W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy istnieje prawdziwa wolność?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krmq
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 8

    #46
    Napisał dahrehor
    Akurat w początkach internetu (przez jakieś dziesięć-piętnaście lat) anonimowość nie istniała. Dopiero wprowadzenie protokołu TCP/IP, a potem DNSu doprowadziło do stanu, jaki mamy obecnie.
    przecież TCP/IP jest nierozłączne z internetem

    Skomentuj

    • e-rotmantic
      Perwers
      • Jun 2005
      • 1556

      #47
      Napisał Seryjniak
      e-rotmantic nie wiesz o czym piszesz. Jesli wedlug Ciebie internet zyskalby na braku anonimowosci to poprostu nie rozumiesz slowa wolnosc.
      Ale ja nie twierdzę, że Internet zyskałby wówczas na wolności. Zyskałby na jakości.
      Napisał dahrehor
      Akurat w początkach internetu (przez jakieś dziesięć-piętnaście lat) anonimowość nie istniała. Dopiero wprowadzenie protokołu TCP/IP, a potem DNSu doprowadziło do stanu, jaki mamy obecnie.
      To kwestia historyczno-filozoficzna, od którego momentu w historii możemy mówić o Internecie. Ja, mówiąc Internet, mam na myśli sieć, do której dostęp może mieć każdy człowiek na świecie.

      Skomentuj

      Working...