W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Antykoncepcja na pierwszy raz

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cicho_sza
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 668

    #31
    Dokładnie oto mi chodziło.
    Wpadł mi jeszcze jeden pomysł, też jako DODATEK (żeby już nie było wątpliwości ) do gumek i dni niepłodnych, a mianowicie nie spuszczać się w niej tylko np na piersi. Uff... zabezpieczeni po samą szyje
    Miłej zabawy.
    Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
    Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
    Bo jestem sprytna i wybitna
    Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2704

      #32
      Napisał Cicho_sza
      Wpadł mi jeszcze jeden pomysł, też jako DODATEK (żeby już nie było wątpliwości ) do gumek i dni niepłodnych, a mianowicie nie spuszczać się w niej tylko np na piersi. Uff... zabezpieczeni po samą szyje
      Miłej zabawy.
      Idąc tym tropem niech jeszcze łyknie tabletki, przyklei plasterek, zastosuje krem plemnikobójczy, wsadzi spiralę, przyklepie globulką i uprawia stosunek przerywany. Pewności nigdy zbyt wiele.
      Prezerwatywa powinna wystarczyć o ile będzie dobrze założona.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • roz34
        Erotoman
        • Jun 2010
        • 485

        #33
        Napisał Kalilah
        Idąc tym tropem niech jeszcze łyknie tabletki, przyklei plasterek, zastosuje krem plemnikobójczy, wsadzi spiralę, przyklepie globulką i uprawia stosunek przerywany. Pewności nigdy zbyt wiele.
        Prezerwatywa powinna wystarczyć o ile będzie dobrze założona.

        zapomniałaś jeszcze o szklance wody. A i w sumie można w pupę dla rzekomej pewności.
        fan minetki

        Skomentuj

        Working...