W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

W bieliźnie czy bez?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mokraaa
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 6

    #31
    heh

    mój chłopak spróbował i jak szybko wpadł na ten pomysł tak szybko z niego zrezygnował xd jak mu stawał co chwilę i zacząl go boleć

    Skomentuj

    • Robert_b

      #32
      W domu zdarza się, że pod spodenkami/spodniami nie mam bielizny. Często też w domu chodzę w ogóle nago. Ale na wyjście to wkładam, bo musiałbym codziennie prać spodnie.

      Skomentuj

      • legwan
        Świętoszek
        • Apr 2016
        • 35

        #33
        Moje doświadczenia są takie, że w przypadku zwykłego ubioru "wyjściowego" brak bielizny jest jednocześnie niewygodny, grożący nieprzyjemnym urazem, a przy tym niepraktyczny z szeroko rozumianych względów higienicznych. Więc nie eksperymentuję już, do zwykłego ubioru noszę bieliznę zawsze. Co innego dopasowany strój typowo sportowy wprost i z założenia przeznaczony do noszenia bez bielizny, ale to inna bajka i przeznaczenie, aczkolwiek używam takowego dość często.

        Skomentuj

        • Naturysci

          #34
          Do pracy-NIE. Ale na spacer zakupy, wypad na działkę, za miasto czemu nie. Nie jest to standardem czy też obowiązkiem koniecznością ale od czasu do czasu zarówno ja jak i partnerka śmigamy sobie bez "gaci"

          p.s. komentarze o nartach, praniu są wręcz przerazajace

          Skomentuj

          • hardkor
            Ocieracz
            • May 2007
            • 112

            #35
            Co do spania to cały rok bez, do krótkich spodenki nie zakładam gatek, wyjątkiem jest zakładanie jeansow ale wtedy mam stringi szczerze polecam.

            Skomentuj

            • Davethebrave
              Świętoszek
              • Dec 2016
              • 10

              #36
              Latam czasem bez bielizny i git
              czasem sie nieda - rower , sport etc

              Skomentuj

              Working...