Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • meredith
    Ocieracz
    • Jun 2006
    • 159

    #91
    Napisał DarkAngel
    Co sądzę o strap-onie?
    Póki co nie chcę nawet próbować.
    Nie kręci mnie, nie potrzebuję tego, by być w pełni zaspokojonym, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe .
    To samo by powiedzial moj chlopak, i tak samo mysle ja. Lubie dominacje, ale jakos dziwnie bym sie czula posuwajac mojego chlopaka, stanowczo wole jak on posuwa mnie, z tym ze nie w odbyt.
    Taka pewnosc uczuc zdarza sie tylko raz.

    Skomentuj

    • wendy
      Ocieracz
      • Feb 2007
      • 171

      #92
      lubie dominację, ale nigdy bym sie na taki rodzaj nie zgodziła. Nie kręci nas takie coś, sztucznym penisom w dupce mojego faceta mówię [my] nie
      Namiętność nie zna czasu przyszłego.

      Skomentuj

      • on28
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 6

        #93
        jak kiedyś spróbujecie, to może zmienicie zdanie i będziecie mogli rozkoszować się nowymi doznaniami seksualnymi.

        Skomentuj

        • Poli
          Ocieracz
          • Jan 2007
          • 167

          #94
          Ja czesem lubie dominować, chociaz czesciej wole byc ulegla.
          Ale do rzeczy, zaproponowalam to kiedys mojemu bylemu mezowi niestety odmowil
          A uzasadnil to tak,że troche ciekawi go to, ale bałby sie,ze kiedys w przyszloscu jakbym chciala się na nim zemscic to rozgadałabym pol miastu,że go pakowalam w tylek .
          Wiec nie bylo mi dane sprobowac,ale chcialabym wcielic się w taką role, jak to jest wogole kogos (faceta) penetrowac .

          Skomentuj

          • del
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 36

            #95
            Hym.. moja kobieta pewnie by miała ochotę ale ja jakoś niespecjalnie Moze kiedys..
            Wisdom tells me I am nothing, love tells me I could be everything.

            Skomentuj

            • Srogi Borys
              Świętoszek
              • Feb 2007
              • 1

              #96
              Mnie taka zabawa marzy sie juz dawno ale niestety nie znalazlem kobiety ktory by sie na to zgodzic... wiec jak narazie niemam pojecia jak to "smakuje"....

              moze jest jakas chetna z krakowa?

              Skomentuj

              • on28
                Świętoszek
                • Jan 2007
                • 6

                #97
                Napisał Poli
                Ja czesem lubie dominować, chociaz czesciej wole byc ulegla.
                Ale do rzeczy, zaproponowalam to kiedys mojemu bylemu mezowi niestety odmowil
                A uzasadnil to tak,że troche ciekawi go to, ale bałby sie,ze kiedys w przyszloscu jakbym chciala się na nim zemscic to rozgadałabym pol miastu,że go pakowalam w tylek .
                Wiec nie bylo mi dane sprobowac,ale chcialabym wcielic się w taką role, jak to jest wogole kogos (faceta) penetrowac .

                A można wiedzieć Poli skąd jesteś?? Wielkopolska może??Jeśli byłabyś chęte na spróbowanie jak to jest penetrować faceta, to moglibyśmy poznać się lepiej

                Pozdrawiam.

                Skomentuj

                • jarak
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 26

                  #98
                  przymierzamy się z żoną do zakupu sprzętu...
                  z wibratorem już próbowaliśmy, ale ona chce po prostu rżnięcia, no i ja też
                  Niech ktoś opisze swoje doświadczenia w tym temacie

                  Skomentuj

                  • UleglyBDSM
                    Świętoszek
                    • Apr 2007
                    • 2

                    #99
                    Nie jestem gejem i nawet do glowy by mi nie przyszlo by kochac sie z facetem, ale strapon lub strapon-dildo jak kto woli, ktore kobieta ma przyczepione do bioder jest dla mnie niezwykle silnie stymulujace. Kiedys kolezanka zalozyla mi lateksowe majtki z penisem wewnatrz i na zewnatrz. Sprawilo m to w pierwszej chwili bol, bo byla dosc "brutalna", ale po okolo minucie bylo to dziwnie przyjemne. Wiem, ze wydaje sie to wielu osobom ******kie itd, ale mnie takie zabawy interesuja wylacznie z plcia przeciwna wiec o byciu gejem nie moze tu byc mowy. Odczuwam wtedy bardziej niz zwykle zaleznosc od kobiety, uleglosc itd. Lubie byc ulegly Kobiecie i nic na to nie poradze bo to mnie wlasnie kreci i nie zamierzam sie z tego leczyc, choc wiele osob z tego i innych powodow wyslaloby mnie zapewne do llekarza. Lubie buty na obcasach, gorsety, ponczochy,kajdanki i wszelkiego rodzaju akcesoria erotyczne. Problem w tym, ze boje sie powiedziec o tym jakiejkolwiek kobiecie w rzeczywistym swiecie...
                    Tak wiec drogie Panie - eksperymentujcie ze swoimi facetami ...
                    Pozdrawiam i caluje stópki

                    Skomentuj

                    • Civic
                      Świętoszek
                      • Apr 2007
                      • 44

                      Ja bym straaasznie chciala sprubowac i namawiam mego meszczyzne... Powoli ulega
                      "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3900

                        A ja nie chce spróbować nie kręci mnie to wogóle
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • julianna
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1036

                          to moze byc bardzo ciekawe doswiadczenie

                          Skomentuj

                          • brzydki27

                            chwila chwila od wsadzania ta ja tu jestem, nigdy w życiu nawet mi to na myśl nie przyszło kobieta faceta bleeee tuż to oczywiste "******two"

                            Skomentuj

                            • ashleyyy
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2007
                              • 182

                              hehe dla mnie t smieszna sprawa (jakos niepotrafie sobie tego wyobrazić ;x) ALe defintywnie jestem przeciwko takowym pieszczotom . To raczej nie dla mnie Ale jeżeli ktoś to lubie to nie potępiam
                              To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

                              Kto pozna miłość raz
                              A potem straci ją
                              Inaczej patrzy na życie

                              Skomentuj

                              • Szlajfka
                                Perwers
                                • Oct 2005
                                • 1057

                                kobieta faceta bleeee tuż to oczywiste "******two"
                                Haha, no rzeczywiście, kobieta i facet to dwa ******
                                Nadzieja umiera ostatnia....

                                Skomentuj

                                Working...