W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja i poglądy na ten temat

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tabula rasa
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #76
    Napisał rojze
    Ale godzisz się na nią, albo udajesz że się godzisz. Podobnie jak nasz autor godzi się na zakaz brzydkich zabaw pod kołderką.
    Nie godzę się,jestem wolny ptak,i z różnych gniazd korzystam.
    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

    Skomentuj

    • Freak
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 5

      #77
      Masturbacja to najnormalniejsza rzecz na świecie i uważam że dziwni są ludzie którzy sie tym bulwersuja bo to po prostu poznawanie własnego ciała i czerpanie z tego przyjemności

      Skomentuj

      • romoo
        Wspomógł BT
        • Mar 2006
        • 205

        #78
        Tak. czerpie przyjemności z zabawy własnym ciałem. A zwłaszcza okolicą krocza. Jest to moje i mam zamiar zrobić z tym co zechcę. A dlaczego polucje nocne nie są zakazane?
        After Forever

        Skomentuj

        • hagard
          Świętoszek
          • Apr 2006
          • 16

          #79
          Widzę, że nie warto wypowiadać się już na tym forum, bo większość z Was w Boga nie wieży i szuka tylko naukowych dowodów na szkodliwość masturbacji.

          Jednak ta praktyka wpływa na psychikę czlowieka i prowadzi poniekąd do jego demoralizacji w każdym razie u niektórych.
          Na zakończenie list od jednego z forumowiczów, który niedawno dostałem.
          Nic dodać nic ująć. (z góry przepraszam admina że tego nie cenzurowalem, ale po ocenzurowaniu nie było by już prawie słów)

          "ej matoly, takich ****a bzdur jak na tej waszej stronce to juz dawno nie czytalem! usmialem sie setnie. ****a, co brednie... masturbacja jest super i ta wykonywana samemu, i ta wspolna z partnerka/partnerem!
          no tak, ale co wy mozecie o tym wiedziec male, zakompleksione katolickie szuje? i co do tego wszystkiego ma bog? boga nie ma, to niezaprzeczalny fakt!
          ok, reasumujac, chlopaku, dziewczyno i nawet ty katolicka padlino walcie konia, grzebcie w cipie, nie odmawiajcie sobie tej przyjemnosci. tylko frustraci moga wygadywac takie ****a nonsensy, ze walenie konia jest be...
          a na koniec deser: (a w deserze autor przesłał bardzo mocne przekleństwa w stronę Jana Pawła II, Boga itp)"

          Napisałem na forum co chciałem przekazać. Co Wy z tym zrobicie to wasze.
          Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować, to można to zrobić przez formularz kontaktowy na stronie www.masturbacja.brat.pl
          Żegnam wszystkich
          0statnio edytowany przez hagard; 24-04-06, 22:09.
          Chcesz wiedzieć więcej o masturbacji i erotomanii ? Proszę o kotnakt lub odwiedzenie mojej stronki.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #80
            Nie jestesmy w stanie odpowiadac za wszystkich userow. Szczegolnie jesli chodzi o PM. Prawda jest taka ze na forum czy to piszac posty, czy PMy pokazujemy swoj poziom. Na pewno nie powinna byc to podstawa do oceniania calego forum.

            Z drugiej strony, imho udostepnianie korespondencji publicznie nie jest calkiem w porzadku. Trzeba bylo to najpier zalatwic z nami.

            Ps. Wierzy!
            Pozdrawiam
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • rozporek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2005
              • 335

              #81
              Hagard - wracaj do bravo, z bogiem, amen.
              <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
              <Shadowdean> Połykaj

              Skomentuj

              • Franz
                Świętoszek
                • May 2006
                • 4

                #82
                Witam !!!

                Czytam od ponad godziny to forum na które trafiłem przypadkiem,ale z wielką satysfakcją.!!
                Przeszedłem już wiele postów ale tu napiszę coś o sobie.
                Jedni potępiają inni nie negują a jeszcze inni wręcz namawiają do masturbacji.
                Ze swoich doświadczeń wiem,że odkąd pamiętam,że po raz pierwszy zacząłem drażnić swojego członka,masturbacja tak mi się spodobała,że nie widzę powodu aby z niej rezygnować.
                Otóż,mam 50 lat i ponad 25 lat małżeństwa.Nasze współżycie układa(ło) się zawsze OK(przynajmniej ja tak myślę).Na początku małżeństwaodbywaliśmy kilka stosunków tygodniowo,w miarę upływu wieku,stało sie to rzadszą formuła.
                Mam taką pracę,że wyjeżdżam często w delegację i ZAWSZE pierwszą rzeczą którą robiłem w hotelu to - onanizowałem się !! Lubię to robić i moja żona wię ,że ja to lubię.Czasami gdy ona nie ma ochoty na normalny sex to poprostu bierze mojego małego i....kończy sprawę.
                Kocham masturbację na równi z moją żoną i ani tego ani tego nie porzucę !!!!
                Pozdrawiam


                Skomentuj

                • Bystry
                  Ocieracz
                  • Jan 2006
                  • 142

                  #83
                  jak dla mnie masturbacja nie jest zla ... a i by niby dlaczego ? sztuczny sex ? ;] joke ;] jak by mialo byc glosowanie jestem za tak ... jaki problem ma ? zaden .... bo problemu sam sobie On sam szuka :/

                  Skomentuj

                  Working...