Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki
 
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 11-04-16, 17:55   #1
Maro
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Warszawa
Postów: 89

Płeć: Mezczyzna
Czy facet po 30, kompletnie bez doświadczenia, ma szansę na związek?
Witam,

Słowem wstępu.
Jestem osobą, która wierzy (wierzyła?), że w życiu przyjdzie odpowiedni moment na wszystko. Najpierw najważniejsza była nauka, potem praca, czas na związki i miłość miał przyjść później. Uważałem, że najpierw należy skupić się na znalezieniu ciekawej, nieźle płatnej pracy, realizacji zawodowej i osiągnięciu pewnego poziomu życia, aby móc pójść dalej i pozwolić sobie na założenie rodziny. Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że dotarłem właśnie do tego etapu swojego życia, ale tutaj pojawił się problem.
Nie owijając w bawełnę dostałem swojego pierwszego (wirtualnego) kosza, chociaż nie wiem, czy na tym etapie znajomości można w ogóle o czymś takim mówić. Ale mniejsza z tym, nie to jest najważniejsze. To wydarzenie uwiadomiło mi, jak kompletnie nieprzygotowany jestem do tego wszystkiego co chcę osiągnąć. Totalnie brakuje mi doświadczenia w związkach, czy relacjach z kobietami. Ogólnie mówiąc, nie wiedziałem co się wokół mnie dzieje, jeszcze nigdy nie czułem się tak zdezorientowany i bezsilny. W tym momencie ogarnęło mnie przerażenie, chociaż po zastanowieniu bardziej przypominało to napad lęku. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak sobie z tą całą sytuacją poradzić, w związku z czym przywiało mnie tutaj.

Po tym przydługim wstępnie chciałem zapytać, czy jest tu ktoś kto miał podobne doświadczenia, albo zna kogoś takiego i wie jak sobie z tą całą sytuacją poradzić? Ewentualnie czy jest ktoś, kto zna się na takich sprawach i mógłby udzielić rzeczowej porady? Czy jest jeszcze szansa, aby odnaleźć się w tym wszystkim? Jak nadrobić te wszystkie lata? Czy pozostaje już tylko zamknąć się w czterech ścianach?

Prosiłbym o odpowiedzi na poziomie.
Maro jest offline   Reply With Quote
 
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.
   Archiwum