ;-).
                    Napisał Ronaldo
                    ja juz podjolem decyzje
                    Bardzo dobrze. Mam nadzieję, że inni posiadacze stulejki zrobią to samo. W końcu od tego zależy Twoje podejście do seksu ;-).

                    Skomentuj

                    • falcon20
                      Świętoszek
                      • Dec 2006
                      • 3

                      Nie wiem czy to normalne ale ja zsuwam sobie skore odkrywajac calego napleta i dalej mnie boli bo mi sie wiazadelko wrzyna w naplet

                      Skomentuj

                      • malinka1300
                        Świętoszek
                        • Jun 2006
                        • 35

                        jak dla mnie powinieneś bez skrempowania iśc do lekarza tak wiem jestem dziewczyną i mi się latwo mówi ale dziewczyna u ginekologa tez musi nie raz ściągnąć majtki i musi jej tam zajrzeć ale to dla jej dobra dla ciebie dobre bedzie jak pójdziesz i się poradzisz/! pamietaj lepiej póxno jak wcale.. pamietaj nie leczona choroba moze miec postempy uciązliwe dla ciebie jak i dla partnerki

                        Skomentuj

                        • Ronaldo
                          Świntuszek
                          • Jul 2006
                          • 70

                          No i jestem juz po wizycie. Bede mial rozszerzany napletek i wydluzane wedzidelko. Zabieg bede mial wykonywany po swietach hehe...nie moge w to uwierzyc az:p z jednej strony troszke taki lęk jak by...no a z drugiej chyba dopiero teraz tak naprawde czuje sie szczesliwy hehe :p pozdrawiam!

                          Kuglarz jestes juz po zabiegu?

                          Skomentuj

                          • sprezynowiec
                            Świętoszek
                            • Nov 2006
                            • 18

                            hmm czy doglegliwość zbyt krótkiego wędzidełka (możliwe jest jendak zsunięcie naplekta z żołędzi w całości) da sie wyeiminowac innym sposobem niz zabiegiem chirurgicznym? Chyba po intensywnych robutkach recznych sie to wędzidełko rozciągnie... Co o tym myślicie? (pytanie do facetów z podbnym/takim samym problemem)

                            Skomentuj

                            • Ronaldo
                              Świntuszek
                              • Jul 2006
                              • 70

                              nie rozciagnie sie, tylko popęka, albo calkiem przerwie. A wtedy to juz konieczny jest zabieg jak najszybciej. I jebutny ból podobno jest przy tym jak sie uszkodzi wedzidelko hehe

                              Skomentuj

                              • pifo
                                Świętoszek
                                • Dec 2006
                                • 22

                                Stulejka.

                                Stulejka jest...
                                Ok.Nie bedę prawił wywodów.
                                Powiem (napiszę) -Prosto z mostu.
                                To można wyleczyć w gabinecie chirurgii kosmetycznej.
                                Nawet, tak mi się wydaje, że trzeba.
                                To zabieg kosmetyczny!!!
                                Przyda się w dalszym życiu!!!



                                Pozdro...

                                Skomentuj

                                Working...