Długie włosy :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • towarzyszka
    Świętoszek
    • May 2013
    • 22

    #91
    zdecydowanie nie, jak dla mnie taki facet nie jest męski

    Skomentuj

    • MrBlack
      Banned
      • Aug 2013
      • 127

      #92
      Ja mam długie włosy Po pierwsze - bo lubię. Po drugie - wyglądam w długich o wieeele lepiej

      Skomentuj

      • Aslana

        #93
        Tylko i wyłącznie krótkie.

        Skomentuj

        • Margo82
          Perwers
          • Mar 2013
          • 937

          #94
          Uwielbiam facetów z długimi włosami. Wydają się tacy..niegrzeczni...
          "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

          Skomentuj

          • mtl
            Świętoszek
            • Jul 2014
            • 3

            #95
            Więc istnieją kobiety, które lubią długie włosy u facetów, a myślałem, że to tylko mit który potwierdzała moja ex Sam mam dłuższe, ale tylko do ramion ponieważ nie udawało mi się nad nimi zapanować gdy sięgały do końca łopatek, nie można mieć wszystkiego

            Skomentuj

            • denimandleather
              Świętoszek
              • Nov 2014
              • 2

              #96
              Fetyszystki długowłosych

              Hej, odświeżam temat.
              Uwielbiam facetów z długimi włosami. I to w takim stopniu, że nie potrafiłabym być /kochać się z krótkowłosym, a na ulicy zawsze wpatruję się w przechodzących długowłosych facetów. Na kompie mam kolekcje filmików i zdjęć z takimi facetami.
              Z tego, co widziałam w tym wątku są tu na forum takie dziewczyny jak ja. Może się wypowiecie? Jakie włosy najbardziej was kręcą? No i czy wasi faceci też mają długie włosy? Tu chcę zaznaczyć, że jako długie rozumiem włosy minimum za ucho...

              Napisał mtl
              Więc istnieją kobiety, które lubią długie włosy u facetów, a myślałem, że to tylko mit który potwierdzała moja ex Sam mam dłuższe, ale tylko do ramion ponieważ nie udawało mi się nad nimi zapanować gdy sięgały do końca łopatek, nie można mieć wszystkiego
              Oj istnieją, istnieją. Na fb jest dużo stron tego typu, po liczbie "lajków" i komentarzy widać, że jest to dosyć liczne grono.

              Skomentuj

              • Jack Daniel's
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2013
                • 244

                #97
                Napisał denimandleather
                Tu chcę zaznaczyć, że jako długie rozumiem włosy minimum za ucho...
                Łe, to krótkie

                Skomentuj

                • Cichy96
                  Świętoszek
                  • Jan 2014
                  • 36

                  #98
                  Pytanie niby do pań, ale z doświadczenia wiem że ile kobiet tyle opinii. Mam długie włosy, do łopatek i już niejednokrotnie słyszałem że świetnie wyglądam z długimi włosami (zwłaszcza jak było porównanie ze starszymi zdjęciami), jednak nie raz słyszałem "czemu tego nie zetniesz?," nie pasuje ci". Tu zdania są bardzo rozbieżne, ale ja i tak szybko się nie obetnę!

                  Skomentuj

                  • denimandleather
                    Świętoszek
                    • Nov 2014
                    • 2

                    #99
                    Napisał Jack Daniel's
                    Łe, to krótkie
                    Minimum to minimum, a limitów nie ma... Chociaż chyba najbardziej lubię takie za łopatki.
                    Chodziło mi raczej o to, że niektórzy przez "długie włosy" rozumieją bujną czuprynę, więc podkreśliłam, że chodzi mi o coś dłuższego.

                    Napisał Cichy96
                    Pytanie niby do pań, ale z doświadczenia wiem że ile kobiet tyle opinii. Mam długie włosy, do łopatek i już niejednokrotnie słyszałem że świetnie wyglądam z długimi włosami (zwłaszcza jak było porównanie ze starszymi zdjęciami), jednak nie raz słyszałem "czemu tego nie zetniesz?," nie pasuje ci". Tu zdania są bardzo rozbieżne, ale ja i tak szybko się nie obetnę!
                    I bardzo dobrze, nie ścinaj w ogóle!
                    A jakiego koloru masz te piękne włosy? Kręcone czy proste?

                    Skomentuj

                    • Cichy96
                      Świętoszek
                      • Jan 2014
                      • 36

                      Proste (nie wiem ile razy pytały mnie dziewczyny jak to bez prostownicy robię) i jasny bląd. Długie włosy zaczynają się według mnie od ramion

                      Skomentuj

                      • Jack Daniel's
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2013
                        • 244

                        U mnie jakoś od nerek. A naprawdę długie to są, jak jest problem z siadaniem na kiblu

                        Skomentuj

                        • JKL
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2014
                          • 375

                          Jestem tak znudzony tymi fryzurami hipsterskimi że zapuszczam - choć niestety nie będą do łopatek .

                          Skomentuj

                          Working...