Pytanie do Pań BI - seks z shemale??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • infirmus
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 21

    Pytanie do Pań BI - seks z shemale??

    Witam,

    Mam pytanie do Pań BI.
    Czy zdecydowałybyście się na sex z shemale (mężczyzną, który zmienił płeć, pozostawiając sobie jednak penisa)??

    Pozdrawiam
  • jet-set
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 117

    #2
    Tak dla wiadomości Twoje Shemale to po polsku transseksualista, po operacji albo częściowej operacji, powiększeniu piersi, na takich hormonach, że praktycznie nie ma szans na tradycyjny sex z kobietą.
    Jet-Set
    lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

    Skomentuj

    • gregoryZet
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 21

      #3
      Nie jestem kobietą, ale ogólnie uważam całą sprawę shemale'stwa za, co najmniej dziwną. Nie mówiąc już o stosun płciowym...
      "Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę."
      Woody Allen

      Skomentuj

      • myraxidos
        Świntuszek
        • Nov 2009
        • 91

        #4
        kurde ja nie wiem.. przypomina mi sie film z Hilary Swank nie pamietam tytułu..ale ona byla chlopcem w ciele dziewczyny no i zakochala sie w dziewczynie.. nie wiem, ciezko powiedziec, jesli by mi sie podobala to moze.. nie.. nie wiem ;p

        Skomentuj

        • Zakochana^^

          #5
          fuuu..zdecydowane nie

          Skomentuj

          • ankka84
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 491

            #6
            Napisał myraxidos
            kurde ja nie wiem.. przypomina mi sie film z Hilary Swank nie pamietam tytułu..ale ona byla chlopcem w ciele dziewczyny no i zakochala sie w dziewczynie.. nie wiem, ciezko powiedziec, jesli by mi sie podobala to moze.. nie.. nie wiem ;p

            boy's don't cry - pl. ,,nie czas na łzy,,

            Skomentuj

            • PussyFucker
              Świętoszek
              • Dec 2009
              • 11

              #7
              A badania socjologowie i psychologowie zapewne robili w Europie czy w Stanach (zresztą prawie wszędzie tak jest) gdzie seks męsko-męski jest zdecydowanie mniej akceptowany społecznie niż seks pomiędzy kobietami. Więc takie badania można sobie... .

              Napisał Zakochana^^
              fuuu..zdecydowane nie
              "Wikipediowe shemale" wyglądają dość apetycznie (zdjęcie z artykułu o shemale na anglojęzycznej Wikipedii):




              Definicja shemale zawężona do medycznej zmiany płci niezbyt mi odpowiada, bo raczej bardziej kojarzy się ludziom z nieogolonym transseksualistą z dużym brzuszkiem przebierającym się w damskie stringi i rajstopy niż z tym do czego przywykłem oglądając shemale na necie:




              Napisał RedJane
              To sobie tu wyskoczę przed szereg i powiem tak: odczuwam pociąg do danej osoby, a nie do określonej płci. Stąd, gdyby mnie ktoś zachwycił, obudził pożądanie, a potem okazałoby się że jest shemale - chyba by mi nie robiło różnicy.
              I ja podobnie .
              Last edited by PussyFucker; 01-01-10, 09:55.

              Skomentuj

              • ktos_Tam
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 15

                #8
                jak dla mnie taka dziewczyna ja z tego krótkiego filmiku to mega super sprawa - wygląd dziewczyny + coś co mnie ostatnio strasznie kreci - penis

                Skomentuj

                • Greeneyed
                  Świntuszek
                  • Aug 2010
                  • 56

                  #9
                  Ja bym spróbowała, choć na początku może czułabym się trochę dziwnie. Dawniej często miałam sny, że kocham się z taką osobą i budziłam się bardzo podniecona. Ale i tak nikogo takiego nie znam, więc pozostanie to w sferze fantazji
                  No Hell to discover
                  I've got it all inside myself

                  Skomentuj

                  Working...