Wazektomia a zdrowie?? Ktoś po zabiegu może coś powiedzieć??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • neomag
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 14

    #31
    Napisał wiarus
    Której ?
    Każdej

    @Owieczka:
    może w końcu mąż Ciebie posłucha i pójdzie na zabieg. Albo daj mu ultimatum - wazektomia albo brak seksu
    Reklamy i ogłoszenia w sygnaturce zakazane!

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      #32
      Napisał neomag
      Każdej

      @Owieczka:
      może w końcu mąż Ciebie posłucha i pójdzie na zabieg. Albo daj mu ultimatum - wazektomia albo brak seksu
      Eeee ja chyba nie umiem dawać ultimatum - nigdy mu sexu wszelakiego nie odmówiłam
      Zresztą on by mi żyć nie dał - chodzi za mną, się ociara, czy mnie łapie ciągle hehe twierdząc, że to ja się " strosze "
      A tak w miarę mam spokój - a spokój jest bezcenny
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • neomag
        Świętoszek
        • Nov 2015
        • 14

        #33
        Napisał OwIeCzKa
        Eeee ja chyba nie umiem dawać ultimatum - nigdy mu sexu wszelakiego nie odmówiłam
        Zresztą on by mi żyć nie dał - chodzi za mną, się ociara, czy mnie łapie ciągle hehe twierdząc, że to ja się " strosze "
        A tak w miarę mam spokój - a spokój jest bezcenny
        Gdyby kiedyś Twój mąż zmienił zdanie, a przy okazji chcielibyście trochę zaoszczędzić na cenie zabiegu, to zapraszam do kontaktu mailowego ze mną
        Reklamy i ogłoszenia w sygnaturce zakazane!

        Skomentuj

        • Mac38
          Świętoszek
          • Jun 2016
          • 2

          #34
          Jestem po wazektomii juz 2 lata. Robilem u Siwka w Szczecinie i jestem zachwycony!!!!!! Rewelacja. Nareszcie spokojny i zdrowy seks. Mam juz dzieci wiec decyzja byla latwa i odpowiedzialna. Zabieg polgodzinny. Bezbolesny. Wsiadlem w samochod i pojechalem do domu.
          Pozdrawiam

          Skomentuj

          • anianiaa
            Świętoszek
            • Jun 2016
            • 4

            #35
            Napisał Mac38
            Jestem po wazektomii juz 2 lata. Robilem u Siwka w Szczecinie i jestem zachwycony!!!!!! Rewelacja. Nareszcie spokojny i zdrowy seks. Mam juz dzieci wiec decyzja byla latwa i odpowiedzialna. Zabieg polgodzinny. Bezbolesny. Wsiadlem w samochod i pojechalem do domu.
            Pozdrawiam
            Mój mąż też jest zachwycony. Wreszcie nie marudzi, że w gumkach nic nie czuje, a ja nie biorę hormonów.
            Też miał u Siwika tyle, że w Warszawie.

            Skomentuj

            • MBDT
              Świętoszek
              • Jun 2016
              • 6

              #36
              Czy konieczne aby wykonać wazektomię trzeba być w związku małżeńskim i koniecznie mieć już dzieci? Czy nie można tego zabiegu wykonać nie mając dzieci i nie będąc żonatym?

              Skomentuj

              • MBDT
                Świętoszek
                • Jun 2016
                • 6

                #37
                Nie chcę mieć dzieci oraz nie zamierzam się żenić, więc nie potrzebna mi rewazektomia, zbyt młody nie jestem także jest to świadomy wybór.
                Dzięki za info, to chciałem wiedzieć.

                Skomentuj

                • neomag
                  Świętoszek
                  • Nov 2015
                  • 14

                  #38
                  Napisał MBDT
                  Czy konieczne aby wykonać wazektomię trzeba być w związku małżeńskim i koniecznie mieć już dzieci? Czy nie można tego zabiegu wykonać nie mając dzieci i nie będąc żonatym?
                  Zależy na jakiego lekarza trafisz. Jeśli w Toruniu, to musisz mieć ukończone 35 lat i min. 2 dzieci. Jeśli w Warszawie (albo innych miastach - Siwik) wówczas nie ma żadnych przeciwwskazań, i nawet 20-latek może mieć u Siwika zrobioną wazektomię.
                  Reklamy i ogłoszenia w sygnaturce zakazane!

