W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pokój, w którym można spróbować wszystkiego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • EclipsePolska
    Świętoszek
    • Oct 2021
    • 1

    Pokój, w którym można spróbować wszystkiego

    Cześć
    Planujemy otworzyć takie miejsce, gdzie każdy mógłby wypróbować dowolne zabawki erotyczne (coś w stylu hotelu na godziny, ale z tematycznymi pokojami i z dużą ilością gadżetów do dyspozycji). Każdy znalazłby coś dla siebie - na początek przygotowalibyśmy pokój przeznaczony do zabaw BDSM, romantyczne miejsce na upojną randkę i jeśli metraż pozwoli, to w planach mamy także gloryhole Do tego chcielibyśmy organizować okresowe imprezy swingersów, orgie i spotkania tematyczne, gdzie seks nie byłby tematem tabu. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię na ten temat, czy korzystalibyście, gdybyśmy otworzyli się w Waszej okolicy?

    Czy są jakieś elementy, które chcielibyście w takim miejscu zobaczyć? Może macie jakiś fetysz, który moglibyśmy pomóc Wam spełnić? Czekamy na propozycje!
  • Dzi
    Świntuszek
    • May 2011
    • 76

    #2
    Tak z czystej ciekawości - ja miała by wyglądać higiena i dezynfekcja takich ogólnodostępnych zabawek?

    Skomentuj

    • zbuntowany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 237

      #3
      Nie korzystałbym. Odrzuca mnie myśl korzystania z zabawek, które nie wiem gdzie były wcześniej. Nie ufam na tyle higienie na takim miejscu. Jeszcze jakieś kajdanki, erotyczna huśtawka to może... Ale wibrator?? Ludzie... Jak w hotelu jest wanna a nie prysznic, to zanim do niej wejdę muszę ją sam umyć. I co ja mam? Czyścić wszystkie te zabawki przed użyciem? Bawili byście się wibratorem, który może godzinę wcześniej był w czyjejś doopie?
      Przedyskutujcie to z kimś kto ma wprawę w prowadzeniu jakiegoś szpitala może? Jak to dyzenfykować. Przegadajcie to z prawnikiem - co jak ktoś przyjdzie za miesiąc i oskarży Was, że przez wasze zaniedbania nabawił się kiły, syfa lub hifa.

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #4
        Wystarczy raz zobaczyć jak higienicznie wygląda pilot do telewizora w pięciogwiazdkowym hotelu by mieć wyrobione zdanie o takim pomyśle biznesowym
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • DSD
          Perwers
          • Jan 2010
          • 1275

          #5
          Napisał zbuntowany
          Bawili byście się wibratorem, który może godzinę wcześniej był w czyjejś doopie?
          Są podobno tacy co robią w/w z prawdziwym członkiem...
          'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

          Skomentuj

          • zbuntowany
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2006
            • 237

            #6
            Napisał DSD
            Są podobno tacy co robią w/w z prawdziwym członkiem...
            Ale zwykle po pierwsze... jest to pupa tej samej osoby, z własną florą bakteryjną a po drugie jakoś mi się wydaje, że łatwiej tego członka porządnie umyć niż wymyć wszelkie zakamarki takiego "półpublicznego" wibratora. Jak się zresztą takiego członka po tego typu zabawach nie umyje... można się obudzić z początkiem zapalenia pęcherza i biegać co 10 minut do toalety. Nie polecam.

            Skomentuj

            • DSD
              Perwers
              • Jan 2010
              • 1275

              #7
              Napisał zbuntowany
              Ale zwykle po pierwsze... jest to pupa tej samej osoby
              Ta panie, a kto by to sprawdzał?...

              Napisał zbuntowany
              jakoś mi się wydaje, że łatwiej tego członka porządnie umyć niż wymyć wszelkie zakamarki takiego "półpublicznego" wibratora.
              No ja bym jednak sądził że takiego gumowego można lepiej wypucować, mocniej wyszorować i lepiej odkazić (w sumie czemu nie kąpiel w jakimś roztworze do odkażania narzędzi medycznych?) niż truepenisa...

              PS Oczywiście robię za adwokata diabła (któremu jak wiadomo zależy propagowaniu rui i porubstwa). Człowiek czasem w hotelu czystości pościeli nie jest pewien a co dopiero sex zabawek...
              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

              Skomentuj

              • VikiViki
                Banned
                • Nov 2021
                • 7

                #8
                OK, wibratorów i innych tego typu zabawek gdzie coś gdzieś wkładasz i nie wiadomo kto to użył i gdzie wcześniej - nie tknęła bym.

                Ale jeśli byłyby elementy typu Krzyż Sw Andrzeja, czy inne stojaki, kozły, liny itp., które łatwiej ogarnąć higienicznie to mogło by być ciekawe miejsce, a te dodatki zawsze można swoje prywatne przynieść.

                Skomentuj

                Working...