Pompka do powiększenia penisa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michaelx
    Ocieracz
    • Mar 2009
    • 101

    #31
    Pompka używana rozsądnie jak najbardziej bezpieczna, przy regularnym stosowaniu 1h/dziennie przez prawie miesiąc efekty widoczne aczkolwiek po zaprzestaniu użytkowania po tygodniu rozmiar członka wrócił do normy

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #32
      Uzyles kiedys tego pompowanego penisa?
      Bo u mnie moj najlepiej rosnie gdy mam przed soba rozlozone nogi samicy.

      Skomentuj

      • stretchingball3
        Świętoszek
        • Jul 2018
        • 3

        #33
        taka pompka to fajne urozmaicenie zabawy i w pojedynkę i w dwójkę. Ze swojego przyrodzenia jestem zadowolony, a pompki jak wszystkiego w seksie próbuje się dla zabicia ciekawości i dodatkowych przyjemności. Czy daje efekty, otóż stwierdzam że jakieś tam daje. niema szału ale zabawa przednia. Ciekawskim i chcącym urozmaicić swoje życie seksualne mogę polecić. Wszystkie gazety używane podczas seksu z rozsądkiem mogą dać wiele dodatkowych doznań, a o to chyba chodzi, żeby na nowo coś odkrywać.

        jesli chodzi o samo powiększanie to tutaj prze ba dobrze dobrać średnicę tuby .chcąc zobaczyć efekty na długości średnica tuby najlepiej żeby odpowiadała grubości penisa w zwodzie wtedy wymusza się wyciąganie penisa. Mi bardziej zależało na grubości wiec średnica mojej pompki większa od średnicy mojego pena. każda pani na forum przyzna że to własnie bardziej grubość się liczy niż długość, bo sama pochwa nie jest przecież aż tak głęboka. no i tak jak pisałem chcąc coś powiększyć trzeba czasu i cierpliwości, nie d sie raz napompować a dobrze. można sobie tylko krzywdy zrobić.
        Last edited by iceberg; 02-08-18, 11:01. Powód: Używaj opcji edytuj

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #34
          Nie liczy sie grubosc.
          Liczy sie zeby byl dlugi i mial łeb jak zarowka 100-watowa.
          Na urozmaicanie zycia erotycznego dobra jest nowa dupa.

          Skomentuj

          • stretchingball3
            Świętoszek
            • Jul 2018
            • 3

            #35
            a jak się nie che nowej dupy to trzeba urozmaicać, coś za coś

            Skomentuj

            • joedoe
              Perwers
              • Aug 2014
              • 1272

              #36
              Urozmaicanie a nadzieja na powiekszenie -uja to dwie rozne rzeczy.


              Jesli juz to jeszcze mozna by sie wieszac za szyję i przyczepiac ciezarki do nog.
              Czlowiek zrobilby sie wyzszy i lale same by przychodzily stadami.

              Skomentuj

              • michaelx
                Ocieracz
                • Mar 2009
                • 101

                #37
                Kiedyś zakupiłem, używałem regularnie przez 7 tyg, z efektów byłem bardzo zadowolony, co prawda nie zauważyłem efektu powiększenia bardziej masywności, lepszej erekcji i ukrwienia, po ok dwóch tyg "pompowania" podczas stosunku odczuwałem niższą wrażliwość ale erekcje były satysfakcjonujące ale po zaprzestaniu użytkowania powyższej pompki penis wrócił do normy po dwóch miesiącach. Wnioski nasuwają się same

                Skomentuj

                • Vorse
                  Świętoszek
                  • Sep 2019
                  • 6

                  #38
                  Wpadłem kiedyś na temat pompek i co warto dodać to, że ich pierwotnym zastosowanie nie było powiększanie penisa, a leczenie zaburzeń erekcji
                  "Według badań skuteczność pompki w leczeniu zaburzeń erekcji oscyluje granicach 35-92% – zależne od kryterium klasyfikacji pacjentów do danego eksperymentu .... pompki do penisa charakteryzuje znacznie mniejsze ryzyko działań niepożądanych w porównaniu do popularnej niebieskiej tabletki." - link do źródła.

                  Powiększenie penisa jest skutkiem ubocznym i wynika z większego "nabicia" krwią tkanek penisa. Ciekawe jest to, że w Polsce lekarze raczej omijają tę metodę leczenia impotencji, a są bardziej skłonni do przepisania viagry, która może powodować masę skutków ubocznych. A zyskuje na tym oczywiście biznes farmaceutyczny.

                  Skomentuj

                  • lee
                    Erotoman
                    • Sep 2005
                    • 567

                    #39
                    Mam pewne wątpliwości co do tego czy ta pompka jest substytutem dla "niebieskiej tabletki". Przecież pompka służy przede wszystkim do wywoływania erekcji, a środki farmakologiczne do jej podtrzymywania.

                    Skomentuj

                    • Vorse
                      Świętoszek
                      • Sep 2019
                      • 6

                      #40
                      Rzeczywiście masz racje, pompka wywołuje erekcję, na podtrzymanie polecane są pierścienie erekcyjne, można kupić takie jedynie do podtrzymania wzwodu, ale też i takie, które dodatkowo drażnią łechtaczkę czy inne cuda.

                      Chodzi mi głównie o pomijanie tematu pompek w zaburzeniach erekcji, bo najczęściej kojarzone są z powiększaniem penisa. Nie zawsze zdrowie pozwala na przyjmowanie środków farmakologicznych, a wtedy pompka może pomóc mężczyźnie na powrót cieszyć*się seksem.

                      Skomentuj

                      Working...