W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co wsadzacie sobie w pupe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NiegrzecznaZoo
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 39

    #91
    Vaccum nie jestes dziwny moj facet tez bardzo lubi takie zabawy jak jest sam w domku wklada sobie wielkie plugi analne , siada na buteleczkach plastikowych i rozciaga sobie rozetke - podnieca go to ... a ja mu wsadzam raczke i wale fiuta ... ujezdzam go dupa i to go bardzo kręci
    Fajnie tez rozciaga sobie i mi ceweczke bardzo to przyjemne jest
    Z czym kojarzycie ZOO bo ja z ograniczoną odpowiedzialnością

    Skomentuj

    • szum
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 4

      #92
      A słyszeliście o facecie który nauczył się mówić dupą?

      Ruszał całym brzuchem, a pierdnięcia układały się w słowa. W gęsty i bulgoczący, dźwięk, który ma zapach. Facet pracował podczas karnawału, początkowo brali go za nowatorskiego brzuchomówcę. Po pewnym czasie dupa zaczęła mówić sama. Występował bez przygotowania, a dupa podrzucała mu dowcipy. Potem wyrosły jej wokół ząbkowane, zgrzytające haczyki i zaczęła jeść. Facet najpierw się ucieszył i włączył to do numeru, ale dupa wygryzała mu dziurę w spodniach i rozgadywała się na ulicy. Krzyczała, że żąda równych praw. Upijała się na smutno, płakała - żenada. Chciała, żeby ją całować, jak usta. W końcu gadała całe dnie i noce, facet wrzeszczał, żeby się zamknęła. Walił ją pięścią, wtykał świeczki, ale wszystko na nic, wreszcie dupa powiedziała: "To ty masz się zamknąć, nie potrzebujemy cię już. Potrafię mówić, jeść i srać” Facet zaczął budzić się rano z galaretą przypominającą skrzek na ustach. Zeskrobywał ją z twarzy, ale kleiła się do palców i rozrastała się tam. Wreszcie usta mu zarosły. l automatycznie zamarła cała głowa, prócz oczu. Tylko tego dupa nie umiała - widzieć. Potrzebowała oczu. Połączenia nerwowe zablokowały się i zanikły, mózg nie mógł już wysyłać poleceń. Był uwięziony w czaszce, odcięty. Jakiś czas z oczu wyzierało nieme, beznadziejne cierpienie mózgu, który w końcu pewnie zamarł, bo oczy zgasły. Potem miały tyle wyrazu, co oczy kraba na słupkach.

      hehehe nagroda dla tego kto zgadnie z jakiego to filmu

      ps. po za tym witam wszystkich bo to mój pierwszy post

      Skomentuj

      • JeanX
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 2

        #93
        Ja dawno temu wsadziłem sobie w tyłek wszystkich (dosłownie wszystkich) polityków. I od tego czasu już tam siedzą. Romek nie wierć się. Oprócz tego nic sobie nie wsadzam. Wole wsadzać dziewczynom

        Skomentuj

        • NiegrzecznaZoo
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 39

          #94
          Szum dobry post JeanX twój tez mi sie podoba
          Z czym kojarzycie ZOO bo ja z ograniczoną odpowiedzialnością

          Skomentuj

          • zboczony7
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 37

            #95
            ja wsadzałem sobie marchewke,banana,ogórka,noge od stołka,kij od miotły,tłuczek do miesa,Boze ile tego było.
            zapraszam na moj erotyczny blog:
            www.beztabu.com

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #96
              Napisał zboczony7
              ja wsadzałem sobie marchewke,banana,ogórka,noge od stołka,kij od miotły,tłuczek do miesa,Boze ile tego było.
              a co sie najlepiej sprawdzilo?
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • nimfomaneczka
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 13

                #97
                Mojego anuska moj facet pieści języczkiem, wkłada tam paluszek i penisk. Ja natomiast jeszcze mam ochote na jakiegos pluga i wibrator.

                Chcialabym w ten sam sposób choćby paluszkiem postymulować jego dupcie ale obawiam sie ze on na to nie pojdzie. Jak go przekonac?Juz kiedys o tym rozmawialiśmy i nic z tego:nie:

                Skomentuj

                • Naga_Sadow
                  Banned
                  • Aug 2007
                  • 7

                  #98
                  Nimfomaneczko a ja bym bardzo chciał zeby moja kobieta sie w taki sposób ze mną pobawiła... A ona nie chce... I co ja mam z tym zrobić??

