W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spodenki sportowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lapi
    Świętoszek
    • Apr 2014
    • 12

    Spodenki sportowe

    ja bardzo lubię chodzić w krótkich spodenkach sportowych. Wszystko się zaczeło jak miałem 15 lat i miałem trochę nadwagi - zacząłem biegać. W trakcie pierwszego biegu poznałem dziewczynę tzn. - ona pierwsza do mnie zagadała, ona pierwsza umówiła się na bieganie następnego dnia. I tak razem biegamy. I tak jakoś po roku staliśmy się parą. Jak trochę już zrzuciłem kilogramów, dostałem od niej spodenki biegowe wyczynowe, króciutkie z rozcięciami po bokach.
    I już drugi rok biegamy razem, zawsze całą wiosnę, lato i wczesną jesień w takich wyczynowych króciutkich, w zimę to stosujemy obcisłe długie spodnie (coś jak leginsy). Ludzie na nas sie patrzą dziwnie, ale nam to rybka. W tej chwili spodenek biegowych mam z 8 par. Nawet często po domu chodzę. Rodzinka się przyzwyczaiła. Ale na WF do szkoły to się wstydzę w nich ćwiczyć. W szkole panuje moda na pantalony za kolana. Ja i tak biorę takie do połowy ud (na pewno są najkrótsze w klasie)
    Lubimy w nich biegać w takich króciutkich, może są trochę oldschoolowe - ale bardzo wygodne. Dodatkowo: stopki na stopach, krótkie spodenki i koszulka na ramiączkach, owłosienie usunięte i czuję się atrakcyjny
    i akceptowany przez moją panią

    Już trzeci rok wspólnie biegamy (z tą samą dziewczyną) Ona również lubi takie spodenki.
    I tak spodenki nas połączyły.
  • pinek81
    Banned
    • Jun 2009
    • 144

    #2
    no to spoko gratuluję.. tak troszeczkę odbiegając od sportu.. ja lubię jak moja dama szwęda się po domu w męskich bokserkach - wygląda całkiem seksownie a przy tym czuje swobodę ruchu

    Skomentuj

    Working...