Powiadomienia

Wróæ   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Zwi±zki
Zobacz wyniki ankiety: Internetowe poszukiwanie partnerów, co wy na to?
Jestem na TAK, dla mnie to zupe³nie normalne 60 53,57%
Nie chcê, nie lubiê, wolê poznawaæ w normalnym ¿yciu 14 12,50%
Tak, ale tylko do niezobowi±zuj±cych znajomo¶ci 9 8,04%
Tak pozna³em obecn± partnerkê/partnera wiêc mo¿na 29 25,89%
G³osuj±cych: 112. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

 
 
Narzêdzia w±tku Link do w±tku Wygl±d
Old 19-12-16, 15:24   #1
Marduk666
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 191

P³eæ: Mezczyzna
Internet i szansa znalezienia drugiej po³owy
...jak w tytule w±tka. Co o tym my¶licie i czy macie z tym zwi±zane do¶wiadczenia?

Zdajê sobie sprawê, ¿e nie brakuje mi powodzenia u p³ci przeciwnej w tzw "realu", ale z drugiej strony nie trafiam na takie z którymi by mi siê d³u¿ej u³o¿y³o czy jak dot±d nie by³y one warte ¿eby uk³adaæ sobie z nimi ¿ycie. Do internetowych portali stricte randkowych podchodzê z dystansem i prawie nigdy siê na nich nie rejestrowa³em, przera¿aj± mnie te konta vip, op³aty, przywileje, facebooka nie lubiê a co dopiero siedzieæ i uaktualniaæ, rozbudowywaæ jakie¶ inne randkowe konto. Jestem na wyspach i czasem dodam anons albo napiszê do autorki znalezionego og³oszenia na jednej z tutejszych polonijnych stron internetowych. O ile zale¿a³o mi na znalezieniu sta³ej partnerki, mam za sob± równie¿ znajomo¶ci oparte na seksie. Od czasu do czasu poznawa³em t± drog± kobiety raczej mniej spiesz±ce do ¶lubnego kobierca, by³y sukcesy, by³y wpadki i pora¿ki te¿. Maile, smsy, rozmowy telefoniczne i potem spotkania czyli standard. I mia³em do tych kobiet wiêcej szczê¶cia ni¿ do tych, które poszukuj± partnera. Do czasu... W zasadzie do niedawna bo pozna³em przez og³oszenie naprawdê fajn± kobietê i jeste¶my razem. Dobrze rozpoczêta znajomo¶æ z ogromnymi szansami na przysz³o¶æ wiêc jestem naprawdê zadowolony.
I tu przejdê do meritum: internet to nie tylko wszechobecne stereotypowe *****two, ale i miejsce gdzie równie¿ s± ludzie, którzy szczerze szukaj± partnera i zwi±zku. Korespondowa³em z wieloma ciekawymi osobami, z wiêkszo¶ci± których nawet siê pó¼niej nie spotka³em bo te znajomo¶ci umiera³y ¶mierci± naturaln± albo po prostu jaka¶ kobieta w miêdzy czasie pisz±c ze mn± i z innymi wybiera³a tego, który jej bardziej odpowiada³ a wiem, ¿e na damskie og³oszenia jest wiêkszy odzew i co za tym idzie - i nie mam o to pretensji - one maj± wiêkszy wybór. W og³oszeniach podoba mi siê to, ¿e sam redagujesz tre¶æ a nie wybierasz w³asnego opisu z listy gotowych opcji co wygl±da sztucznie i nie przekonuje mnie. Og³oszenie mojej pani by³o konkretne i czytelne, bardzo szybko mi odpisa³a, bardzo szybko siê polubili¶my i spotkali¶my, kontynuujemy znajomo¶æ jako para bez wiêkszych deklaracji z naszych strony, po prostu spontanicznie to idzie.
Dodam, ¿e internetowe poznawanie ludzi w dzisiejszych czasach nie jest niczym dziwnym ani z³ym, wcale te¿ nie ¶wiadczy, ¿e kto¶ szukaj±cy online musi byæ desperatem/desperatk±. To po prostu ³atwiejsza i bezpo¶redniejsza droga do nawi±zania znajomo¶ci z kim¶ kto tak jak ja szuka tego samego wiêc id±c na pierwsze spotkanie przynajmniej wiem, ¿e ona nie ma faceta, nie muszê robiæ podchodów itp. - jak siê rozmowa klei i widzimy szansê kolejnych spotkañ to po prostu robiê wszystko ¿eby j± do siebie jeszcze mocniej przekonaæ. Zreszt± jak ju¿ zaczynamy siê spotykaæ to reszta ju¿ idzie jak w ¿yciu, sam internet po prostu swoj± funkcjê spe³ni³ tylko na pocz±tku.
Marduk666 jest offline   Reply With Quote
 
Wróæ   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Zwi±zki

Narzêdzia w±tku
Wygl±d

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
U¶mieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.
   Archiwum