                  Skomentuj

                  • Anitaaa
                    Świętoszek
                    • Jun 2016
                    • 2

                    #39
                    Jedź do Warszawy do Siwika. Tam masz najlepsze warunki w gabinecie i darmowy nocleg w hotelu po zabiegu.

                    Skomentuj

                    • MBDT
                      Świętoszek
                      • Jun 2016
                      • 6

                      #40
                      Coś mi tu niezła reklamą zalatuje
                      Ogółem to bardzo mało wypowiedzi jest.

                      Skomentuj

                      • Anitaaa
                        Świętoszek
                        • Jun 2016
                        • 2

                        #41
                        A pewnie, że reklama. Każda opinia czy polecenie to jakaś forma reklamy.
                        Natomiast w tym wypadku sytuacja wygląda tak, że mój mąż szanowny właśnie tam robił wazektomię i jesteśmy zadowoleni, także dlaczego mam o tym nie pisać?

                        Pamiętam co przechodziliśmy, kiedy było ryzyko, że jednak jest wpadka i nikomu tego nie życzę. Więc wolę pokierować na sprawdzony zabieg w sprawdzone miejsce.

                        Skomentuj

                        • esztebeszte
                          Świętoszek
                          • Jan 2015
                          • 13

                          #42
                          Podobno występuje syndrom bólowy, permanentny lub w czasie wytrysku ból w okolicach jąder. Czytam że tylko u kilkunastu procent facetów ale ja tam wolę nie ryzykować. A chętnie bym się poddał temu zabiegowi. Jest tyle dzieci niechcianych, po co ten pęd do rodzenia własnych? Inna sprawa, że w mojej sytuacji byłoby to idealne rozwiązanie.

                          Skomentuj

                          • neomag
                            Świętoszek
                            • Nov 2015
                            • 14

                            #43
                            Napisał esztebeszte
                            Podobno występuje syndrom bólowy, permanentny lub w czasie wytrysku ból w okolicach jąder. Czytam że tylko u kilkunastu procent facetów ale ja tam wolę nie ryzykować. A chętnie bym się poddał temu zabiegowi. Jest tyle dzieci niechcianych, po co ten pęd do rodzenia własnych? Inna sprawa, że w mojej sytuacji byłoby to idealne rozwiązanie.
                            Jakiś minimalny %, ale zawsze jest, iż będą powikłania, bóle itd.
                            Wazektomia to ingerencja chirurgiczna w nasze ciało, więc może się zdarzyć, że jednego mężczyznę na np 1000 to spotka.
                            Do odważnych świat należy

                            Ktoś pisał o reklamie - najlepszą reklamą jest reklama z polecenia. W końcu to ważne komu oddaje się swoje "klejnoty"... Ale wybór to sprawa indywidualna.
                            Reklamy i ogłoszenia w sygnaturce zakazane!

                            Skomentuj

                            • MBDT
                              Świętoszek
                              • Jun 2016
                              • 6

                              #44
                              Zawsze jest tam gdzieś to ryzyko, że się może pojawić ten % że są problemy,.
                              Gdy wszystko jest ok to sama satysfakcja, nie będzie wpadki, kobieta nie truję się hormonami i oboje partnerzy mogą poczuć pełną radość, jeśli ktoś nie chce mieć dzieci to jest chyba najlepszy sposób a zwróci się wielokrotnie.
                              Wiadomo najlepsze usługi z polecenia

                              Skomentuj

                              • paraSzczecin
                                Ocieracz
                                • Feb 2015
                                • 145

                                #45
                                A jak kolego neomag byłbyś tym jednym ze 100 czy nawet 1000 i nieodwracalnie miałbyś dyskomfort lub ból w jądrach non stop to tez byś tak nachalnie reklamował tego lekarza i ten bardzo jak dla mnie radykalny zabieg??
                                Musiałeś dużą zniżkę dostać za klepanie tych postów, rozdawanie kuponów itd.
                                O ile w ogole poddałeś się temu zabiegowi bo być może tylko reklamujesz wazektomię dobrą na wszystko

                                Skomentuj

                                Working...