W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzesiu19335
    Ocieracz
    • May 2009
    • 121

    moje fantazje i najwieksze marzenie narazie się spełniło.marzyłem o tym żeby dziewczyna wycierała pipke moją śliską kurtką i żebym ja mógł się masty=urbować jej śliską kurtką i na koniec zalać jej kurtę spermą spełniło się w 100%

    Skomentuj

    • djfuckme
      Ocieracz
      • May 2009
      • 124

      chciałabym, żebym któregoś dnia wróciła do domu maksymalnie pokłócona ze swoim facetem, wściekła na niego do granic możliwości

      wydziera się na mnie, uderzam go w twarz, wścieka się jeszcze bardziej, zaczyna mnie brutalnie rozbierać i rżnie jak rasową sukę
      Chwalę niewinną, lecz wolę inną.

      Skomentuj

      • extasylove
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 129

        hmmm... no ja juz wspominalam o tym w innym temacie-od pewnego czasu marzy mi sie pozorowany gwalt.Lub po prostu ostre rzniecie,z wyzwiskami,ostrymi klapsami,ciagnieciem za wlosy i ogolnie poniezeniem mnie.Kajdanki tez bylyby mile widziane...
        A drugie o czym mi sie marzy,to skuc kajdankami mojego faceta,doprowadzać go do rozkoszy,lecz chwile przed jego orgazmem przerywac i patrzec,jak blaga,bym mu wreszcie pozwolila wystrzelic...I tak kilkakrotnie...
        "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
        Bolesław Prus

        Skomentuj

        • Spunek
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 1

          Chciałbym się znaleźć w łóżku z: Azjatką, Murzynką, filipinką, Rosjanką. One by się mną zajmowały a potem jedna wielka orgia. Zacząłbym od Azjatki a skończył na Murzynce by było widać pięknie wytrysk

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            chciałbym sie całowac i przytulac z taką koleżanką mojej kobity i ją jednocześnie

            Skomentuj

            • Wesoly Jas
              Banned
              • May 2009
              • 239

              Jechac rowerem nago, wzdluz pielgrzymki do Czestochowy.

              Skomentuj

              • picz
                Banned
                • May 2009
                • 8

                Sex z kobietą
                2m + k
                Sex między zbożem [jakoś dotychczas nie było okazji.]
                Sex w wannie pełnej mleka.

                lada moment się spełnią. To pewne.

                Skomentuj

                • Łobuz
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2007
                  • 218

                  Przelecieć koleżankę z roku....

                  Skomentuj

                  • jkjkkkt
                    Banned
                    • Dec 2006
                    • 146

                    Chciałabym zobaczyć na żywo seks dwóch przystojnych panów

                    Skomentuj

                    • Krak92SexyBoy
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 13

                      Napisał Misiunia3
                      Moja druga fantazja jest troche inna. Tym razem chciałabym rozebrac faceta, związac go patrzac na jego stojącego fiuta zaczać sie powoli rozbierac ocierając o niego, dotykac sie, pieścić i patrzec jak jego wzrok staje sie coraz bardziej porzadliwy aż wreszcie dosiadłabym go ujeżdzając a na koncu zrobiłabym mu loda, ssac fiuta i liżąc go tak aż skończyłby na mojej twarzy i piersiach.
                      Zgłaszam się! Jestem szalenie chętny ;> i potrafię błagać.

                      Skomentuj

                      • Karookarolina
                        Perwers
                        • May 2009
                        • 1050

                        pieścić go stopami, az do wytrysku mam nadzieję, że niedługo spełnię
                        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                        Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                        Skomentuj

                        • Monula
                          Ocieracz
                          • Dec 2005
                          • 154

                          Napisał Karookarolina
                          pieścić go stopami, az do wytrysku mam nadzieję, że niedługo spełnię
                          Polecam szybko urzeczywistnić Ja już po i jestem wniebowzięta okrzykami,westchnieniami i tym spojrzeniem błagającym o jeszcze...
                          I taki miły masaż dla stóp gdy pocierają się o penisa

                          Skomentuj

                          • Karookarolina
                            Perwers
                            • May 2009
                            • 1050

                            Napisał Monula
                            Polecam szybko urzeczywistnić Ja już po i jestem wniebowzięta okrzykami,westchnieniami i tym spojrzeniem błagającym o jeszcze...
                            I taki miły masaż dla stóp gdy pocierają się o penisa
                            muszę spróbować
                            Przypomniało mi się, że chciałabym jeszcze pokochać się na schodach Jeszcze seks z kobietą, ale pewnie tego nigdy nie spełnie, bo cięzko znaleźć kobietę "na raz" spełniającą moje oczekiwania
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                            Skomentuj

                            • Monula
                              Ocieracz
                              • Dec 2005
                              • 154

                              Napisał Karookarolina
                              muszę spróbować
                              Przypomniało mi się, że chciałabym jeszcze pokochać się na schodach Jeszcze seks z kobietą, ale pewnie tego nigdy nie spełnie, bo cięzko znaleźć kobietę "na raz" spełniającą moje oczekiwania
                              A jakie masz wymagania ? Bo to jedno z moich niespełnionych marzeń...

                              Skomentuj

                              • Karookarolina
                                Perwers
                                • May 2009
                                • 1050

                                Mnie kobieta musi pociągać, być bardzo zadbana, ekstra figura itd Jak szalec to szalec Jak na razie jedynie się całowałam z kobieta, na resztę może przyjdzie czas

                                Zeby nie robić OT to napiszę,że nigdy jeszcze nie kochałam się w samochodzie i chciałabym to spelnic a samochody mamy tylko jakoś chęci zawsze brakowało ;p Marzy mi się również seks w deszczu, jak krople letniego deszczyku splywaja po ciałach mmm
                                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                                Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                                Skomentuj

                                Working...