Seks dziewczyny z dziewczyną! Jak sie do tego zabrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bruk tejlor
    Perwers
    • Feb 2006
    • 825

    #16
    ja tez nieraz mialam ochote na druga kobiete. Bardziej w fantazjach i snach ale mialam. To chyba taka naturalna potrzeba, ktora sie czasem odzywa. Niestety nigdy jej nie zrealizowalam.

    Skomentuj

    • riksza
      Świętoszek
      • May 2006
      • 14

      #17
      Radzicie, żeby zaglądać na strony z ogłoszeniami lub zajśc do klubu dla ludzi biseksualnych, a ja mieszkam obecnie w takim zaściankowym Toruniu w którym przygoda z kobietą graniczy chyba z cudem. Mam na to ochote od dawna, ale chciałabym, żeby to sie odbyło, no nie wiem, bez jakis wielkich poszukiwań w internecie.Tak po prostu.Wiem, że jakaś fajna babeczka nie spadnie mi z nieba.

      Czy któraś z was zawarła tego typu znajomości przez intenet?Jeśli tak, to czy warto było?

      Skomentuj

      • Truskaweczka123
        Świętoszek
        • May 2007
        • 6

        #18
        No ja jeszcze nie bylam z dziewczyna, tylko calowalam sie z kolezanka ale ona mnie nie pociagala ale gdyby nadazyla sie okazja na sex z kobieta to baaardzo chetnie choc mam faceta z ktorym sex jest rewelacyjny

        Skomentuj

        • Civic
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 44

          #19
          Ja tez mam faceta i mysle o kobietach.. Może dlaego, że uważam iz one będą takjakby bardziej wiedzialy co w tym momencie chce. Nie wiem czy to tylko takie mysli czy rzeczywiscie chcialabym to zrealizować...:/
          "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

          Skomentuj

          • aniołek21
            Świntuszek
            • Dec 2006
            • 87

            #20
            Ja tez chcialabym sprobowac z kobieta... chyba mam zapedy lesbijskie ale tylko my we dwie, bez zadnego samca. Najlepiej zeby mi sie nawinela jakas obca laska : opalona, molda, seksowna i doswiadczona, taka zadbana, bogata ****eczka z wlasnym lokum ach...

            Skomentuj

            • Łobuz
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2007
              • 218

              #21
              Autorka chciała radę:
              -Kup sobie wibrator o takiej mocy żeby w końcu Ci dogodził!
              -Zmień sobie faceta na kobietę!



              Ach te baby!
              Macie wszystko a i tak wam mało i zawsze coś wymyślicie!



              Gdyby łechtaczka była wewnątrz cipki nie byłoby les....

              Skomentuj

              • zwyczajna
                Ocieracz
                • Oct 2006
                • 101

                #22
                Myślałam,że niewiele jest "bi" A jednak
                Też miewam takie myśli

                W silnych ramionach męskości,
                słabość pieszczot szalonych...

                Skomentuj

                • Civic
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 44

                  #23
                  Napisał Asiulek
                  Bije od Ciebie mnóstwo ciepła i serdeczności!
                  Les nie jestem, z baba byc nie chce , facet mnie zaspakaja , co nie znaczy ze nie jestem ciekawa jakie to uczucie być z kobieta.

                  Mnostwo facetów tez jest ciekawych zabaw z facetem , mnostwo facetów chce trójkąt 2k+m , a ty marudzisz, ględzisz jak stary..... dziad .

                  Dokładnie... Wykaz sie inwecjaą torcza i wyrafinowaną fantazją
                  "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

                  Skomentuj

                  • Karioka
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 11

                    #24
                    z K

                    Mnie pociągala koleżanka i kiedyś na jakims wyjeźzie spałyśmy razem. Położyłam jej niby przez sen rękę na udzie, a ona powoli je rozłozyla. Poczekalam i dotknelam jej majtek. Były mokre, wię wsunęlam ręk pod ...aż teraz czuje podniecenie jak to wspominam. Ona sie odzwajemnila...no i...

                    Skomentuj

                    • laleczka23
                      Ocieracz
                      • Jun 2007
                      • 130

                      #25
                      Ja tez teraz szukam kobiety,choc moze szukam to za duzo powiedziane,raczej ubzduralam sobie,ze teraz bede z kobieta.Bylo juz kilka pan w moim zyciu,ale to byly raczej przygody.Boje sie,ze tym razem skonczy sie na fantazjach bo mieszkam teraz w takiej dziurze,ze nawet serwis randkowy nie pomoze:-(Co robic?Moze ktos ma jakies pomysly,nie chcialabym znowu pisac do bravo;-)

                      Skomentuj

                      • laleczka23
                        Ocieracz
                        • Jun 2007
                        • 130

                        #26
                        Tak duże miasta dają więcej możliwości pod każdym względem;-)Niestety musze się przemęczyć jeszcze 2 miesiące przynajmniej:-(

                        Skomentuj

                        • easy123
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 10

                          #27
                          Nie ma nic do lezbijek wrecz przeciwnnie kreca mnie , ale o stosunku z facetem nawet nie pomyslalem blee

                          Skomentuj

                          • miss90
                            Świntuszek
                            • Jul 2006
                            • 62

                            #28
                            ja też bym chciała sie pomiziać, polizać z kobietą

                            Skomentuj

                            Working...