Wizyta u ginekologa a okres

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wib3K
    Ocieracz
    • Sep 2009
    • 167

    Wizyta u ginekologa a okres

    Witam, jezeli to zly temat to prosze o przeniesienie.
    Przeczytalem gdzies ze tabletki mozna zaczac brać tylko miedź 1 a 5 dniem okresu. Moja dziewczyna ma go ostatni czyli ten 5 w poniedzialek, nie ma wtedy juz krwi i chcialbym sie dowiedziec czy moze pojsc do ginekologa aby jej przepisał i zrobil badania? Czy to nie ma sensu? Bardzo nam na tym zalezy...
  • Bujda
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 725

    #2
    Może iść jak najbardziej na wizytę. A co do skuteczności pigułek przy braniu od 5 dnia cyklu- w większości przypadków zalecane jest dodatkowe niehormonalne zabezpieczenie przez minimum 7 dni.
    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #3
      tylko wydaje mi się, że nie dostanie tabletek od razu tego dnia, którego pójdzie do lekarza. ja na przykład musiałam czekać dwa tygodnie na wyniki, chociaż nie chodziło konkretnie o tabletki.
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      • Bujda
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 725

        #4
        Malinka to zależy od lekarza. Większość zrobi badanie i usg, czasem wywiad i przepisze od razu pigułki. Oczywiście lepiej poprosić o szczegółowe badania, pomimo że trzeba będzie poczekać na wyniki.
        Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

        Skomentuj

        • Sajana
          Perwers
          • Mar 2009
          • 852

          #5
          być może nie dostanie recepty od ręki, np bedzie musiała najpierw wykonac badania krwi, tak czy inaczej do lekarza może iść, bezsensu w tym nie dostrzegam.
          Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

          Skomentuj

          • holly
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1090

            #6
            nawet lepiej żebyście poczekali jeszcze miesiąc, niech ona zrobi próby wątrobowe, krzepnięcie krwi i resztę badań i na spokojnie od przyszłego okresu zaczęli.

            Jak słyszę o lekarzach którzy wypisują tablety z miejsca (bez badań krwi) to mnie właśnie krew zalewa... a jeszcze gorsze, że są idiotki które taką receptę wykupią i przyjmują, a potem zdziwienie że efekty uboczne :/
            C'est la vie.

            Skomentuj

            Working...