W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy warto czekać na dziewice?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Inmorfius
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 12

    #31
    No taka już moja fobia niestety. Wybaczcie Mi wszystkie piękne doświadczone panie. :*
    Są rzeczy w które My - Nieśmiertelni - nie zwykliśmy się wtrącać... Oraz takie w które nie powinniśmy.

    Skomentuj

    • red_painterka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 997

      #32
      Spoko
      Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

      Ignorance is bliss.

      Skomentuj

      • Inmorfius
        Świętoszek
        • Mar 2010
        • 12

        #33
        Dziękuję, młody jestem, może moje podejście jeszcze się zmieni...
        Są rzeczy w które My - Nieśmiertelni - nie zwykliśmy się wtrącać... Oraz takie w które nie powinniśmy.

        Skomentuj

        • Skinheads_Front
          Erotoman
          • Jun 2009
          • 530

          #34
          Napisał red_painterka
          Na prawiczka też warto poczekać. Nie ma to jak szanujący się mężczyzna
          A jak takiego spotkacie to uciekacie

          Skomentuj

          • Inmorfius
            Świętoszek
            • Mar 2010
            • 12

            #35
            Napisał Skinheads_Front
            A jak takiego spotkacie to uciekacie
            Poważnie.? Nie spotkałem się... doświadczone lgną do Mnie zawsze...
            Są rzeczy w które My - Nieśmiertelni - nie zwykliśmy się wtrącać... Oraz takie w które nie powinniśmy.

            Skomentuj

            • Greedo
              Banned
              • Dec 2006
              • 1657

              #36
              Nie warto czekać na dziewicę. Nigdy nie rozumiałem i nigdy nie zrozumiem dziewiczego fenomenu i facetów, którzy szukają takich dziewczyn. Do tego niektórzy piszecie o tym rozpasaniu i upadku moralnym dzisiejszych dziewczyn, że się sekszą z każdym. Może i słychać takie historie z mediów, nawet z otoczenia, ale pomyślcie sobie czy zdarzyło się wam (a nawet jeśli, to czy wiele razy) żeby jakaś kobieta od razu z wami szła do wyra, robiła wam pałę nie znając nawet waszego imienia, czy coś w ten deseń? Pytam, bo może ja żyję w jakimś innym kraju, bo jakoś ja nie trafiam na takie kobiety, a czasami wręcz bym chciał.

              Skomentuj

              • glizdziarz
                Banned
                • Sep 2005
                • 1981

                #37
                Dziewice są przereklamowane.

                Skomentuj

                • Holy inquisitor
                  Erotoman
                  • Aug 2009
                  • 756

                  #38
                  Napisał glizdziarz
                  Dziewice są przereklamowane.
                  Potwierdzam

                  Lepiej mieć doświadczoną i wyuzdaną partnerkę, bo potem będziesz się wpisywał w tematy typu:
                  - moja dziewczyna nie chce tego, albo tamtego
                  - jak ją przekonać do...
                  i robił z siebie bałwana...

                  Skomentuj

                  • red_painterka
                    Perwers
                    • Sep 2009
                    • 997

                    #39
                    Napisał Greedo
                    Do tego niektórzy piszecie o tym rozpasaniu i upadku moralnym dzisiejszych dziewczyn, że się sekszą z każdym.
                    No właśnie. Tak jakby nie istniało jeszcze coś pośredniego. Np. nie-dziewica po 4 letnim związku np po zerwanych zaręczynach.
                    Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                    Ignorance is bliss.

                    Skomentuj

                    • gagatka
                      Banned
                      • Mar 2010
                      • 329

                      #40
                      Napisał Skinheads_Front
                      A nad czym tu ubolewać? Nad tym, że są faceci, którzy chcą mieć szanujące się kobiety?
                      A to, że straciłam z ukochanym meżczyzną, to znaczy, że się nie szanuję? Traci się tylko raz.

                      Skomentuj

                      • Żonusia
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 108

                        #41
                        Napisał gagatka
                        A to, że straciłam z ukochanym meżczyzną, to znaczy, że się nie szanuję? Traci się tylko raz.
                        dokłądnie o tym samym pisałam na poprzedniej stronie.. Nie rozumiem facetów.. heh.. Tym bardziej że wiadomo że to oni są bardziej "zdradzieccy" i szybciej korzystają z okazji niż kobiety..
                        Nie jestem dziewicą, nie jestem puszczalska!

                        Skomentuj

                        • Yoshua
                          Perwers
                          • Mar 2007
                          • 1374

                          #42
                          jak mnie wkur... ten watek. wkur... mnie fakt, ze tacy kretyni majacy tak plytkie postrzeganie naleza do tego samego gatunku co ja i wkur... mnie fakt, ze sa dziewczyny, ktore z powodu kilku takich debili pisza, ze to my jestesmy bardziej "zdradzieccy" czy wszyscy tak maja...

                          ARGH.
                          " - Fajny masz korek od wanny.
                          - Taki tam...
                          - ...Ale gra empetrójki"

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            #43
                            Złość piękności szkodzi, Yosh
                            Ja już się produkowałem kiedyś w inszych tematach o tym mówiących, ale że nudno więc i tu się wypowiem.
                            Po co czekać? Na co? Dziwi mnie naiwne przekonanie sporej liczby facetów o wyższości seksu z dziewicą nad tym z doświadczoną partnerką. To trochę tak, jakby uważać, że Boże Narodzenie jest lepsze od Wielkanocy ;]
                            A dla mnie osobiście taki numer zakrawa na wypad ślepego sapera na pole minowe - jeden nie taki krok i bum.
                            Zawsze lepiej jest kiedy jedna strona wie o co chodzi i jak się do tego zabrać. Pokaże, pokieruje i nie strzeli focha, kiedy coś pójdzie nie tak. Ja straciłem cnotę z doświadczoną kobietą i dobrze, bo paru rzeczy się dowiedziałem i wyprostowałem kilka błędnych światopoglądów na ten temat. Śmiem twierdzić, że gdybym pierwszy raz seksił się z dziewicą to by tak różowo nie było.
                            Więc jak się trafi okazja to brać i korzystać, nie tracić czasu.

                            A faceci nie są bardziej zdradzieccy, każdy to wie.

                            Skomentuj

                            • Candice
                              Ocieracz
                              • Oct 2009
                              • 172

                              #44
                              Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy dziewczyna jest dziewicą czy jest doświadczona. Liczy się charakter i choć może to brzmi banalnie, takie jest moje zdanie.
                              0statnio edytowany przez Candice; 30-03-10, 19:42.
                              To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                              Skomentuj

                              • Skinheads_Front
                                Erotoman
                                • Jun 2009
                                • 530

                                #45
                                Napisał Aśka
                                Widocznie niektórzy zawsze łączą niedziewicę z ****ą..
                                Na szczęście nie każdy taki jest, ja tam wręcz wolę niedziewce

                                Napisał gagatka
                                A to, że straciłam z ukochanym meżczyzną, to znaczy, że się nie szanuję? Traci się tylko raz.
                                Mi akurat nie chodziło o dziewictwo, ale o ogólnie szanujące się kobiety, ale daję sobie głowę uciąć, że jakbym teraz był prawiczkiem to bym na pewno nad brakiem dziewictwa u dziewczyny coś tam ubolewał. Chyba większość facetów będących prawiczkami tak ma i trzeba najpierw swoje nagrzeszyć, że zmienić to podejście

                                Skomentuj

                                Working...