Zapach cipki :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinSz
    Świntuszek
    • Jun 2011
    • 51

    #16
    Mmmm zapach kobiety... Najlepszy efekt jest jak tuż przed kobieta się umyje dokładnie najlepiej jakim żelem intymnym (polecam Laktacyt-bez zapachowy) potem zabrać sie za swoją kobietę im więcej podniecenia tym więcej soczków które pachną samym seksem. mojej żony soczki pachną i smakują najlepiej jak ma orgazm miodzioooo na samą myśl mi ślinka cieknie... to jak uzależnienie

    Skomentuj

    • michuchu
      Świntuszek
      • Jul 2010
      • 64

      #17
      Napisał michuchu
      Moja dziewczyna zawsze się myje przed i ja też. Po kilku godzinach pewnie by mi nie przeszkadzało. Rano po przespanej nocy też nie, ale po calym dniu, zwłaszcza takim jak dziś? Chyba nie za bardzo, choć część facetów twierdzi, że lubią... Może to trochę przekładam na siebie, bo zapach penisa po całym dniu nie jest fajny. Fuj:/. No chyba, że też się mylę i jakiejś pani smak ch**a pasuje?
      Ostatnio próbowałem takiej "przechodzonej" i było słono. Chyba od potu. Nie marudziłem, ale tak sobie było.

      Skomentuj

      • Wikusia572
        Świętoszek
        • Jul 2011
        • 28

        #18
        Osobiście zawsze jak mam uprawiać seks to się przed tym tam myję
        Seks jest dobry na wszystko

        Skomentuj

        • lovebuster

          #19
          hmm... raczej nie ma możliwości kąpieli bezpośrednio przed każdym seksem, zdecydowanie zabiłoby to spontaniczność.. ale w takim przypadku wszelkie zabawy oralno-analne raczej odpadają

          Skomentuj

          • armbi
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 30

            #20
            Zapach cipki mojej kukurynki to najpiekniejsze perfumy!!! Czasem, nie jestem w stanie przewidzieć kiedy, ale wiem, że musi być z kilkanaście godzin po umyciu, jak to sie mówi taka "przechodzona", wtedy mnie tak nakręca, że aż mnie nosi. Myślę, że musi się też troszkę napalić, musi puścić swoje soczki i tak "hodowana" przez kilkanaście godzin, bez detergentów, bez żadnej zapachowej chemii, wytwarza swój naturalny specyficzny zapach i smak. BOSKAAAAA JEST!!!!!

            Skomentuj

            • lady_mysterious
              Erotoman
              • Jun 2009
              • 550

              #21
              jeżeli chcesz być świeża to noś ze sobą nawilżane chusteczki do higieny intymnej i możesz zawsze szybciutko się nią odświeżyć sama tak robię
              1 + 1 daje 69
              ale to już wyższa matematyka

              Skomentuj

              • Wikusia572
                Świętoszek
                • Jul 2011
                • 28

                #22
                Czasem jest taka możliwość uwierz mi )
                Seks jest dobry na wszystko

                Skomentuj

                • Wujek

                  #23
                  Napisał RedJane
                  Jeżeli jesteś zdrowa i nie masz żadnej infekcji ani okresu w danym momencie, to nie ma opcji żeby Ci cokolwiek pachniało śledziem, nawet jeśli minęło parę godzin od mycia.

                  Edit: a facet nie jest głupi i nie będzie się pchał z ozorem tam, gdzie mu pachnie niemiło.
                  I to wszystko w temacie. Smak nie jest az tak intensywny zeby komuś nie pasował. Więc bez obaw.

                  Skomentuj

                  Working...