W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z osoba poznana na czacie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iLv
    Świętoszek
    • Dec 2009
    • 1

    #16
    Napisał Varene
    jestem chlopakiem bi..

    brzydze sie calowaniem z jakims innym facetem czy dotykaniem jego ciala ale od dawna mnie ciaglo zeby wziac kutasa do buzi, albo zeby mnie jakis koles przelecial.
    Również jestem bi i tak samo jak Ty od pewnego czasu mam ogromną ochotę possać komuś i poczuć jego spermę w ustach, delektować się jej smakiem ale w przeciwieństwie do Ciebie nie mam ochoty, żeby mnie ktoś przeleciał. To ja mam ochotę przelecieć jakiegoś faceta, mogę się z nim całować dotykać jego ciała, przytulać, pieścić, lizać stopy i jaja. Dlatego zaczynam na czacie szukać jakiegoś potencjalnego kandydata z mojego miasta i jakoś w ogóle nie boje się umówić z kimś nieznajomym

    Skomentuj

    • ktos_Tam
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 15

      #17
      Napisał iLv
      Również jestem bi i tak samo jak Ty od pewnego czasu mam ogromną ochotę possać komuś i poczuć jego spermę w ustach, delektować się jej smakiem ale w przeciwieństwie do Ciebie nie mam ochoty, żeby mnie ktoś przeleciał. To ja mam ochotę przelecieć jakiegoś faceta, mogę się z nim całować dotykać jego ciała, przytulać, pieścić, lizać stopy i jaja. Dlatego zaczynam na czacie szukać jakiegoś potencjalnego kandydata z mojego miasta i jakoś w ogóle nie boje się umówić z kimś nieznajomym
      no właśnie . ostatnio ciągle myślę jak by to było possać facetowi . Nie mam jakiś oporów przed spotkaniem z nieznajomym ale ...... boje się różnych chorób . Nie bardzo wiem jak to rozwiązać

      Skomentuj

      • sinuhe
        Świntuszek
        • Dec 2005
        • 81

        #18
        witam
        ja tam spotkalem sie z kims z tego portalu.kilka rozmow smsow i wreszcie sie spotkalismy. umow sie z kims jesli masz ochote, ale z opcja ze mozesz sie wycofac jesli ci sie facet nie spodoba.

        Pozdrawiam i powodzenia.
        napisz jak juz bedziesz po

        Skomentuj

        • Maciej31
          Świętoszek
          • Jul 2009
          • 10

          #19
          Spotykam sie dosc czesto na sex z kobietami z chata .Powiem tak ze jestem mile zaskoczony cala sytuacja a taki spontaniczny sex z kims obcym jest swietny pozdrawiam i zachecam

          Skomentuj

          • lukaszzek
            Ocieracz
            • Apr 2010
            • 129

            #20
            Myślę, że seks dla przyjemności nie jest złą rzeczą. Jeżeli cię to kręci to spróbuj
            Reklamy w podpisie zabronione!

            Skomentuj

            • Candice
              Ocieracz
              • Oct 2009
              • 172

              #21
              Raczej bym nie chciała. Taki ,,ktoś'' z czatu, to nic, tylko całkiem nieznana osoba. Nie widziałabym w tym nic fajnego. Żeby się z kimś kochać, muszę coś do tej osoby czuć.
              To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

              Skomentuj

              Working...