W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zbyt częsta masturbacja?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yero
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 1

    Zbyt częsta masturbacja?

    Otóż ja mam taki problem, mianowicie codziennie się masturbuje!
    Od ponad pół roku w dzień dzień, i nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ale sobie tak myślałem, czy ja przez to mogę stradzić płodność?

    Pytanie, jak najbardziej poważne, i też takiej odpowiedzi oczekuje
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    nie możesz. bedziesz płodny
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      ale zwichniesz sobie nadgarstek

      Skomentuj

      • Vito
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 203

        #4
        Straszne !!!!!!!!!!!!!!
        Wyrosną Ci włosy na rękach, oślepniesz i umrzesz na raka, obetną Ci ptaka.......
        Zboczeńcu......Nigdy nie będziesz zbawiony........

        Taka odpowiedź byłaby tak z 70 lat temu.
        Chociaż jak posłucham niektórych przedstawicieli ludzkiego gatunku dzisiaj to.................

        Masturbacja nie ma absolutnie nic wspólnego z płodnością.
        Jedyne co je łączy to fakt, że im częściej Twoje narządy produkują plemniki i spermę tym więcej ich jest.
        Więc teoretycznie masturbacja powinna polepszać płodność, ale nie ma reguły....
        Patrz! To moja mroczna dusza.
        Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

        Skomentuj

        • krzysiek77
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 14

          #5
          Napisał Yero
          codziennie się masturbuje!
          bo ty jeden
          muza...

          Skomentuj

          • Paveo
            Ocieracz
            • Feb 2006
            • 139

            #6
            Napisał krzysiek77
            bo ty jeden
            I to nie od pół roku

            Skomentuj

            • Tabasco
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 4

              #7
              Heh to ja mialem powarzniejszy problem ale sie oczywiscie nim niemartwie :-)
              Ja sie 2 lata masturbowałem 3-5 razy dziennie...
              5 raz jak sie onanizowalem to leciala dosłownie woda, ale to bylo mi potrzebne
              Teraz wyroslem mam panne, i raz na tydzien stosunek starczy (mam 16 lat)...
              Niemartw sie ziomek jest dobrze

              Skomentuj

              • Schiller
                Erotoman
                • Oct 2005
                • 426

                #8
                Uważam masturbacje za dość skuteczny środek rozładowania napięć różnego rodzaju.
                Leben...I Feel You

                Skomentuj

                • Feedback
                  Świętoszek
                  • Aug 2006
                  • 15

                  #9
                  to uzaleznia ciekaw jestem czy jest taka osoba(chlopak) w wieku 14-30 lat i sie nie masturbuje nie wyobrazam sobie tego

                  Skomentuj

                  • Ballard
                    Świętoszek
                    • Jul 2006
                    • 9

                    #10
                    Napisał Vito
                    Jedyne co je [płodność i masturbację] łączy to fakt, że im częściej Twoje narządy produkują plemniki i spermę tym więcej ich jest.
                    Więc teoretycznie masturbacja powinna polepszać płodność, ale nie ma reguły....
                    częstotliwość wytrysków nie wpływa na ilość produkowanej spermy, tylko na ilość "zmagazynowanych" w jądrach plemników. Ponadto częste wytryski (nie ważne czy w czasie stosunków czy masturbacji) sprawiają, że jakość spermy jest gorsza, a to dlatego, że jest mniej dojrzałych plemników. Oczywiście nie jest to nic niebezpiecznego ani trwałego, i raczej liczy się dla par które chcą zwiększyć szansę poczęcia dziecka, więc raczej w najbliższym czasie o to martwić się nie będziesz musiał.

                    W przeciwieństwie do kobiet, męzczyźni nie mają z góry ograniczonej ilości komórek rozrodczych, więc bezpłodność Ci nie grozi.

                    Napisał Feedback
                    to uzaleznia ciekaw jestem czy jest taka osoba(chlopak) w wieku 14-30 lat i sie nie masturbuje nie wyobrazam sobie tego
                    A jednak, istnieje jakiś procet który tego nie robi: osoby które nie oczuwają popędu seksualnego (bo po co?), osoby które mają obsesję, że to coś złego, grzesznego, nienormalnego etc, oraz tacy, którzy mają szczęście mieć możliwość częstych stosunków seksualnych.
                    0statnio edytowany przez Ballard; 14-08-06, 06:05.

                    Skomentuj

                    • Ziom
                      Świntuszek
                      • Apr 2005
                      • 94

                      #11
                      Jedyna wada tego to to, że PODOBNO możesz mieć problemy z sexem - tzn. albo nie bedziesz w stanie dojsc (przyzwyczaisz sie do swojej reki), albo bedziesz dochodzil za szybko.
                      DOPE
                      AND
                      WEED
                      IS ALL
                      WE NEED!

                      Skomentuj

                      • Weed
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 11

                        #12
                        Napisał Ziom
                        Jedyna wada tego to to, że PODOBNO możesz mieć problemy z sexem - tzn. albo nie bedziesz w stanie dojsc (przyzwyczaisz sie do swojej reki), albo bedziesz dochodzil za szybko.
                        Też słyszałem o tym że penis może się przyzwyczaić z mocnym uściskiem dłoni i przez to nie dochodzić do orgazmu ponieważ będzie miał zbyt duży luz w macicy kobiety (mówią że od przybytku głowa nie boli ale ty i twój penis tracicie ). Ja również się zastanawiam czy będę miał z tym problem bo się masturbuje średnio raz dziennie ale nie ściskam mocno mojego penisa

                        Skomentuj

                        • m'n'm
                          Ocieracz
                          • Aug 2006
                          • 124

                          #13
                          Napisał Yero
                          Pytanie, jak najbardziej poważne, i też takiej odpowiedzi oczekuje
                          Nie, conajwyżej poprawisz sobie sprawność ręki
                          Faceci w przeciwieńsctwie do kobiet mogą produkować swoje komórki rozrodcze przez całe życie. Kobiety zaś mają określoną liczbę jajeczek i ta w pewnym momencie ich życia się kończy.
                          U facetów produkcja plemników nigdy nie jest przerwana i do końca życia organizm wytwarza nowe.
                          Ona M, On M;
                          M'n'M to my!

                          Skomentuj

                          • wj*81"
                            Banned
                            • May 2006
                            • 52

                            #14
                            Yero jak chcesz to sobie zobacz na wątek:
                            ile razy sobie walicie (męskie sprawy).

                            Skomentuj

                            Working...