Mam bardzo niski próg bólu - czy są jakieś delikatne metody na przerwanie błony dziewiczej?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nacamoura
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 2

    Mam bardzo niski próg bólu - czy są jakieś delikatne metody na przerwanie błony dziewiczej?

    Witam,

    Mam do Was sprawę dość nietypową. Mam 19 lat, jestem dziewicą, a z moim lubym jestem już ponad 2 lata. Oboje chcielibyśmy rozpocząć współżycie, w końcu zaraz zamieszkamy razem (studia) ; )

    Problemem jest to, że... mam bardzo niski próg bólowy. Każdy ból, czy to brzucha, głowy, ręki czy chociażby błahe skaleczenie, to dla mnie potworny ból. Skręciwszy kostkę zemdlałam z bólu. Chciałabym się cieszyć z naszego pierwszego razu. Próbowałam przebić swoją błonę 'na spokojnie' - wibrator, żel. Niestety, wywołuje to straszny ból.

    Jak mogę w miarę bezboleśnie 'załatwić sprawę'? ; )


    W akcie desperacji pozostanie mi upić się niebanalną ilością alkoholu i dorwać się do mojego 'małego przyjaciela'
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #2
    uwazaj bo sobie mozesz zrobic krzywde. nie chce Cie straszyc, ale moze konieczna byc wizyta u lekarza.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • Nacamoura
      Świętoszek
      • Dec 2010
      • 2

      #3
      Aj, za wszelką cenę chciałabym tego uniknąć...

      Dodam może, że moja błona ma otwór, od dawna używam tamponów. Otwór jest jednak wciąż za wąski jak na członka/wibrator...

      Skomentuj

      • zdziebek77xd
        Świętoszek
        • Jul 2010
        • 11

        #4
        Popiescic sie duzo zelu i wolno i delikatnie i wejdzie jak nie to lekaz i naciecie blonki;D

        Skomentuj

        • bestmen
          Ocieracz
          • Jul 2010
          • 130

          #5
          Dwa ketonale i za ojczyznę!!

          Skomentuj

          • zdziebek77xd
            Świętoszek
            • Jul 2010
            • 11

            #6
            best men 2 ketonale i ciezko sie mowi O z sexu nici w tedy 0 przyjemnosci ale moze błona zostanie bezbolesnie przerwana

            Skomentuj

            • hanca22
              Świntuszek
              • Jun 2006
              • 63

              #7
              Możesz wziąć tabletkę przeciwbólową przed, niekoniecznie 2.
              No i niektórzy lekarze mówią, że lepiej zrobić to szybkim i zdecydowanym ruchem, a nie takim powoli wdzierającym się. Pogadaj o tym z chłopakiem. No i pozycja, najlepiej gdy będziesz leżeć z poduszką pod pośladkami. Moze wejść w Ciebie tuż po Twoim orgazmie. Będziesz wtedy rozluźniona.

              Może też juz wcześniej w trakcie pieszczot próbować wsuwać do pochwy palec.

              No i z członkiem jest inaczej niż z wibratoerm czy palcami. Jest bardziej gietki, dopasowuje się.

              Skomentuj

              • Wiedźmin
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2010
                • 302

                #8
                Przede wszystkim seks sprawi Ci ból jeśli będziesz się go bała. Kurde, gdy podczas stosunku będziesz ciągle myślała "on zaraz we mnie wejdzie, na pewno będzie bolało, zaleję się krwią, może stracę przytomność, boże, to będzie bolało" to sama ten ból wywołasz.

                Nie chcesz by Cię bolało? To przede wszystkim zadbaj z chłopakiem o atmosferę, o zabezpieczenie, o bardzo długą grę wstępną. Musicie być wszystkiego całkowicie pewni i sobie strasznie ufać. Gdy Ty będziesz naprawdę rozluźniona i pewna seksu, nie będziesz się bała i myślała o bólu - wtedy go nie będzie.
                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                Rémy de Gourmont

                Skomentuj

                Working...