                  Skomentuj

                  • simona
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 2

                    #99
                    Witam was to mój pierwszy post jestem tu bo mam pytanie prosze pomóżcie mi zrozumieć o co chodzi w tym wszystkim. Jestem w długim związku i jak myślałam udanym ale ... robiliśmy praktycznie wszystko do momętu gdy on nie przesadził. kazał sobie przez 45 minut wsadzać wibrator w tyłek wypinał się prężył był w siódmym niebie ale nawet nie próbował mnie dotknąć nie było mowy o penetracji seksie czy czym kolwiek innym miałam go tylko posunąć. To był ostatni raz ponieważ dlamnie to dziwne i teraz odrażające ostatnio rozsyła filmiki i fotki jak sobie coś wsadza do ludzi których raczej to nie interesuje tyle wiem mam nadzieje że nic więcej . Prosze napiszcie czy to normalne ja nie mam nic przeciwko pieszczotom analnym ale tylo podczas seksu

                    Skomentuj

                    • jet-set
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 117

                      Napisał simona
                      Witam was Jestem w długim związku i jak myślałam udanym ale ...
                      Witaj Simono
                      Jeżeli jesteście już długo w związku, to pewnie nie jedno już robiliście.
                      Wygląda na to że partner znalazł coś co sprawia mu przyjemność, co chyba nie jest niczym dziwnym, bo odpowiednia stymulacja prostaty jest bardzo miła.
                      Problemem jest jednak to że jak się dowiedziałaś chce się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Może to jakieś wcześniej schowane ciągoty homoseksualne, albo też rutyna w związku spowodowały że zainteresował się tego typu sprawami.
                      Radzę porozmawiać z partnerem na ten temat, może razem wspólnie ustalicie czego chcecie, Ty poświęcisz się i zrobisz mu strap on, a pozniej będziecie się kochać normalnie
                      Jet-Set
                      lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                      Skomentuj

                      • simona
                        Świętoszek
                        • Aug 2007
                        • 2

                        Dzięki jesteśmy już po rozmowie, niestety nic to nie wniosło. Twierdzi, że to nic złego i wysyłał je kobiecie! Znam go na tyle że wiem ,że gdyby był pozytywny odzew robił by to na dużą skale. odpowiedz była 'BEZ KOMĘTARZA". Faktycznie dużo w naszym związku się działo, spełniałam wiele jego marzeń ale nie potrafiłam np zgodzić się na trujkąt k+m+m . Mam się przełamać i sprawić mu przyjemność ok ale wiem że w takim układzie z sexu nici natomiast odraza w stosunku do niego będzie rosła. to wszstko jest dziwne anal noszenie kobiecej bielizny itd
                        "Ty poświęcisz się i zrobisz mu strap on, a pozniej będziecie się kochać normalnie" niestety po tym nie ma sexu twierdzi że musi odpocząć.

                        Skomentuj

                        • malinkaa7
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jun 2006
                          • 242

                          Nosi kobiecą bieliznę ??oj to już chyba trochę przesada...lepiej poważnie z nim porozmawiaj jesczze raz skoro tamta rozmowa nic nie wskórała.

                          Skomentuj

                          • jet-set
                            Ocieracz
                            • Oct 2006
                            • 117

                            Napisał malinkaa7
                            Nosi kobiecą bieliznę ??oj to już chyba trochę przesada....
                            To co dla jednego jest przesadą, dla innego może być normą.
                            malinkaa7 nie zapominaj że to dział perwersja i nic dziwnego że to tutaj się znalazło.
                            Jet-Set
                            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                            Skomentuj

                            • bstok19pas
                              Świętoszek
                              • Aug 2007
                              • 29

                              oj różności

                              palce jak najwięcej palców
                              ogórek, banan, butelka

                              potem zacząłem bawić się w dziwne rzeczy

                              kij od szczotki, kiełbaski, bułeczka, kawałek wędliny,
                              pomidor, jabłko

                              a mój rekord to puszcza po dezodorancie średnica około 8cm

                              Lubie zabawy moją dupcią

                              Skomentuj

                              • Rozwydrzony
                                Świntuszek
                                • Aug 2007
                                • 45

                                Cóż nie mam tak dużego doświadczenia jak pozostali forumowicze ale podziele się wiedzą którą zdobyłem oglądając pewny odcinek South Parku. Otóż Eryk Cartman żeby pocieszyć kolegę w więzieniu przemycił całe wesołe miasteczko w swoim odycie. W innym kosmici zamontowali mu ogronym talerz satelitarny. Mam nadzieję że podsunęłem kilka świerzych pomysłów. Życze miłej zabawy z kakaowym oczkiem

                                Skomentuj

                                Working...