W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja i onanizacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    Masturbacja i onanizacja

    Nie wiem dokłdanie do jakiego to powinno należeć działu (mam nadzieje że moderatorzy albo zostawią to tutaj, albo porawią mnie ) Przechodząc do żeczy Czym sie różni masturbacja od onanizacji?
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Słowo masturbacja wywodzi się od łacińskiego masturbari i oznacza autoerotyzm.
    Słowo onanizm pochodzi natomiast od biblijnego Onana, syna Judy i w istocie oznacza coitus interruptus, stosunek przerywany.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • paul111
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2005
      • 234

      #3
      Ale ogólnie to jedno i to samo
      I just wanna live ...

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #4
        a powiedz co to za róznica walic konia czy gruche?? to to samo czym sie rózni masturbacja od onanizacji pozatym że to jak ktos ci napisał inne słowa to znaczenie maja te samo
        szkoda ze nie napisałes czym sie rózni masturbacjia od onanizacji albo samogwałtu
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #5
          do DajMiTęNoc: kto pyta ten nie błądzi

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #6
            Napisał Jakub
            do DajMiTęNoc: kto pyta ten nie błądzi

            A ciekawośc pierwszy stopien do piekła
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • Majk15
              Świętoszek
              • May 2005
              • 29

              #7
              Po 1. Onanizm a nie onanizacja Po 2. Mi sie wydaje, że słowo onanizm pochodzi od pewnego mitu. Któryś z bogów 3epał sobie przyjaciela ręką Onana, oczywiście ta ręka była bez ciała... coś takiego, bo czytałem o tym w necie kiedys

              Nawiązując do tematu to według mnie to samoo.... ! Walenie gruchy, konika, masturbacja, onanizm, masaż pały... 1 ch....
              If At First You Don't Succeed...Dust Yourself Off And Try It Again...

              Skomentuj

              • mada23bi
                Świętoszek
                • Oct 2005
                • 21

                #8
                Masturbacja, onanizm w efekcie cel jest ten sam, i zawsze to ładniej brzmi niż samogwałt!
                Co za cymbał wymyślił to określenie? Poszukam i sama się dowiem!

                Mam pytanie do wszystkich forumowiczów- ale że kobiety mają pierwszeństwo więc najpierw one- czy zdarzyło się wam drogie Panie np. podczas snu przeżyć orgazm? nie dotykając żadnej części swojego ciała, za pomocą wyłącznie swojej wyobraźni doprowadzić się do tego pięknego stanu gdy cipka jest mokra i pulsująca?
                Bo mi się to zdarzyło właśnie po raz pierwszy :-) i jestem ciekawa czy kiedyś uda mi się to powtórzyć?!!
                A teraz panowie- czy któryś z was ma podobne doświadczenia, że doprowadził się do wytrysku bez walenia konia, słyszałam o takim przypadku ale nie wiem czy mam wieżyc?
                "Nigdy sperma nie powinna ani naruszać zasad, ani nimi kierować, to zasady winny
                wyznaczać sposób jej utraty" ;-)

                Skomentuj

                • myszaty
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2005
                  • 224

                  #9
                  Napisał mada23bi
                  A teraz panowie- czy któryś z was ma podobne doświadczenia, że doprowadził się do wytrysku bez walenia konia, słyszałam o takim przypadku ale nie wiem czy mam wieżyc?
                  Ja mam tak cały czas .... moja partnerka robi mi loda... słowo daję ręki do tego przykładać nie muszę Co do wytrysków nocnych u mężczyzn to temat jest znany i zwie się polucjami nocnymi ... aczkolwiek w większości przypadków ręka bierze w tym udział (chociaż nieświadomie lub jak kto woli podświadomie), często towarzysza przeżyciu sny o zabarwieniu erotycznym, a naturalną konsekwencją jest poranne pranie prześcieradła lub baldachimu (jeśli ktoś się w nocy odkryje, a śpi nago)

                  Tak na poważnie to wystrzał jest możliwy bez udziału ręki, aczkolwiek konieczna jest do tego stymulacja penisa, np. poprzez skurcze zwieracza można spróbować wprawić do w ruch wahadłowy

                  Skomentuj

                  • mada23bi
                    Świętoszek
                    • Oct 2005
                    • 21

                    #10
                    Dobrze że na sam konieć napisałeś coś 'na poważnie' ;-)
                    "Nigdy sperma nie powinna ani naruszać zasad, ani nimi kierować, to zasady winny
                    wyznaczać sposób jej utraty" ;-)

                    Skomentuj

                    • myszaty
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2005
                      • 224

                      #11
                      Napisał mada23bi
                      Dobrze że na sam konieć napisałeś coś 'na poważnie' ;-)
                      Staram się jak mogę ... Dzisiaj popróbuję jakieś techniki masturbacji bez udziału rąk... to może jutro podrzucę jakieś wskazówki, tudzież chociaż opis eksperymentu

                      Skomentuj

                      • mada23bi
                        Świętoszek
                        • Oct 2005
                        • 21

                        #12
                        a Panie nie mają zamiaru sie tutaj udzielić??
                        Ps. myszaty bendem czekać z niecierpliwością
                        "Nigdy sperma nie powinna ani naruszać zasad, ani nimi kierować, to zasady winny
                        wyznaczać sposób jej utraty" ;-)

                        Skomentuj

                        • myszaty
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2005
                          • 224

                          #13
                          Wczoraj skończyło się na tym, że zmorzył mnie sen i nici z trzepania bez trzepania

                          Skomentuj

                          • mada23bi
                            Świętoszek
                            • Oct 2005
                            • 21

                            #14
                            ale kiedyś to dla mnie zrobisz prawda??? albo chociaż spróbujesz.. ;-)

                            Heeeeellllpppppp potrzebuje informacji od KOBIETY!!!!
                            "Nigdy sperma nie powinna ani naruszać zasad, ani nimi kierować, to zasady winny
                            wyznaczać sposób jej utraty" ;-)

                            Skomentuj

                            • myszaty
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Oct 2005
                              • 224

                              #15
                              Dla Ciebie wszystko kotku

                              Skomentuj

                              Working...